Lipšic vo výkone trestu: Ďalší Matovičov komplic

· Čas čítania: 1 min.
Koláž: Zem&Vek

Daniela Lipšica si viem predstaviť na akejkoľvek pozícii, vyhlásil Igor Matovič a dodal, že ak by sa Lipšic nedostal na pozíciu generálneho prokurátora, zvážili by ho ako špeciálneho prokurátora.

Ústavný právnik SR, doc. JUDr. Ján Drgonec: „Pokiaľ ide o Lipšica, verejná diskusia sa zvádza od podstatného, lebo sa hovorí o jeho politickej kariére, o pôsobení v politických funkciách. To podľa mňa nie je dôvod, pre ktorý je Lipšic diskvalifikovaný pre funkciu generálneho prokurátora. Lipšic bol právoplatne odsúdený za ublíženie na zdraví. V civilizovanom štáte sa človek s takou minulosťou nemôže stať držiteľom ústrednej štátnej funkcie. Zvlášť keď ide o rozhodovanie o tom, kto má a môže byť trestne zodpovedný.“

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár