Na Haiti nezomrel na COVID-19 takmer nikto, pretože takmer nikto tam nebol „zaočkovaný“

Chudobný karibský štát Haiti nezasiahol wuhanský koronavírus (COVID-19), dôvodom bolo aj to, že takmer nikto v krajine sa proti nemu nedal „zaočkovať“. Podľa správ má Haiti, jedna z najchudobnejších krajín sveta, aj najnižšiu úmrtnosť na COVID-19 na svete. Ku koncu apríla zomrelo na Haiti len 254 ľudí na následky toho, čo úrady považujú za covid, a dokonca aj toto číslo je pravdepodobne prehnané vzhľadom na to, že SARS-CoV-2 nebol nikdy izolovaný a jeho existencia sa nepreukázala.

V porovnaní s USA, ktoré majú v súčasnosti úmrtnosť na covid približne 1 800 na milión ľudí, Haiti má úmrtnosť len 22 na milión ľudí. Americké verejnoprávne rádio (NPR) v správe o Haiti priznáva, že tam nikto nenosil rúška a každodenný život bol normálny, s rušnými a preplnenými autobusmi a trhmi. „Haiti ešte nepodalo ani jednu vakcínu proti Covid-19,“ prezrádza ďalej Jason Beaubien z NPR.

Covidové vakcíny ničia imunitu, preto „plne zaočkovaní“ chorľavejú a zomierajú

Ukázalo sa, že Haiti malo svoju vlastnú verziu Tonyho Fauciho (amerického Mikasa), muža menom Dr. Jean „Bill“ Pape, ktorý počas „pandémie“ viedol komisiu zodpovednú za prijímanie opatrení. Nakoniec však bola komisia rozpustená, pretože Haiti bolo a stále je bez covidu. „Dôvodom je hlavne to, že máme veľmi, veľmi málo prípadov covidu,“ povedal Pape o tom, prečo bola komisia nakoniec rozpustená.

Miestna zdravotnícka agentúra GHESKIO, ktorej Pape šéfuje, vlani na jeseň tiež zatvorila svoje covidové oddelenia pre nedostatok pacientov. Zatiaľ čo západný svet bol zasiahnutý hordami „plne zaočkovaných“ ľudí, ktorí boli chorí ako psi, Haiti sa vďaka odmietnutiu očkovania rýchlo vrátilo späť do normálu. „Niekedy to boli dva, niekedy nula, niekedy 20 prípadov,“ povedal Pape. „Ale žiadna druhá vlnu, ako sme si mysleli, že sa stane.“

Na rozdiel od väčšiny zvyšku sveta zostalo Haiti počas „pandémie“ otvorené. Vonkajšie trhy neboli nikdy zatvorené a ľudia tam pokračovali v práci, pretože prístrešie na mieste alebo zamestnanie na diaľku si priemerný Haiťan nemôže dovoliť.

„Väčšina ľudí nenosila rúška,“ dodal Pape s tým, že Haiťania počas akože pandémie pokračovali v práci ako obvykle, pretože „ak nepracujú, nejedia – ich rodina neje.“ Keď sa AstraZeneca pokúsila Haiti predať svoju vakcínu, haitská vláda zamietla jej zásielku. Ukázalo sa, že lekárska komunita na Haiti si bola vedomá všetkých „zriedkavých“ vedľajších účinkoch očkovania, preto vakcíny odmietla.

„Covid nás nezasiahol až tak zle,“ povedala Dr. Jacqueline Gautierová, ktorá pôsobí v Národnej technickej poradnej skupine pre očkovanie proti covidu na Haiti. „Ľudia si v skutočnosti nemyslia, že vakcína za to stojí.“ Ďalším faktorom, ktorý urobil z Haiti neuveriteľný úspech v porovnaní s inými krajinami, je skutočnosť, že populácia je veľmi mladá. Priemerný vek na Haiti je okolo 23 rokov, zatiaľ čo v Spojených štátoch je to bližšie k 40.

Mladší ľudia majú tendenciu mať silnejší imunitný systém ako starší ľudia. A bez covidových vakcín, ktoré by ich zničili, sa miliónom neočkovaných ľudí na Haiti darilo v porovnaní so zvyškom sveta veľmi dobre. „Krajina čelí mnohým iným veľkým problémom,“ dodala Gautierová. „Takže ľudia nevnímali covid ako svoj hlavný problém. A kto ich môže viniť?“ pýta sa.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:

(1) Almost nobody in Haiti died from COVID because almost nobody there got “vaccinated”, www.naturalnews.com, 3.9.2023

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár