MIMORIADNE ÚSPEŠNÝ PREDAJ FEBRUÁROVÉHO ČÍSLA ZEM&VEK

· Čas čítania: 1 min.

Podľa dnešných dát pravidelného monitoringu sme za tento februárový víkend, v ktorom sa nové číslo dostalo na pulty, predali 32% celého nákladu, čo je v porovnaní najlepší výsledok od októbra 2017. Na rozdiel od roku 2017 (keď sme predali cca 34% za prvý októbrový víkend predaja), však už dnes nie sme v žiadnom reťazci (BILLA, TESCO, KAUFLAND, TERNO): a predávame paradoxne ešte viac!
Veríme, že aktuálne číslo VOĽBY 2020 prispeje k dobrému a oslobodzujúcemu výsledku pre Slovensko.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár