LGBT – PEDOFILI – KANIBALIZMUS?

Ilustračný obrázok: Shutterstock

Milí priatelia,

tieto dni sa nesú v skutku absurdnom duchu. Včera denník SME priniesol niekoľko článkov, v ktorých obhajoval pedofíliu a dnes som dostal cenu Homofób roka 2018. Poďme ale pekne poporiadku.

Dnes pedofília a čo bude zajtra?

V minulosti som upozorňoval na to, že ultraliberáli sa nezastavia pri presadzovaní LGBT agendy, ale že budú pokračovať v normalizácií takých zvráteností, ako je napríklad pedofília dokonca aj zakladaním pedofilných politických strán po vzore Belgicka. Moja predpoveď sa článkami denníka SME napĺňa a dnes sa pýtam, čo bude nasledovať? Akceptácia kanibalizmu a ľudožrútstva?

Tieto trendy sú absolútne neprijateľné a musíme urobiť všetko čo je v našich silách, aby sme takéto zvrátenosti zastavili.

Homofób roka

Dnes som sa z médií dozvedel, že som sa stal víťazom ceny Homofób roka, ktorú udeľuje politická mimovládka Inštitút ľudských práv – Human Rights Institute, a to za nasledovný výrok: Nie je možné, aby na základných školách učili naše deti dvaja homosexuáli, čo je v rozpore s ústavou.

Výrok je samozrejme vytrhnutý z kontextu tak, aby vyhovoval slniečkárom. Povedzme si teda, v akej súvislosti daný výrok zaznel.

Mojim cieľom bolo upriamiť pozornosť na fakt, že počas experimentálneho školského predmetu – životológia – napríklad na ZŠ v Pezinku prednášali žiakom o svojom živote dvaja partneri, homosexuáli, o čom obsiahlejšie píšem aj vo svojej knihe Srdcom a svedomím. Tvrdím, a bez najmenších pochybnosti sa nemýlim, že je to v rozpore s Ústavou SR. Tak za tento pravdivý výrok ma ocenili ako homofóba roka.

Nuž, ak je to teda tak a homofóbom roka má byť človek, ktorý len hovorí vždy pravdu, drží sa zákona, pokúša sa o spravodlivosť, chráni tradičnú rodinu a našu národnú identitu, tak dobre. V takom prípade prehlasujem, že cenu prevezmem rád a s hrdosťou ako vyznamenanie aj za účasti celej mojej rodiny, pretože chcem ukázať manželke, rodinným príslušníkom, deťom a vnukom, že som príkladne chránil našu podstatu, kultúru, zvyky a tradície.

Odovzdanie ceny aktivistami navrhujem realizovať v liečebnom dome Rubín v Dudinciach, kde som na pooperačnej rehabilitácii v prítomnosti kúpeľných hostí, ktorí určite privítajú možnosť oceniť aktivistov búrlivým potleskom.

Zrejme sorosaktivistom nebude vadiť, keď natočím o ich akcii a preberaní ceny video.

Na záver by som chcel dodať, že aj medzi mojimi priateľmi sa nachádzajú ľudia s homosexuálnou orientáciou a naše vzťahy môžem skutočne nazvať priateľskými. Nemám s nimi žiadny problém a oni nemajú žiadny problém so mnou. Chápu totiž, že je obrovský rozdiel medzi rešpektovaním inakosti a vnucovaním LGBT agendy.

Autor: Štefan Harabin

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply