Minister Naď: Putin rozbíja EÚ a NATO dezinformáciami a krásnymi špiónkami, ktoré realizujú stykovú činnosť

Foto: Youtube

Minister obrany Jaroslav Naď počas svojej návštevy v ČR poskytol rozhovor pre časopis Respekt. Uviedol v ňom, že úlohou Vladimira Putina v strednej Európe je “hľadať nejakú formu nepriateľstva, na základe ktorej si potom utvrdzuje pozíciu v domácej politike. Keď môže vnútorne rozbíjať EÚ a NATO dezinformáciami, hybridnými operáciami či vysielaním spravodajcov s konkrétnymi úlohami, tak to robí.”

Putin sa podľa Naďa neštíti posielať na Slovensko krásne špiónky, aby u nás zvádzali ľudí vo významných pozíciách: “Na Slovensku spadajú pod úrad pridelenca obrany, väčšinou majú diplomatický status. Snažia sa nadviazať spoločenské, politické kontakty. Chytajú v spoločnosti ľudí, s ktorými potom intenzívne komunikujú a realizujú stykovú činnosť.“

Akoby sa EÚ a NATO nedokázali rozložiť aj bez Putina a stykovej činnosti…

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:

Rusové u nás zkoušejí inovativní prvky, vysílají i pohledné ženy, Respekt, 16. 6. 2020

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply