Martina Šimkovičová: Dnes zakážu LGBTI mňa, zajtra vás

Foto: Facebook

Už sme si zvykli, že iný názor, ako istá, síce málopočetná ale o to agresívnejšia skupina obyvateľstva, sa na Slovensku nesmie mať. Táto skupinka obyvateľstva sa vo svojich praktikách nezastaví pred ničím. Hovorím o skupinke, pretože prívrženci LGBTI ideológie a agendy tvoria skutočne len promile obyvateľstva; táto množina ľudí určite nie je totožná s homosexuálmi vo všeobecnosti. Táto skupinka diktuje väčšine a diktuje aj ministerstvu, ako sa majú míňať peniaze daňových poplatníkov.

Istá Barbora Palatická mi písala súkromné správy cez FB, na ktoré som jej odpovedala. Súkromné správy sú viditeľné iba medzi ľuďmi, ktorí si píšu. Táto pani ukázala slušnosť, na ktorú sme už u liberálov zvyknutí, keď bez súhlasu druhej strany zverejnila súkromné konverzácie. Títo ľudia nerešpektujú nič, slušnosť, súkromie, ani zákon. Našu konverzáciu poskytla aj novinárom a o mojich vyjadreniach vyšli články vo viacerých online médiách. Titulky týchto článkov boli ladené tak, ako by som žobrákovi odtrhla od úst kus chleba, alebo obrala deti. Minule som poukazovala na to, že keď predkladám novelu zákona, nedozvie sa o tom nikto, naše médiá nenapíšu ani slovo…

Už som to povedala niekoľkokrát, ale zopakujem to znova, MNE HOMOSEXUÁLI NEPREKÁŽAJÚ. Mám medzi nimi mnoho priateľov. Drvivá väčšina homosexuálov žije svoj život a žiadna gender ideológia ani LGBTI hnutia ich nezajímajú.

Podávanie žiadostí o podporu pre znevýhodnené skupiny si zvyčajne predstavujeme tak, že ide o ľudí s postihnutím neschopných sa postarať o seba finančne, či inak. Pokiaľ človek nie je hendikepovaný, mentálne či fyzicky, nevidím žiaden dôvod, aby bol podporovaný štátom a už vôbec nie sumou 19 000 eur. Homosexuáli nie sú menšinou ani z právneho hľadiska. Radi sa však menšinou nazývajú (ale to je opäť len to kričiace promile z nich), snažiac sa navodiť dojem, že sú diskriminovaní a upierajú sa im práva. Chceli by požívať výhody skutočných menšín vrátane finančnej podpory a tej sa im v posledných rokoch aj dostávalo. Ja by som bola vďačná za informáciu, v čom sú gayovia diskriminovaní a presne ktoré práva nemajú rovnaké ako ja, či hocikto z nás.

Máme tu mnoho skupín ohrozeného obyvateľstva, ktoré peniaze bytostne potrebujú, dôchodcovia, mladé rodiny, deti žijúce v marginalizovaných skupinách a ďalšie. Som presvedčená, že peniaze na dúhový pochod sa dajú využiť v úplne inej sfére a to aj keby sme chceli striktne ostať v oblasti kultúry.

Dúha je symbolom nádeje ale aj spájania. Ja som istý čas moderovala sériu charitatívnych podujatí – Dúhové mosty, s kolegom Janom Dubničkom. Moderovali sme to s nadšením a láskou a hlbokým rešpektom k organizátorom akcie ale hlavne voči deťom chorým na cystickú fibrózu. V tomto prípade má dúha ako symbol svoje opodstatnenie, pretože symbolizuje most medzi zdravými a chorými deťmi.

Pod článkom, kde bulvár uviedol aj moje vyjadrenia zo súkromných správ so spomínanou pani, sa vyjadrovali opäť „slušní“ ľudia, fanúšikovia agendy LGBTI nepublikovateľným spôsobom, sypali sa nadávky najhrubšieho zrna so želaním toho najhoršieho, čo si len dokážete predstaviť. Toto sú tí ľudia, ktorí bojujú za práva a slobodu… zdá sa však, že na mysli majú len svoje vlastné práva a slobodu prejavu a slova iba pre seba. Dnes zakážu mňa, zajtra vás.

Zdroj: FB profil Martiny Šimkovičovej

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply