Marián Kuffa organizuje pred Čaputovej sídlom modlitebné zhromaždenie

· Čas čítania: 2 min.

Katolícky kňaz Marián Kuffa ohlásil, že dňa 11.2. sa bude pred Prezidentských palácom a zrejme aj pred Úradom vlády modliť ruženec za vypovedanie Istanbulského dohovoru, ktorý parlament už dvakrát ústavnou väčšinou odmietol ratifikovať a zaviazal vládu, aby listom informovala Radu Európy, že Slovensko sa neplánuje stať zmluvnou stranou Istanbulského dohovoru. Vláda tak doposiaľ neurobila, nakoľko premiér Pellegrini aj minister Gál sú zastáncami tohto dohovoru. Jediné, na čo sa vláda zmohla bolo, že vyzvala prezidentku SR, aby tak urobila ona. Tá najnovšie uviedla, že tak do volieb neurobí a spochybnila spôsob, akým parlament o Istanbulskom dohovore rozhodol.

Text oficiálnej pozvánky:

SDZR pozýva všetkých ľudí, ktorým záleží na tom, aby na Slovensku boli rodiny riadne , a ktorým záleží na kresťanských hodnotách, na modlitbové stretnutie, ktoré sa uskutoční dňa 11.02.2020, v čase od 12.00  – 15. 00 hod. pred Prezidentským palácom, v Deň Panny Márie Lurdskej.

Chceme, aby stretnutie nemalo politický, ale hodnotový charakter. Preto týmto úctivo vyzývam všetkých ľudí, aby toto zhromaždenie nezneužili na svoje politické ciele, ani na nenávistné  prejavy.

Vyzývame tiež všetkých 3 ústavných činiteľov SR, aby bez zbytočných obštrukcii písomné oznámili Rade Európy, že Slovensko sa nehodlá stať zmluvnou stranou Istanbulského dohovoru, nakoľko je v ňom prefíkane ukrytá škodlivá ideológia gender, ktorá je :

1, proti Bohu
2, proti solídnej vede a zdravému rozumu
3, proti prírode

Za SDZR, Marián Kuffa, farár, Žakovce

Zdroj: https://www.svetlosveta.sk/slider/marian-kuffa-pozval-na-modlitbu-pre-prezidentsky-palac-a-poziadal-aby-nemala-politicky-charakter/

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár