Mimoriadny rozhovor s ruským veľvyslancom

Dnes sa Tibor Eliot Rostas mimoriadne stretol s veľvyslancom RF na Slovensku, Alexejom Fedotovom. Témou rozsiahleho rozhovoru bola predovšetkým napätá medzinárodná situácia v súvislosti s nepodloženými tvrdeniami o ruskom útoku na agenta Skripaľa. Veľká Británia vyžadujúca si našu solidaritu s jej zavádzaním zrejme stratila historickú pamäť a obdobie Mníchovskej zrady akoby ani neexistovalo. Rozhovor bol o šesťstranovom dokumente na podobnej úrovni ako je pamflet o irackých zbraniach hromadného ničenia, o pozadí chemickej látky A 234, jej vývoji a držiteľovi, o slovenskom zdržanlivom postoji v súvislosti s vyhostením ruských diplomatov ale aj o petrojüane ako skrytej príčine ďalších provokácií a propagandy. Samozrejme, nevynechali sme ani tému všeslovanskej vzájomnosti, prípadnú neutralitu Slovenska, ak by bola výsledkom funkčného referenda a posunuli sme sa ďalej aj v otázke mediálneho a kultúrneho domu Slovanov. Celý rozhovor prinesie májové číslo mesačníka Zem&Vek.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

  • Tibor Eliot Rostas by bol vhodným kandidátom na ministra zahraničných vecí Slovenskej republiky. Je rozhľadený, výrečný, pravdovravný, neoblomný a nebojácny. Presný opak predajnej žumpy Lajčáka

Leave a Reply