Ľuboš Blaha o amerických vojakoch, zmenách v Progresívnom Slovensku a Kiskovej strane

Tagged With: , , , , , Add Comment

1) GAJDOŠ NÁM SPRÍSTUPNÍ PRACOVNÉ DRAFTY DOHODY S AMERIČANMI

Na európskom výbore sme práve dostali prísľub od ministra obrany Gajdoša, že poslancom ukáže pracovnú úradnú komunikáciu s USA, ktorú nazývajú návrh zmluvy, ohľadom DCA.

Načo to mámiť od MZV, keď nám to môže ukázať rezort, ktorý spustil kauzu? Budúci týždeň na inšpekcii na ministerstve obrany dostaneme, čo sme chceli. Vybavené.

2) AMERIČANIA NEPREJDÚ

Týždeň tu grilujeme rezort zahraničia aj rezort obrany ohľadom dohody s USA a dostali sme od všetkých – vrátane premiéra – garancie, že žiadna dohoda o amerických vojakoch, amerických základniach, amerických muničných skladoch neexistuje. A každý takýto americký návrh by bol zamietnutý.

Nazval som to „veľkou štvorkou“ – sú to naše požiadavky, ktoré sú červenou čiarou, za ktorú sa nedá ísť, ešte raz: žiadni vojaci, žiadne základne, žiadne muničné sklady, žiadne porušenie suverenity.

Nebudem tu teraz riešiť, ktorý rezort za čo môže – faktom je, že vojenskú spoluprácu má na starosti rezort obrany. Dôležité je, že Američania neprejdú. Aj vďaka nám v parlamente. Riešim to už týždeň, rokovania, prieskumy, výbory. A víťazíme.

3) PÁD ŠTEFUNKA – ESET UŽ NEPOTREBUJE PREDSTIERAŤ, ŽE SÚ ĽAVICOU

Štefunko odchádza ako líder Progresívneho Slovenska. Poviete si, že sponzori rozhodli kvôli trapasu, keď vytlačil Čaputovú z pódia počas volebnej noci. Ono to samozrejme bolo trápne, ale toto dôvod nie je.

ESET potreboval Štefunka na to, aby mohol predstierať, že PS je nejaká moderná stredoľavá strana. Kvôli tomu Štefunko, kvôli tomu Biháriová.

Inak je celé PS čistý neoliberálny pravicový biznis – Truban, Poliačik, Jaurová, Čaputová a tak ďalej. Liberálni pravičiari ako repa.

4) PROGRESÍV… EHM… NEOLIBERÁLNE SLOVENSKO

Dnes už v ESET-e pochopili, že slniečka z PS voličov Smeru vôbec neoslovujú a tak začína plné sústredenie na voličov pravice… Logicky: Štefunka už nepotrebujú – dostal pokyn od Zajaca z ESETU a vybavené.

Biháriovú tam ešte budú trpieť dovtedy, kým bude hovoriť len o Rómoch, akonáhle by dala niečo ekonomicky ľavicovejšie, pôjde za Štefunkom. ESET zariadi.

PS je jednoducho projekt ESET-u, rovnako ako Denník N, rovnako ako Kiska, rovnako ako nová prezidentka.

Štefunko poslúžil. A teraz to už zoberú do rúk nefalšovaní neoliberálni chlapci ako Truban a Poliačik a bude tvrdý kapitalizmus. Ahoj Ivan. Nehovoril som ti to?

4) KISKA ZNEUŽÍVA SVOJE MÉDIÁ NA PRIESKUM TRHU

Kiska zakladá novú stranu. Napísala Tódová. A odvolalal sa na dva tajné zdroje. Ja vám preradím, aké sú to zdroje. Sám Kiska a Krpelan. Posunuli túto informáciu svojej mediálnej spojke – Tódovej. Jedna banda.

Ide o to, aby komunikovali prvý „motúzik“ – ak by to nevyšlo, vždy sa dá poprieť. A tak v správičke objavíme mená politikov, ktorí prichádzajú do úvahy.

Takto sa to robí – Kiska pošle niekoľko mien a čaká sa na reakciu verejnosti. Ak by nasledovala vlna odporu liberálnych voličov proti, napríklad, Žitňanskej, za to, ako podporovala Ficovu vládu, tak sa Žitňanská škrtne. To isté s Radičovou. A s ďalšími.

Testujú. A Tódová je len spojka. Všetko je to len hra, priatelia.

Zneužívajú svoje médiá na to, aby si robili prieskum trhu. Svojich voličov majú za úplné … ako to povedal Haščák? Doplňte ma prosím.

5) ĎALŠÍ PRIESKUM SLÁVNEJ AGENTÚRY AKO – NO NEKÚP TO

Dnes vyšlo viacero prieskumov. Podľa Focusu má Smer 22% a drží si svoje pozície. PS má 9%, čiže slabota. O tomto prieskume je tíško, lebo iný prieskum vydala agentúra AKO, ktorá už viackrát poslúžila ESET-u.

Najskôr si vymyslela o 13% vyššiu podporu pre Čaputovú, potom si vymyslela prieskum, ako Fico ide dolu s dôverou a teraz si vymyslela prieskum, kde PS raketovo rastie.

Zmysel je ten istý ako v prípade Čaputovej. Navodiť emóciu v prospech PS. A v neprospech Smeru.

Iné prieskumy nie sú zaujímavé – médiá ESET-u a Penty budú dokola točiť len tento jeden. Aká krásny synchrón: Denník N, SME, AKO a Zomri. Štyri komunikačné piliere slniečok.

Už sa neviem dočkať na najbližší prieskum AKO. Zistíme, že Progresívne Slovensko má 53% Alebo Kiska 99%. Čo myslíte?

Ľuboš Blaha

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2277971525774747?__tn__=K-R

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Zem a Vek
Zopár slov o autorovi...

Pridaj komentár

  & Časopis