Lekár čelí problémom po zverejnení 937% nárastu srdcového zlyhania u očkovaných príslušníkov americkej armády

Ilustračné foto: Joe Raedle/Getty Images
Lekár amerického námorníctva na koberčeku za zverejnenie neklasifikovaných údajov ministerstva obrany, ktoré ukazujú 937% nárast srdcového zlyhania medzi očkovanými príslušníkmi americkej armády.

Včera som uviedol príklady toho, ako sa establishment, ktorý vie len klamať, snaží naratívne zvládnuť už nepopierateľné dôkazy o tom, že vakcína Covid je smrteľne nebezpečná a zdraviu škodlivá. Jedným z trikov manažmentu je priznať nežiaduce účinky „vakcíny“, ale zamiesť ich pod koberec ako „zriedkavé“.

Keby boli nebezpečenstvá „vakcíny“ vzácne, Big Pharma by sa nesnažila zdiskreditovať alebo rozložiť systém hlásenia nežiaducich účinkov očkovania.

Že úmrtia a poškodenia zdravia sú všetko, len nie vzácne, je zrejmé zo správy zdravotníka amerického námorníctva, kde dáta ministerstva obrany ukazujú, že piloti námorníctva USA utrpeli:

937% nárast srdcového zlyhania
152% nárast výskytu kardiomyopatie
69% nárast ischemickej choroby srdca
36% nárast hypertenznej choroby
63% nárast ostatných foriem srdcových ochorení

Skorumpované americké ministerstvo obrany, ktoré je rampou pre nadmerné zisky zbrojného priemyslu, sa snažilo zvaliť vinu za tieto udalosti na samotný vírus Covid.

Avšak „podľa informácií zverejnených americkou armádou je plne očkovaných 97 % amerických vojakov v aktívnej službe, 90 % príslušníkov Národnej gardy a 91 % príslušníkov záloh americkej armády“.

Pokiaľ teda „vakcína“ nespôsobila úmrtia a poškodenia zdravia a bol za ne zodpovedný vírus, je zrejmé, že „vakcína“ bola pri ochrane proti vírusu absolútne neúčinná.

V skutočnosti podľa nezávislých lekárskych vedcov „vakcína“ nielenže nechránila, ale spôsobila viac úmrtí a horších zdravotných poškodení ako samotný vírus. Toto je poctivo zdokumentovaný a overený záver lekárskych vedcov, ktorých výskum a výsledky nie sú financované Big Pharmou a univerzitami, ktoré sú závislé od grantov farmaceutického priemyslu. Sú to nezávislí vedci, ktorí sú motivovaní pravdou namiesto zisku a kariéry, ktorí hovoria pravdu a trpia za ňu.

Ako teraz trpí lekár amerického námorníctva. Poručík Ted Macie po tom, čo sa stretol s náčelníkom námorných operácií a jeho pobočníkom zistil, že má zablokovaný prístup k svojmu počítaču. Pravdepodobne je voči nemu vznesené obvinenie.

Vidíme teda, aká mocná je Big Pharma. Dokonca ani americké námorníctvo nesmie zverejniť odtajnené údaje, ktoré ukazujú ničivý dopad „vakcíny“ Covid.

Autor: Paul Craig Roberts

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:
(1) Paul Craig Roberts: US Navy Medic Shut Down for Releasing unclassified DOD Data Showing a 937% Increase in Heart Failure Among Vaccinated US Military Personnel, paulcraigroberts.org, 14.03.2024
(2) Lékař zveřejnil 937% nárůst srdečního selhání u očkovaných příslušníků americké armády. A je zle!, zvedavec.news, 16.03.2024

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár