Miss Michigan prišla o titul kvôli nekorektným vyjadreniam na adresu moslimov a černochov

Tagged With: , , Add Comment

Američanke ázijského pôvodu Kathy Zhu bol odobratý titul Miss Michigan, pretože minulý rok si odmietla nechať navliecť islamský hidžáb a na Twitteri napísala známy fakt, že väčšina černochov zastrelených v USA nie sú obeťami bielych agresorov, ale iných černochov. Odobratie titulu bolo zdôvodnené jej „necitlivými“ tweetmi.

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Kathy Zhu sa cíti rozčarovaná a v reakcii napísala: „Skutočne necitlivé je, že ženy na Blízkom východe sú ukameňované na smrť, ak odmietnu príkaz svojho manžela obliecť si hidžáb. Moslimská žena sa mi násilne pokúsila navliecť hidžáb na hlavu, bez môjho súhlasu. Napísala som o tom na Twitteri a pritiahlo to pozornosť médií. Väčšina ľudí podporila moje odmietnutie.“ Takisto nechápe, čo je rasistické na konštatovaní štatistického faktu o násilí medzi černochmi. Alebo by sa niektoré štatistiky mali zakázať, pretože ich výsledky sú príliš rasistické?

Podľa Kathy to vyzerá, že titul kráľovnej krásy je určený len nerozmýšľajúcim dievčinám, ktoré opakujú prázdne frázy o svetovom mieri, a nie tým inteligentným, ktoré upozorňujú na skutočné problémy tohoto sveta. Nuž, dievča až teraz zistilo, že žije v spoločnosti infikovanej politickou korektnosťou, kde sú určité skupiny obyvateľstva nekritizovateľné.

Zdroje: CNN, danielpipes.org

Marián Benka
Po predchádzajúcom pôsobení v rôznych tituloch ekonomickej tlače som napokon prešiel do redakcie Zem a Vek. Jednak preto, že som sa dostával k čoraz viac informáciám o pravej podstate a neudržateľnosti súčasného ekonomicko-politického systému. Jednak vďaka môjmu záujmu o prírodné duchovno, alternatívy všetkého druhu a vývoj spoločnosti ako takej.

Pridaj komentár

  & Časopis