Liberálny neomarxistický homofascism

· Čas čítania: 8 min.
Ilustračné foto: Shutterstock

To nie je môj vynález. Ide o odrodu neomarxistického liberálneho fašizmu, ktorého existencia je nesporná, iba parlament, vláda, prokuratúra a PZ SR (OČTK) o nich akosi stále „netušia“. Majú plnú a s najvyšším súdom „ťažkú“ hlavu z Kotlebu a ĽSNS. S liberálnymi fašistami koketuje aj prezident; dáva si s nimi schôdzky a chce „širokú celospoločenskú diskusiu“, ktorá už dávno „beží po svojom“ a vedie nás k otvorenému vnútroobčianskemu konfliktu…

Cestu liberálneho fašizmu nastupujú všetky ľudsko-právne mimovládky za dúhu a proti tradičnej rodine, založenej manželstvom muža a ženy, všetci politici „liberálnych“ strán, počnúc SaS, predkladateľky parlamentom zamietnutého návrhu registrovaných partnerstiev… Ide im vlastne o viac: Manželstvá párov rovnakého pohlavia, adopcie detí aj cez surogátne materstvá.

Po parlamentných voľbách 2020 by to mohli byť aj dve nové, ešte mimoparlamentné „liberálne“ neomarxistické politické strany: Progresívne Slovensko a pseudo katolícki, pseudo kresťanskí Progresívni veriaci, hlásiaci sa k bergholiovskému neomarxistickému krídlu vnútorne rozpolteného (schizma katolicizmu!) Vatikánu novej pseudo kresťanskej nomarxistickej ľavice.
https://www.hlavnespravy.sk/hlasovanie-nr-sr-kto-podporil-liberalny-navrh-o-registrovanych-partnerstvach-kto-nie/1526220

Áno, najvyšší súd má problém s Kotlebom a ĽSNS, nevie, nedokáže ich zaradiť, ale navzdory tomu sú protiprávne nálepkovaní na základe domnienok. Ale aj to je trestne stíhateľné! A súd má vo veci nestranne rozhodnúť na základe sústavne manipulovanej verejnej mienky proti 200 tisícom voličov kotlebovcov a ich v riadnych parlamentných voľbách zvolenej politickej strany? Aj preto, vážené dámy a páni, NS SR má riadny „hokej“ v množstve materiálu, čo mu leží na stole. A žiadne lehoty nemá.

V medzičase je na stole parlamentu jeho predsedov Návrh uznesenia o antisemitizme, ako osobný záväzok jednej židovskej osobe z Izraela (pozri HS):
„Je to aj môj osobný záväzok, ktorý som dal svojmu kolegovi a priateľovi, predsedovi Knesetu štátu Izrael J. J. Edelsteinovi, Slovensko je historickým dlžníkom Izraela. Slovensko musí byť príkladom v legislatívnych postupoch pri prijímaní danej normy,“ uviedol predseda  parlamentu.
https://www.teraz.sk/najnovsie/nrsr-a-danko-predlozil-definiciu-ant/349565-clanok.html

A tento osobný záväzok majú prevziať všetci občania Slovenska? Andrej Danko zastupuje všetkých občanov Slovenska? To je nový prvok v hermeneutike moci a vládnutia? To je kult jednej osoby! Potom sa aj najvyššiemu súdu bude vo veci ľahšie „dýchať“?

Parlament a vláda, a v akože „našej ich spoločnej veci“ im sekunduje už nie nezávislý a nadstranícky (!) prezident, sa sústreďujú na tému antisemitizmu, a popritom im unikajú maličkosti, ale aj veci veľké ako dom, lebo ak čelia útoku na „ich“ Izrael, proti Slovensku je vedený útok z druhej strany, a vlastne ich „manipuluje“ Izrael, čo oni ale netušia…

Samozrejme, že Izrael má právo na svoj štát, samozrejme, že holocaust je fakt, ale, okrem Palestíncov majú na svoj štát (trebárs) aj Kurdi a genocída bola zadefinovaná a vedená proti mnohým národom, etnikám, a práve sa deje islamistami a džihádistami proti kresťanom, ale o tom návrh uznesenia mlčí…

Milujem Jeruzalem. Mám hlbokú úctu a rešpekt voči dejinám Izraela. Obávam sa Arabov a islamu. Som úplne zdravý, perfektne časo-priestorovo a vecne zorientovaný a normálny xenofób. Nie paranoik. Realista v opore o svoju gramotnosť, osobnú a sprostredkovanú zážitkovú skúsenosť. Nenávidím akúkoľvek ideológiu, zideologizované náboženstvá a s nimi nacizmus a fašizmus v akejkoľvek podobe. Mám zimomriavky z nastupujúcej tretej totality, pochádzajúcej z prostredia „liberálnych demokratov“ najmä neomarxistickej novo-ľavicovej proveniencie a ich „progresívcov“. Sú nebezpeční a pre ľudské slobody a práva reálnou hrozbou…

K fatálnej moci sa môžu dostať v riadnych slobodných a demokratických parlamentných voľbách 2020, ako nemecký Hitler… A ak získajú početnú koaličnú parlamentnú väčšinu, otvoria ústavu a budú si písať a schvaľovať ich vlastné zákony, ktoré budú platiť aj pre vás, nás…

ŽIDIA SA STARAJÚ LEN O SVOJ HOLOCAUST. Udržiavajú plameň ich zápalnej obete šoa. Iné záujmy sú im ukradnuté. A toto ideme podporiť uznesením parlamentu? Čosi rovnako závažné a obzvlášť nebezpečné zakryť?

A to tých bláznov, čo popierajú holocaust, chcete pozatvárať? A máte dostatok ubytovacích kapacít? Alebo ich „psychiatrizovať“ a nariadiť ústavnú „liečebnú starostlivosť“ v Ústavoch národného duševného zdravia? Kto na Slovensku bude prvou „Marine Le Pen“? Hmm..? Máte dostatok ubytovacích a personálnych kapacít? A s nimi chcete „zabásnuť alebo psychiatrizovať“ prípadne v detencii aj tých, čo im to „žerú“? Máte na to funkčný detenčný ústav? A kam potom dáte skutočných šialených a nebezpečných radikalizovaných psychotikov, extrémistov a reálnych teroristov? Videli ste tie videá, ktoré verejne ako výstrahu prezentovala francúzska vlastenka a politička Maine Le Pen? Ste normálni? Odpovedzte len ÁNO-NIE. Bodka.

A viete, že ste vo vleku, ako obete manipulácií liberálnych neofašistov? Viete, aké majú pozadie? Viete, kto ich generuje, kto riadi a kto im dáva manuály? Organizátorka protestov Karolína Farská: My môžeme udávať ďalšie smerovanie!Túto „pionierku“ ovanula vízia možnosti moci? Ovládať a vládnuť? Osvietil ju aj duch kultu osobnosti? Je tu nový vodcovský typ? Povedie neomarxistickú politickú, sociálnu a kultúrnu revolúciu? Potiahne so sebou masy? Proti komu? Proti čomu? Aj sa jej pri tom zatočila hlavinka? V možnosti nový Hitlerík? Stalinček? V sukni? Modlite sa k nej a stane sa.

A liberálni „progresívni“ neofašisti zatiaľ odvádzajú pozornosť od seba a klamú telom a sľubne podlízavými úsmevmi: Zaliečajú sa vám a svojim ovciam, najmä „progresivistickej“ mládeži typu Farská a ich budúcim otrokom, ktorí budú tvoriť gro ich voličov, ešte väčšími slobodami a právami, než máte ako ich ovce dnes, lebo: Liberálna demokracia je viac, než len demokracia! A to je LOŽ, diabolská nástraha, satanistická pasca, ich chyták na negramotných hlupákov a blbcov, orwellizmus, newspeak! Ako z učebnice! Ako z Orwella 1984!

Zapamätajte si: DEMOKRACIA JE ALEBO NIE JE. Bez príkras a prívlastkov. Pravá a reálna demokracia ich nepotrebuje. Liberálny neo fašizmus je nosnou ideou liberálno-demokratickej otvorenej spoločnosti sorosovského typu, ako EÚ a jej posvätná mantra Schengen. S ním alebo bez neho. Tvrdím, že dnes už radšej a nie preventívne ale reálne, bez neho. Pasy a víza sú v pohode. USA majú systém ochranu systémom ESTA, EÚ už mala dávno nastúpiť cestu ETIAS! Kde je ten systém? Prečo viazne? Nechcú ho! Vedome a úmyselne ho nechcú a zdržiavajú! Nečinnosťou EÚ a slovenských OČTK je reálne ohrozovaná ochrana bezpečnosti, zdravia a životov občanov EÚ a občanov Slovenska!

Viktor Orbán Sorosovi šliapol na jeho „citlivú“ pätu hada. A Gyorgy Soros mrnčí a už vrieska: „Slobodáááááaaa! Demokraciááááaaa! Totalitááááaaa….!“ A žaluje Orbána. Na Maďarsko zaútočila neomarxistická liberálno-fašistická Európska komisia. Celý had.

Z letmého skríningu (inak to nečítam) len chcem mať prehľad, liberálny fašista je už aj exkluzívny platený bloger denníka N, ich „superstar“ Samuel Marec. Na jeho blogu si nájdite: „Biele heterosexuálne Slovensko neexistuje.“ Podľahol hnedo-dúhovej infekcii. Je chorý. Už k tomu treba len, aby pre Denník N napísal aj: „Údajný nárast HIV plus a úmrtí na AIDS vraj s prevalenciou homosexuálnej promiskuity je nepodložená lož a konšpirácia!“

Cigániková v pléne Národnej rady: Čo vám prekáža na tom, ak sa niekto považuje za psa, alebo mačku? Budú tým ubližovať niekomu? Alebo sú zlým vzorom pre deti?” Salámová metóda pokračuje.

V Bruseli bol už po štvrtýkrát “veľtrh” detí pre gejov. Obchod vynáša, minimálna cena za novorodenca rapídne porástla. Akým právom ešte Európa hovorí o právach? Ide tu skutočne o najlepší záujem detí alebo čí? Aj vlci sýti aj ovce celé? Popri potratárskemu biznisu aj vďaka Schengenu nastupuje biznis so surogátnymi materstvami a deťmi.

Bloger Marec je chorý spolu s Denníkom N. Ten ešte aj s denníkom SME a Pravdou najvyšší súd na stole ale nemá, lebo ani netuší, že ide o riadne licencovaný neomarxistický liberálno-fašistický mediálny mainstream novej „progresívnej“ ľavice pod krytím slobodou slova a tlače a medzinárodným dohovorom o nich, ktorými je viazané aj už ťažko skúšané a pokúšané Slovensko, ako národný štát. Iba nevie, čo ešte sloboda slova je a čo už nie. Má v tom hokej. A tak bude znášať konzekvencie.

Ale súdy nie sú samostatné, konajú len na návrh. Sú len „nezávislé“. A s návrhom by na stôl súdu prišli aj vagóny materiálu. Ešte raz: Najvyšší súd a súdy sú „nezávislé“, žiadne lehoty nemajú, s výnimkou predbežných opatrení a rozhodovaní vo veciach väzby.

Neofašistickí liberáli ešte nie sú v cele predbežného zadržania. Najvyšší súd ešte nemá na stole politické strany „liberálnych progresivistov“. Prečo? Lebo nekoná ministerstvo vnútra, lebo im na to nepodal podnet „vyhlásený odborník a expert“ na extrémizmus, Daniel Milo! Bez neho ani na krok! OČTK sú „nezávislé a samostatné“. Konajú na návrh aj bez návrhu. Chcú sa „osamostatniť“ od anonymných podaní. Ale anonymné diskusie neriešia. Zakladajú tak občiansku vojnu, pretože tá luza „v kuklách“ vyjde do ulíc z on line do of line priestoru.

K anonymním „diskutérom“ (charakteristika a psychologický profil): Ide o neomarxistický „proletariát“ ekonomicky a sociálne neschopných a nezaradených vykorenencov bez identity, zaminrákované nuly, ktoré sa sápu po moci v štáte dánsko-slovenskom. ONI nevedia, čo je liberálny fašizmus, lebo sú negramotní, ale k liberálnemu fašizmu, lebo ak nič v živote vlastným pričinením nedokázali, budú sa hlásiť, aby si tak „prilepšili“ ako údajne utláčaní a diskriminovaní na svojich „slobodách a právach“ ako nový proletariát novej „progresívnej“ ľavice neomarxistov. A v „ich veci“ majú oporu a podporu v neomarxistickom Bruseli a jeho pseudo „ľudsko-právnej“ rétorike. Práve beží plenárne zasadnutie OSN – sledujte ich!

Najhoršia diktatúra je tá, ktorá sa vydáva za demokraciu. To je vlk v baránčom rúchu!

Toľko aj k skutočnej povahe a charaktere liberalizmu. O tom, čo je liberálny fašizmus a homofašizmus, si môžete prečítať tu:
https://www.conservapedia.com/Homo-fascism

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár