Liberáli prišli na Slavín zahrať si protiruské divadlo

· Čas čítania: 2 min.
Foto: MZ

V nedeľu 5.5.2019 bola plánovaná pietna spomienka účastníkov podujatia CESTY VÍŤAZSTVA 2019 na Slavíne – pamätníku padlých vojakov Červenej armády. Stretnutie prišla narušiť skupina liberálnych extrémistov z politických strán Progresívne Slovensko a Spolu pod vedením poslancov NR SR Dostála a Poliačika. Poliačik, Dostál, Štefanec, Dubačová a drobná hŕstka ich podporovateľov prišli cez víkend na Slavín nalomiť neohrozenosť Nočných vlkov, ktorú majú v spoločnosti.

Od samého začiatku sa správali agresívne a niektorí napádali účastníkov pokojného pietneho zhromaždenia. Demonštratívne zaujali stred schodišťa pod obeliskom, aby tak zabránili priamemu nástupu a položeniu smútočných vencov a mávali ukrajinskými vlajkami. Účastníci podujatia CESTY VÍŤAZSTVA 2019 sa správali dôstojne a nenechali sa vyprovokovať chuligánmi a extrémistami, ktorí prišli narušiť spomienkové podujatie a tak zneuctiť pietne miesto.

“Nabudúce sa môžme stretnúť v Moskve”, kričal na odchode pozdravne na Poliačika niektorý z Nočných vlkov. Mal by ísť na Červené námestie a vziať so sebou aj tie ukrajinské vlajky.

Len si to predstavte : Poliačik, Dostál, Štefanec a Dubačová prídu do cudzieho sveta, medzi nepriateľsky sa chovajúcich ľudí brániť svoje neoliberálne presvedčenie a hodnoty. Vypočujú si nenávistný pokrik, nechajú sa na hranici šikanovať, neskôr vo vnútrozemí opľuť posledným neoliberálnym feťákom s bradou a lenonkami na očiach a znesú všetky jeho urážky. To zažívajú každoročne Noční vlci v EÚ. Vďaka ľuďom, ako je Poliačik, Štefanec, Dostál a Dubačová.

Poliačik si už od začiatku svojej politickej kariéry hľadá živnú pôdu v nenávisti. Neoliberálny radikalizmus, ktorého je Poliačik predstaviteľom je založený na neustálom vyhľadávaní spoločenského nepriateľa a sofistikovanej likvidácii jeho spoločenského postavenia.  Dopadol tak, že mal konflikt asi s každým, kto vidí svet inak, ako on. Vrátane Sulíka a Matoviča.

[plsc_youtube url=“https://youtu.be/Lqz_D_i-C-U“ width=“700″ height=“400″ autoplay=“no“ responsive=“yes“]
ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár