Materské mlieko prinieslo bábätku smrť. Päťmesačný dojčený chlapček zomrel tri dni po očkovaní matky

O krvných zrazeninách po očkovaní covid vakcínami sme informovali veľakrát. Prvýkrát sa stalo, že krvným zrazeninám podľahlo bábätko, ktoré očkované nebolo. Očkovaná bola jeho matka, ktorá ho dojčila. Materské mlieko má nezastupiteľnú funkciu vo výžive dieťaťa v prvých mesiacoch života, významným spôsobom posilňuje jeho imunitu a chráni pred infekciami. Pokiaľ dojčiaca matka neprijme vakcínu chválenú na núdzové použitie, vyvinutú za pár mesiacov, ktorej bezpečnosť nebola dostatočne overená rokmi testovania.

Systém VAERS (The Vaccine Adverse Event Reporting System), do ktorého sa v USA hlásia nežiaduce účinky a úmrtia po vakcínach, eviduje pod číslom ID 1166062 nový prípad úmrtia.

Ide o chlapca vo veku 0,42 r., teda skoro päťmesačného, ktorý umrel 20.3.2021.

Jeho matka dostala 17.3.2021 v práci druhú dávku vakcíny proti COVIDu-19 od spoločnosti Pfizer/Biontech.

Ako príčina prenosu je uvedená expozícia prostredníctvom materského mlieka. Diagnóza: TTP.

„Nasledujúci deň po očkovaní matky, 18. marca sa u päťmesačného dojčeného dieťaťa vyskytla vyrážka. Do 24 hodín sa situácia vyhrotila, dieťa odmietlo jesť a dostalo horúčku. Matka priviedla dieťa na miestnu pohotovosť, kde uskutočnili vyšetrenia. Krvná analýza odhalila zvýšené enzýmy v pečeňových testoch. Dieťa bolo hospitalizované, ale jeho stav sa naďalej zhoršoval a nakoniec zomrelo. V nemocnici bolo 2 dni. Nemalo žiadne známe alergie, ani iné predchádzajúce ťažkosti, okrem očkovania matky predchádzajúci deň,“ uvádza sa v popise udalosti v systéme VAERS.

Trombotická trombocytopenická purpura (TTP) čiže Moschcowitzov syndróm je veľmi závažné hematologické ochorenie. Je spôsobené patologickým rozpadom trombocytov (krvných doštičiek). Dochádza v nich k vzniku malých trombov (krvných zrazenín). Nástup choroby je veľmi prudký a rýchly, sprevádzaný teplotou. Porušený býva tiež nervový systém, často sa prejavuje poruchami vedomia, ktoré môžu ústiť až do kómy. Chorý trpí bolesťami hlavy a kŕčmi, veľakrát dôjde ku krvácaniu do mozgu, ktoré môže mať až fatálny priebeh.

O príbuznej diagnóze ITP ako následku očkovania sme písali: TU.

TECHNOLÓGIA COVID VAKCÍN

„V podstate berieme genetické inštrukcie, ktoré tvoria syntetický spike proteín, ktorý je údajnou časťou vírusu SARS-CoV-2 a tie inštrukcie dávame telu prostredníctvom technológie messenger RNA. Telo žiadame, aby tieto genetické pokyny spike proteínu prijalo a tvorilo toho proteínu ešte viac. Problém je v tom, že nikdy neboli vykonané štúdie k preukázaniu bezpečnosti, ani sa nezisťovalo, či sa produkcia spike proteínu po svojom spustení niekedy zastaví. Zistilo sa, že spike proteín spôsobuje neurologické poškodenia, infarkty, pľúcne ochorenia, choroby pečene a obličiek. Má vplyv na rozmnožovaciu sústavu mužov a žien a tiež ovplyvňuje, ako sa krv viaže na kyslík a spôsobuje krvné zrazeniny,“ popisuje novú technológiu vo vakcínach Dr. Palavsky.

O to povážlivejšie je spoločnosťou podporované očkovanie tehotných žien a malých detí na vírus, ktorý ich ani neohrozuje.

„Napríklad v Británii nebolo jediné zdravé dieťa, ktoré by tento vírus chytilo a zomrelo. Ani jedno. A máme 10 miliónov detí vo veku pod 10 rokov. Podľa vládneho plánu majú byť koncom roka očkované,“ upozorňuje Dr. Yeadon.

Foto: Databáza VAERS

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Databáza VAERS

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár