Národná konferencia Slovenska, prezident a jeho úlohy v spoločnosti, prezidentskí kandidáti a zákon

· Čas čítania: 14 min.
Foto: Archív

Najskôr o nedeľnej debate V politike na TA3; niesla sa v duchu náčrtov, aké osobnostné vlastnosti by mal mať prezident, aké právomoci má, mohol a mal mať, ako by mala vyzerať správa o stave republiky (Chmelár), informácií bezpečnostného analytika Zábojníka o migrácii a terorizme, ale aj so zjavnou nevôľou prijatou redaktora Dolinského, voči Zábojníkovým znepokojivým informáciám, ale aj Harabinovej zmienke o „nezáväznej“ Marrákéšskej politickej deklarácii, Istanbulskom dohovore, práve na uznanie manželstiev homosexuálov (kauza Coman Rumunsko a konzekvencie pre Slovensko), a už naozaj „navyše“ pre systém globálneho matrixu navyše – tiež aj o simultánne prebiehajúcom paralelnom podujatí (nedeľa) v bratislavskom Istropolise…
Debata sa redaktorovi „zvrhla“ na Marrákéšsku deklaráciu, ku ktorej sa ten hlupák, redaktor TA3, mal k Harabinovým tvrdeniam, ako k hoaxom (naučené!), na pretras prišli aj imigračné politiky EÚ, Dublin 4, kvóty, Istanbulský dohovor a právomoci prezidenta smerom k Európskej rade…
Ale, to už mal, a možno by urobil lepšie, Štefan Harabin sedieť a hovoriť, radšej na súbežne inom podujatí, ktoré, aj jeho účel a výsledok zmienim neskôr…
…no, ľudia, sediaci a „obedujúci“ pri TA3 aspoň počuli, a pár z nich, domácich, sa vybralo do Istropolisu…
Ťažko povedať, kto mal z tej „uletenej“ nedeľnej debaty a aký zisk. Všetci chceli divákom „všetko“ hneď a naraz, akoby podobná debata bola jediná a posledná a „prosím vás, voľte práve mňa!“ Lebo!

Zámerom moderátora TA3 Dolinského, bolo pozvať do relácie „všetkých“ relevantných kandidátov. Pozvánku dostali aj Čaputová a Mistrík, ale ho odmietli, s rovnakým ospravedlnením, že obaja sú „odcestovaní“…
Debaty sa teda zúčastnili (abecedne) len Harabin, Chmelár, Krajniak a Zábojník.

Otázka pre TA3: Pozvala-nepozvala, a kam sa podel z debatnej zostavy prezidentský kandidát Marián Kotleba?
Volebná kampaň začína vyhlásením termínu prezidentských volieb predsedom národnej rady. Ak termín konania prezidentských volieb ešte neexistuje, je tu otázka: Ide-nejde o povolenú-nepovolenú predvolebnú kampaň?
Ak TA3 Kotlebu nepozvala, porušila tým zákon o vysielaní a retransmisii, alebo aj volebný zákon v časti: rovnosť príležitostí volebných kandidátov vo verejnom mediálnom priestore, alebo „nič sa nedeje“ a neporušila? Už k účasti pána Kotlebu v relácii V politike vydala TA3 rozumné stanovisko:

„Ľudová strana Naše Slovensko je riadne zvolenou parlamentnou politickou stranou, a vzhľadom k zvýšenej politickej aktivite strany v národnej rade, ako aj pre iné udalosti súvisiace s touto politickou stranou, ktoré sa dostali do stredobodu záujmu slovenských médií, považuje televízia TA3 účasť Mariána Kotlebu za nevyhnutnú a relevantnú.“
Tým TA3 „odfajčila“ aj budúceho ex prezidenta „všetkých ľudí“, okrem 200 tisíc voličov ĽSNS a nielen ich, ale aj „antifašistov“, bojovníkov proti „nacizmu“ (mimovládny sektor typu slniečkári a vítači…). Bolo to konečne „chlapské slovo“ jednej neštátnej televízie:
https://www.ta3.com/clanok/1129715/televizia-ta3-o-ucasti-mariana-kotlebu-v-relacii-v-politike.html

Odcestovaní-neodcestovaní, účasť Čaputovej a Mistríka v debate na TA3 mohla byť aktom vyhnutia sa porušeniu zákona. Prezidentskí kandidáti, ktorí sa debaty zúčastnili, mohli porušiť zákon o prezidentskej volebnej kampani, aj s televíziou TA3, v spolupáchateľstve.

Zákon ale flagrantne porušuje kandidát Róbert Mistrík s jeho bilbordmi „v predstihu“ umiestnenými po celom Slovensku…
Pre Slovensko, v rámci debaty, či je-nie je právnym štátom, porušovanie zákona vo veci prezidentských volieb 2019, je už len zanedbateľnou položkou.
Vedec, biochemik Róbert Mistrík svoju prezidentskú kandidatúru ohlásil v pondelok  25.6. 2018 vo svojom rodnom meste Banská Bystrica.
Už pár mesiacov ale má, ako „prezidentský“ volebný kandidát, po Slovensku množstvo bilbordov, každý v cene asi 150 eur…
Prokuratúra je vo veci Mistrík a jeho bilbordy nečinná, hoc povinná vo veci konať na podnet ale aj bez podnetu.
Budúci volební kandidáti na prezidenta k registrácii potrebujú po 15 tisíc podpisov,
Prezidentskí kandidáti spravidla pozvanie do médií a podobné príležitosti pre svoje zviditeľňovanie neodmietajú a nenechávajú si ich „ujsť“…
Podľa Eduarda Chmelára, Róbertovi Mistríkovi mu jeho marketingová agentúra „nepripravila softvér“ čo pripomína príbeh opozíciou riadenej nesvojprávnej „bábky“ českého prezidentského kandidáta, vedca, chemika, Jiřího Drahoše, ktorý ním mal poraziť po druhý raz kandidujúceho prezidenta Miloša Zemana, ale znamená aj, že IQ plus intelektová výbava vedca, imidžové okuliare (bez dioptrií) a načúvacie zariadenie v uchu, určené pre pokyny a nápovedu spoza opony, nerovná sa IQ ani intelektová výbava prezidentského kandidáta a politikov vôbec, tobôž IQ a intelektová výbava českého prezidenta Miloše Zemana.
Volebná kampaň slovom, písmom a obrazom sa zo zákona začína až dňom po vyhlásení termínu prezidentských volieb, ktorým sa začína uplatňovať aj kódex už oficiálneho volebného kandidáta. 
Voliči mu vypíšu skóre a účet, pripíšu k nemu svoje poznatky z minulosti, vo význame, obsahu a zmysle pojmu prezidentský étos , jeho sily a váhy, v porovnaní s inými volebnými kandidátmi.
Je tu problém: Čo je a nie je prezidentská volebná kampaň. Osoba potenciálneho prezidentského kandidáta je do termínu vyhlásenia prezidentských volieb predsedom národnej rady je „radový“ občan s neaktivovaným pasívnym volebným právom, ktoré aktivuje až registráciou (môže byť volený), po splnení všetkých zákonom stanovených podmienok registrácie prezidentského volebného kandidáta.

Z verejných diskusií je zrejmé, a prevažuje len, a najmä, kto všetko, koho a prečo voliť nebude (!), lebo (!) ale o zásadných otázkach volebného práva, ústavy zákona, v diskusiách nie je ani zmienka….
Kto sledoval voľby českého prezidenta vie, že ten pán, o ktorom Eduard Chmelár tvrdil, že „všetci Zemanovi voliči vedia, že trpí ťažkou, nevyliečiteľnou cukrovkou tak „ťažko chorý“ a aj „dementný“ Zeman ľavou zadnou a bez boja, porazil Jiřího Drahoše, a rovnako ľahko by „odfajčil“ aj Chmelára a Mistríka (robia to oni sami). Na moju otázku Chmelárovi na jeho otvorenom osobnom fejzbúkovom profile, z ktorej cukrárne má tú informáciu, ten dnes prezidentský kandidát, ktorý apeluje na charakter volebných kandidátov priam s aureolou svätosti okolo hlavy, zareagoval tým, že ma zablokoval… (Occamova britva znamená použitie najjednoduchšieho riešenia, ktoré sa práve ponúka, ale to vždy nie je to práve najlepšie riešenie). Tým ma (aj seba) „vyriešil“. Pre Chmelára „neexistujem“. K tomu čosi o hlavách v piesku jemu podobným. Ale ja som. Aj tu.  style=’box-sizing: border-box;font-variant-ligatures: normal;font-variant-caps: normal; orphans: 2;widows: 2;-webkit-text-stroke-width: 0px;text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial;word-spacing:0px‘ alt=“?“ draggable=false class=emoji v:shapes=“_x0000_i1025″>
K Chmelárovi som písal tu:
https://blog.hlavnespravy.sk/2761/statocny-a-cestny-demokrat-alebo-nie-je-chmelar-ako-chmelar-a-chmelarovia-medzi-nami/
Prezidentský kandidát Eduard Chmelár sa u mňa „odpísal“ ako pseudo demokrat (jeho osobné ego je silnejšie ako „LEN-ON“)
Chmelár vo svojich verejných vystúpeniach vykazuje znaky stupňovanej agitovanosti (psycholog.), čo naznačuje osobný nepokoj, prenášajúci sa na jeho adresátov. To ale nenaznačuje, že bude prezidentom, ktorý bude spájať občanov…
Agitato (adžitato) rovná sa prudko, búrlivo, vzrušene (až násilnícky).
Persuázia je legálna metóda presviedčania, ale nie na hrane s násilím ani pokútnymi podrazmi voči protistrane. A ak ho necháte dlho hovoriť a neprikyvujete mu, stratí sebakontrolu… a vy, prípadne v pude sebazáchovy, čo slabšie povahy, radšej utečiete.
Napokon, fakt je aj, že bezo zvyšku všetkých spájajúceho prezidenta ani nepoznám…
…tobôž jeho nevoličov.
Napokon, hlavnou úlohou prezidenta nie je spájať ani zjednocovať. Je dobré, ak je spoločnosť „zdravo“ rozdelená. To tak ani nefunguje.
Slovensko síce má demokraciu, „ešte by to chcelo demokratov“ (povedal T. G. Masaryk).
Chmelára ako demokrata nevidím.
Chcem mať konečne prezidenta, ktorého si budem nielen ctiť, ale aj vážiť.
Masaryk povedal aj, a to hlavné, pre politiku a politikov: „Nebát se a nekrást!“

Róbert Mistrík je slovenské dvojča českého Jiřího Drahoše. Obaja vedci. K Drahošovi som písal tu:
https://blog.hlavnespravy.sk/2719/preco-som-volil-a-v-druhom-kole-budem-volit-zemana/
K vedcom a Drahošovi v politike:
https://blog.hlavnespravy.sk/2779/vlna-za-vlnou-a-nie-je-vlna-ako-vlna/
Na vedcov „prezidentov“ mám rovnaký názor, teda aj na osobu Róberta Mistríka: Vedec má ostať vedcom, lebo aj, ako mladý, študoval prednostne za štátne, ale nie za prezidenta, a do jeho vedeckej činnosti investoval štát, ich životná kariéra by mala byť poznačená návratnosťou štátnych investícií do nich a ich vedy, vo výsledkoch výskumu a vývoja technológií pre vek PR4.0
Róberta Mistríka finančne podporuje a na porušovaní zákona sa podieľa najmä firma ESET, je kandidátom Progresívneho Slovenska a mimovládnych „neziskoviek“, ktoré sa ich podporou Mistríka pokúsia oslabiť vládnu moc, a uchopiť ju do svojich rúk…

Už chýba len, aby za „politické zásluhy“ v procese s Rostasom, ohlásila prezidentskú kandidatúru aj psychologička, súdna znalkyňa vo veci Klin židov medzi Slovanmi a „právny štát“ verzus T.E. Rostas, Jana Plichtová.
Zásluhy:

Herecká kariéra psychologičky a „súdnej znalkyne údajného antisemitu“ T.E. Rostasa:

No, ak ma do jesene prestane „baviť“ moja doterajšia životná kariéra, tak si možno „zakandidujem“. A so svojou kandidatúrou predložím aj správu o stave republiky. Prípadne to „risknem“ a napíšem „znalecký“ posudok.
Tu sa jeden ponúka (materiál na posudok):
Novinár denníka SME Tomáš Prokopčák odkazuje ľuďom:
“Je našou povinnosťou postaviť sa vám. Nemáte právo veriť hocičomu a nemáte právo hlásať hocičo.”
Treba ho poslať na školenie o demokracii, slobode slova, tlače a médií. Alebo do detencie. Preventívne.
https://www.hlavnespravy.sk/novinar-dennika-sme-odkazuje-ludom-je-nasou-povinnostou-postavit-sa-vam-nemate-pravo-verit-hocicomu-nemate-pravo-hlasat-hocico-blaha-chyba-uz-len-heil/1445540
https://www.hlavnespravy.sk/blaha-upozornil-vymazany-investigativny-blog-dennika-n-nehodi-sa-lebo-tercom-nie-fico-niekto-kym-robia-liberali-kampan-proti-vlade/1444784
https://zemavek.sk/praktiky-dennika-n/
Môj odkaz pre Zem a Vek: Vezmite si tú blogerku k sebe.

Do mojej súvahy o prezidentskej kandidatúre Štefana Harabina, sudcu najvyššieho súdu, prišlo toto:
V nedeľu 24. júna 2018, bol v bratislavskom Istropolise, Národnou konferenciou, predstavený Manifest Slovenska, a  JUDr. Štefan Harabin bol národnou konferenciou zvolený ako spoločný prezidentský kandidát slovenskej národnej koalície.
„V rámci programu bol výraznou väčšinou prítomných zvolený za národného kandidáta na prezidenta Štefan Harabin. Chce byť prezidentom všetkým pronárodne a proslovansky orientovaných síl. Kým Kotlebu delegovalo stranícke politbyro, Harabin trpezlivo čakal na hlasy združení slovenskej inteligencie a aktívnych delegátov z celého Slovenska. V tomto prípade teda nešlo o vlastné egocentrické presvedčenie, ale o autentickú voľbu, v ktorej by Harabin vôbec nemusel uspieť. V tom prípade by svoju kandidatúru zrejme prehodnotil. Vzhľadom na presvedčivý výsledok sa však rozhodol túto poctu prijať a slúžiť národným záujmom z vôle ľudu, nie z vôle Harabina či strany.“
https://zemavek.sk/narodna-konferencia-predstavila-manifest-slovenska-a-zvolila-narodneho-kandidata-na-prezidenta/
https://zemavek.sk/ucastnici-narodnej-konferencie-zvolili-za-kandidata-na-prezidenta-stefana-harabina/
https://www.facebook.com/ZEMAVEK/posts/1068431199974537?comment_id=1068850893265901&notif_id=1529912855558126&notif_t=feed_comment_reply
https://www.hlavnespravy.sk/narodna-konferencia-predstavila-manifest-slovenska-zvolila-narodneho-kandidata-na-prezidenta/1444260
Záznamy z konferencie:
https://www.youtube.com/watch?v=hI3tzU4Y6Ns
https://www.youtube.com/watch?v=w-BZHZ7dJfA
https://www.youtube.com/watch?v=uX4DMmAzrws
Tým sa ale JUDr. Štefan Harabin ešte nestal oficiálnym a zaregistrovaným prezidentským volebným kandidátom, s osobným verejným vyhlásením a ohlásením svojej prezidentskej kandidatúry, mieni vystúpiť až na jeseň tohto roka, po konferencii ale možno zmení názor…
Enfant terrible slovenskej justície, JUDr. Štefan Harabin, má už vopred, už aj dnes, podporu veľmi širokej verejnosti, podporila ho mimo iných aj mimoparlamentná strana Národná koalícia, a isto pribudnú k nej ďalšie pronárodne a identitársky orientované subjekty, a spoja sa…
No, to bude jeden špinavý predvolebný cirkus…
Verejný diskurz a verejná mienka si už dnes pre neho skáču do vlasov…

JUDr. Harabin je excelentný právnik, nielen vo svojom trestnom odbore, má prehľad aj o európskom a medzinárodnom práve, ľudských právach, vo veciach väzby Slovenska k medzinárodným dohovorom, zmluvám a slovenskej ústave, artikuloval svoj odmietavý názor aj na Istanbulský dohovor, otvorene sa vyjadril k Marrákéšskej politickej deklarácii, ktorú úplne odmietlo len Maďarsko.
Česko aj Slovensko (rezorty vnútra a zahraničia) túto deklaráciu, ktorá je zvratom v Rabatskom procese a jeho opak (!) smerom k svojim občanom označili „len“ ako „nezáväznú“, čo je verejná lož (!), lebo každá politická deklarácia si vždy, z povahy formy ako „politická deklarácia“ (!) vyžaduje priame exekutívne plnenie deklarovaných téz (!). Klamal hlúpy redaktor  „poslušák“ TA3 Dolinský, keď si dovolil (!) označiť ako hoax Harabinovo vyhlásenie k Marrákéšskej politickej deklarácii, akoby občania boli blbci. Štefan harabin podal v novembri 2017 trestné oznámenie na Dzurindovcov, pre ich ich nelegálneho súhlasu s preletmi NATO nad Slovenskom a „humanitárnym“ bombardovaním bývalej Juhoslávie v roku 1998, bez mandátu BR OSN, tobôž slovenského parlamentu, pričom generálny prokurátor Slovenska, zvaný „spolužiak“ podanie odignoroval… (mal reagovať v zákonnej lehote do 30 dní!).
Prokuratúra mala konať okamžite (!) už v roku 1998, aj bez podnetu.
A vrchol úpadku právneho štátu je, ak KRPZ „má iný právny názor“ na 20 eurovú pokutu, za pseudo dopravný priestupok, než Najvyšší súd SR, s ktorým sa KRPZ Košice „nestotožnilo“! Právny škandál na entú!
Nikde som ale „nezachytil“ stanovisko Benátskej komisie, zato, tá pchá svoj impotentný nos do vnútorných záležitostí Maďarska (lebo zákon Stop Soros!).
Aj preto, a nielen preto, milí občania, voliči, toľko platíme zo svojho aj za prehraté všeobecné súdne ale aj ľudsko-právne spory ESĽP verzus Slovenskóóóooo!…

Aj pre to, čo som uviedol vyššie, som „aktívny“ všeobecný nevolič, už od prvého kola predošlých prezidentských volieb, a prípadnú obnovu svojho aktívneho volebného práva zvažujem aj na tom pozadí, že ak prezident je priamo volený občanmi, aj preto má v rámci triády moci v štáte osobitnú a silnejšiu pozíciu, než jednotlivé osoby politikov, politických subjektov a parlamentu, a preto má aj silnejší spoločenský vplyv, moc a autoritu, ak ich správne použije, a jednou z oblastí, ktorou disponuje kvalifikovane a autoritatívne, je celebrita v oblasti právneho vedomia a práva, JUDr. Štefan Harabin.

Na Štefanovi Harabinovi mi prekáža vlastne len jeho jazyk, výslovnosť a dikcia, silne poznačené rusínskym prízvukom, ako mi v tejto veci „vadí“ aj Bugárov maďarský prízvuk a výslovnosť, ale to je „len“ môj problém; priam trpím, keď počúvam „slovenčinu“ slovenských politikov, tobôž „národniarov“ akým je aj, ale praxou sa v slovenčine zlepšujúci kapitán „Tomtom“, hoc pomaly, sa časom a verejnou verbálnou praxou z jeho reči vytráca malý, už takmer zanedbateľný (aj sa vie opraviť) hendikep (porucha) slovotvorby.
Inak, samozrejme, zmieňujem „pre istotu“ nemám nič proti Maďarom či Rusínom, alebo iným národnostným, či etnickým menšinám.

Vzdelanostnú úroveň, intelekt, výborný odborný rozhľad a výkony, rekordný počet víťazstiev v márnych disciplinárkach, jeho otvorenosť, priamosť, nebojácnosť a angažovanosť JUDr. Harabina, aj vo vzťahu k pochybnej prokuratúre a Ficovmu „spolužiakovi“, aj postaveniu inšpekcie ministerstva vnútra, kladiem vyššie, než Harabinovu „slovenčinu“. Nič iné mi neostáva…
(Dajte mu, jeho manažéri,  jazykového kouča).
Predsalen by ma zaujímala aj jeho ostatná jazyková výbava, nuž, lebo ak kto chce byť prezident, mal by ju mať, a zaobísť sa bez tlmočníkov, čo je len ďalšie plus pre medzinárodnú autoritu slovenského prezidenta…

JUDr. Štefan Harabin, ako jeden z mála, ako právnik, práve preto, že je právnik, a „problémový“ enfant terrible slovenskej justície, je vhodný a dobrý prezidentský kandidát, aj pre návrat Slovenska k právnemu štátu a právnemu poriadku. Štefan Harabin je jeden z mála dobrých a vhodných prezidentských kandidátov, žiadna „skaderuka-skadenoha“. Ako prezident bude schopný a spôsobilý riešiť systémové problémy slovenskej justície.
Je prijatý ako národný kandidát. Dôvod: JUDr. Harabin stojí pevne na strane práva, spravodlivosti a národno-štátnych záujmov Slovenska.
Volební kandidáti s percentami hlboko pod 10, blízo nuly, by mali včas svoje kandidatúry prehodnotiť a márne neplýtvať energiou a prostriedkami:
JUDr. Štefan Harabin mal už pred Národnou konferenciou 53 percent, po konferencii jeho preferencie vystrelia nahor.
U mňa až na tú „slovenčinu“…
…ale písomný prejav v slovenčine, ako sudca, má veľmi dobrý…
…ak má aj inú jazykovú výbavu, než „rusínsko-slovenskú“, nemám problém (francúzština, ruština)
Za seba mu „da-vam ze-le-nu“.
Ešte taká „maličkosť“ – koho postaví vládny establishment, a ako jeho kandidátov prijme verejnosť. A sa uvidí…
Médiá ako RTVS, TA3, denníky N a SME ani Pravda Národnú konferenciu odignorovali. Ale nie pompézne ohlásenie prezidentskej kandidatúry slovenského Jiřího Drahoša, Róberta Mistríka, v jeho rodnom meste…
Konferenciu odignorovali TASR, Teraz.sk, SITA, tá informovala iba o programe SNG na júl a august, nie národnej konferencie, o konferencii neinformoval ani web Aktuálne, denne aktuálne „tiež seriózne a nezávislé“ spravodajstvo, ktoré sa venovalo len svojmu kandidátovi Mistríkovi, tobôž ani „statočné Kuciakove“ Aktuality…
Informácie neposkytla ani Billa.
Prierez Aktualitami:
https://tema.aktuality.sk/prezidentske-volby-2019/
Na moju otázku, či ako garant pre masmediálny priestor, oznamoval médiám konanie konferencie, T.E. Rostas odpovedal:
„Nikoho špeciálne sme nepozývali, komunikujeme to dlhohobo a na pozvánkach cez médiá sme uvádzali, že sú vítaní všetci.“
Poznámka: Sedem hodinový záznam Národnej konferencie (jeden z troch hore) poskytol záslužne aj youtuber Igor Jurečka.
Paralelne s debatou prezidentských kandidátov na TA3 V politike a na STV1 v O päť minút 12, Viktor Orbán varoval Slovensko pred Sorosom.
Bez obáv, Soros nie je prezidentský kandidát.
Má na to „svojich ľudí“…

https://blog.hlavnespravy.sk/6197/narodna-konferencia-slovenska-prezident-a-jeho-ulohy-v-spolocnosti-prezidentski-kandidati-a-zakon/

Doplnené 26.6.2018:
JUDr. Štefan v reakcii na svoje zvolenie za prezidentského kandidáta slovenskej národnej konferencie oznámil svoju kandidatúru aj na svojom osobnom fejzbúkovom profile:
https://www.facebook.com/stefan.harabin.sudca/
„Veľavážení priatelia, táto nedeľa mi dala jeden z najsilnejších zážitkov v živote. Neopísateľný pocit, keď delegáti z celého Slovenska, členovia slovenskej inteligencie, zástupcovia pro-národných a vlasteneckých síl a skutočné osobnosti našej krajiny napísali na hlasovací lístok jedno meno.
Áno, väčšina účastníkov národnej konferencie v bratislavskom Istropolise ma zvolila za svojho kandidáta na prezidenta republiky v nadchádzajúcich voľbách. Cítim za svoju povinnosť ich dôveru s pokorou a plnou vážnosťou prijať.
Ak mám byť Vašim prezidentom, jedine z vôle ľudí a s víziou reálnej zmeny Slovenska k lepšiemu.
Touto zmenou môže byť práve Manifest Slovenska, ktorý som ako jeden z mnohých odborníkov pomáhal sformulovať.
Či už ako sudca alebo ako prezident; sľubujem Vám, že budem naďalej brániť Vaše osobné slobody, rovnosť a spravodlivosť, kým na Slovensku nebude vládnuť právny štát.
V tom nám pán Boh pomáhaj.
Ďakujem všetkým a každému z Vás.
Boh žehnaj Slovensku.“

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár