Liberálna mafia chce prevziať moc za každú cenu. Svojich oponentov sa snaží zdiskreditovať Kočnerovou Threemou

· Čas čítania: 4 min.
Ilustračný obrázok: Shutterstock

Liberálna mediálno – politická mafia s oligarchami v pozadí plánuje prevziať moc za každú cenu. Neštíti sa použiť aj nekalé praktiky akými sú útržkovité a bez kontextu zverejňované neoverené správy Mariana Kočnera, v ktorých si údajne dopisoval s Alenou Zsuzsovou, kde sa chválil kontaktami na viacerých politikov. Takto sa snažia zdiskreditovať oponentov potencionálnej budúcej “progresívnej vlády.” Pritom nikto nevie do akej miery je Kočnerova Threema vymyslená, respektíve čo z toho, čo Kočner písal je pravda a čo je len jeho chválenkárstvo a zveličovanie. Mainstream sa však drží hesla “Účel svätí prostriedky.”

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Mali to veľmi dobre naplánované. Na jeseň, v čase pred blížiacimi sa parlamentnými voľbami zrejme plánovali zverejniť uniknutú komunikáciu Mariana Kočnera a Aleny Zsuzsovej – obvinených z vraždy novinára Kuciaka a jeho priateľky.

Plán však museli náhle zmeniť. Na povrch totiž vyplávala drogová kauza ich “progresívneho potenciálne budúceho premiéra.” Na prekrytie tejto kauzy, ktorá by mohla ohroziť “budúcu liberálnu vládu”, preto ich spriaznené extrémne liberálne médium začalo už teraz v lete postupne zverejňovať materiál na oponentov, ktorý má potenciál ich zdiskreditovať. Neskôr, keď sa ukáže, že niektoré z týchto informácii neboli pravdivé, bude už po voľbách.

Z údajnej Kočnerovej Threemy obsahujúcej desiatky tisíce správ, vytiahli len pár, ktoré sa im hodili, účelovo a bez kontextu a v tom spočíva manipulácia verejnej mienky médiami, lebo keby bola zverejnená celá komunikácia, mohli by tieto informácie vyznieť inak a nemusel by sa dosiahnuť efekt dôležitý pre voľby.

Najprv zverejnili údajnú Kočnerovu správu o tom, ako si vraj telefonoval s Kaliňákom a chcel sa stretnúť aj s vtedajším premiérom Ficom. Bývalý premiér však tvrdí, že žiadne takéto stretnutie sa neuskutočnilo a Kaliňak popiera, že by s Kočnerom telefonoval.

Následne vytiahli na Bugára správu o tom, že na Maledivách sa údajne stretli, kde mu mal Kočner ľudovo povedané ” vyčistiť žalúdok.” Bugár síce priznal, že Kočnera stretol na dovolenke, no odmieta, že by spolu riešili vtedajšiu vládnu krízu.

Kočnerova Threema neobišla ani ďalšieho koaličného partnera Andreja Danka. Kočner sa v jednej zo správ chvastal pred Zsuzsovou, že poslal Dankovi nejaký materiál pred televíznou diskusiou. Danko takéto niečo odmietol, no priznal jedno stretnutie s Kočnerom na začiatku svojej politickej kariéry, kde sa však nič zásadne nedialo.

Najnovšie sa liberálna mafia snaží zdiskreditovať aj Mariana Kotlebu. Ten síce nie je vo vládnej koalícii, no predstavuje zásadnú prekážku pre zostavenie potencionálnej liberálnej vlády.

Kočner mal v Threeme písať, že ĽSNS má pomôcť SMERu udržať vládu na oplátku za to, že jeho stranu Najvyšší súd nerozpustí.

Kotlebovci však vládnu koalíciu nepodržali a hlasovali proti nej. Často aj verejne vyhlasovali, že sú za to, aby sa konali predčasné voľby. Sudcovia Najvyššieho súdu taktiež odmietli, že by na nich Kočner akokoľvek vplýval pri rozhodovaní o rozpustení, či nerozpustení Kotlebovej strany.

Je nesporným faktom, že zverejnené útržky z údajnej Kočnerovej Treemy pôsobia nedôveryhodne. Dokonca aj prokurátor, ktorý sa zaoberá touto vecou, nepotvrdil pravosť zverejnej komunikácie.

„Pokiaľ ide o komunikáciu, ktorá bola zverejnená, žiadnym spôsobom sa nebudeme vyjadrovať k jej pravosti, či je to skutočne komunikácia, ktorá je zaistená vo vyšetrovacom spise, alebo nie,“ povedal prokurátor na tlačovej konferencii.

Ak by aj zverejnená komunikácia bola autentická, Kočner sa podľa všetkého len naparoval a chvastal pred Zsuzsovou a svoje kontakty na politikov výrazne zveličoval, či vymýšľal si ich.

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Jeho správy vyznievajú ako chvastanie sa pubertiaka pred dievčaťom, ktoré chce zbaliť.

Ak by bola pravda, že má Kočner taký vplyv na vládu, akým sa v údajných správach chvastá, dnes by dovolenkoval niekde na Maldivách, alebo v Karibiku a nesedel by v base.

Mainstreamové médiá sa však držia hesla “účel svätí prostriedky” a pre dosiahnutie svojho cieľa vydávajú Kočnerove správy z Threemy za svätú pravdu.

Je to paradox, že keď práve Kočner pre časom zverejnil SMS správy o mainstreamových novinároch, kde sa hovorí o ich prepojení na opozičných politikov (Lipšicove stádo), vtedy tvrdili, že predsa nikto nemôže veriť “tomu gaunerovi” a tieto správy sú z veľkej časti podvrh.

Je viac než zrejmé, že táto spravodajská hra mainstreamových presstitútov má za úlohu zdiskreditovať oponentov a dopomôcť novej liberálnej koalícii k moci.

Nechajú sa ľudia oklamať týmito hrami liberálnej mafie s oligarchami v pozadí, ktorí sú podľa dostupných informácií zrejme napojení na zahraničné tajné služby?

Autor: Samuel Gdovin

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/liberalna-mafia-chce-prevziat-moc-za-kazdu-cenu-svojich-oponentov-sa-snazi-zdiskreditovat-kocnerovou-threemou-naletia-im-ludia-na-tuto-spravodajsku-hru/1858575

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár