MIMORIADNA SPRÁVA PRE SLOVENSKO: KORONAVÍRUS VIEME VČAS PODCHYTIŤ!

PROSÍME ŠÍRTE MAXIMÁLNE TÚTO INFORMÁCIU V MENE ODVRÁTENIA VŠEOBECNÉHO OHROZENIA A VZNIKAJÚCEHO CHAOSU.

👉V tejto chvíli sme uskutočnili veľmi podrobný rozhovor s molekulárnou genetičkou MUDr. Soňou Pekovou, PhD., odborným garantom a vedúcim pracovníkom špičkového laboratória molekulárnej genetiky a molekulárnej mikrobiológie v Čechách. Rozhovor s mimoriadnym a načasovaným obsahom vyjde v aprílovom čísle Zem&Vek. Absolútne prioritná informácia pre širokú verejnosť:

👉Všetkým slovenským diagnostickým inštitúciám laboratórium poskytuje vyvinutý test na koronavírus ZADARMO! Predíde sa tým vznikajúcemu chaosu a panike. Tento test dokáže extrémne rýchlo a efektívne zabrániť masovému šíreniu pandémie.

👉Vo večerných hodinách alebo zajtra ráno vám prinesieme veľmi závažné informácie ohľadne toho, že vírus bol vytvorený umelo, no neohrozuje malé deti a neohrozuje ani zvieratá, v Čechách jeho včasné testovanie maril štát (!) čím môže byť počet infikovaných vyšší, ako uvádzajú oficiálne údaje ale aj to, že sa mu dá účinne predísť bez toho, aby sme zablokovali normálne fungovanie života našej spoločnosti.

👉Prosíme nepodliehajte strachu, nešírte paniku ale len overené informácie od špecialistov a odborníkov, neskupujte respirátory určené pre zdravotníkov v prvej línií, nemárnite čas sledovaním politických hier ale venujte ho svojim najbližším.
Spolu tak predídeme negatívnemu vývoju mimoriadnej situácie.

👉Do pozornosti dávame kontaktnú linku určenú výhradne pre diagnostické inštitúcie:
MUDr. Soňa Peková, PhD.
TILIA LABORATORIES s.r.o.
Laboratoř molekulární diagnostiky
5. května 44
273 08 Pchery
www.tilialaboratories.cz
tel: 605 335 953
FB: @TiliaLaboratories
e-mail: [email protected]

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=”http://bit.ly/podporit-zemavek” target=”_blank” color=”red” style=”flat” radius=”semiround” size=”lg”]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply