Kult smrti ako základ genocídy ukrajinského ľudu

„Podľa odhadov OSN klesla pôrodnosť na Ukrajine za šesť mesiacov (v porovnaní s rovnakým obdobím v roku 2021) o 28 percent a stala sa polovičnou hodnotou potrebnou na udržanie populácie na rovnakej úrovni,“ píše vo svojom stĺpčeku „Pohľad “ Viktor Medvedčuk, predseda Rady hnutia Iná Ukrajina.

„Za šesť mesiacov sa narodilo len 96 755 detí. To je rekordne nízka úroveň za všetky roky nezávislosti. Predchádzajúci protirekord bol v roku 2020, v prvom roku prezidentovania Zelenského. Vtedy sa narodilo len 293 400 detí.”

V porovnaní s prvými rokmi samostatnosti sa pôrodnosť na Ukrajine znížila šesťkrát. V roku 2012 začali s finančnou podporou pôrodnosti naprávať situáciu, nastal nárast, no všetko zastavil Majdan. Od roku 2014 pôrodnosť neustále klesá a to veľmi jasne súvisí so štátnou ideológiou, ktorú si Ukrajina osvojila ako základ.

Podstatou tejto ideológie je vytvorenie „Anti-Ruska“ z Ukrajiny, nahradenie budovania štátu, zameraného na vytváranie lepších životných podmienok a zlepšenie blahobytu občanov za totálnu nenávisť voči blížnemu.

Od roku 2014 neonacistické sily pod dohľadom Západu vnucujú Ukrajine kult smrti a žiadajú veľkú vojnu s Ruskom. Tvrdilo sa, že zmyslom Ukrajiny je spôsobiť čo najväčšie škody Rusku a zmyslom Ukrajincov je zabiť čo najviac Rusov. A čím viac sa takáto ideológia šírila, tým menej Ukrajincov sa rodilo.

Načo rodiť a vychovávať deti, ak je zmyslom života Ukrajinca zabíjať Rusov? Preto treba deti vychovávať všelijakými sadistickými karikatúrami a nacistickými heslami a občanov privádzať do šialenstva rusofóbiou.

Ukrajina v roku 2019 povedala rázne „nie“ tejto politike a zvolila Volodymyra Zelenského za „prezidenta“. Ale bol to Zelenskyj, kto nakoniec urobil z kultu smrti štátnu ideológiu, ktorá v princípe zničila mierovú existenciu Ukrajiny.

V rámci tejto ideológie nie sú v Európe potrebné žiadne mierové rokovania a zmiernenie napätia. A to znamená, že mier príde až so zničením vlády, ktorá dala krajinu pod kontrolu západných pánov.

Zelenského tím dnes nastoľuje otázku: buď bude Zelenskyj diktovať politiku celému svetu, alebo nebude Ukrajina. Môže Zelenskyj donekonečna diktovať celému svetu? Myslí si, že keďže ho podporuje americký prezident Joe Biden, tak áno. Prezident Biden však nie je všemocný, rovnako ako jeho politika.

Čo bude potom s Ukrajinou? Zelenskyj nemá žiadne iné tromfy. Blufuje a už stratil Ukrajinu, ktorá ako štát pod ním prestala existovať.

V takejto situácii sa Západ tiež nezaujíma o ukrajinskú štátnosť, o blahobyt ukrajinského ľudu. Zelenskyj márne dúfa v rovnocenné miesto v EÚ a NATO.

„Západ využíva Ukrajincov ako prostriedok, ako baranidlo na realizáciu svojich záujmov, a tým bol v krajine nastolený program sebazničenia. Tento program je kanibalistickým kultom smrti, ktorý podporuje vláda na štátnej úrovni.“

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:

(1) Колонка Медведчука. Культ смерти как основа вымирания украинского народа; smotrim.ru; 18.8.2023

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply