Nemecká spolková vláda podporuje blokátory puberty

Nedávny škandál okolo federálneho ministerstva pre rodinné záležitosti, ktoré vedie Lisa Paus za Stranu zelených ukazuje, do akej miery je vládna politika naklonená “queer a trans lobby”. V rámci bežnej trans agendy bol odporúčaný príjem vysoko nebezpečných takzvaných blokátorov puberty pre deti. Ide o dočasné vyvrcholenie politiky zameranej na zničenie všetkej biologickej normálnosti a prirodzeného sexuálneho vývoja.

Dúhový portál“, ktorý bol spustený za vlády Merkelovej, búra všetky tabu svojimi „odporúčaniami“, ktoré boli odvtedy v dôsledku veľkej nevôle mierne upravené. „Informačná ponuka“ je zameraná špeciálne na deti, ktoré zápasia s vlastnou iidentitou a ponúkajú im riešenie: „Cítite sa pohodlnejšie ako dievča? Alebo pohodlnejšie ako chlapec? Dôležité je, aby ste boli v poriadku. Nezáleží na tom, ako budete žiť o 10 rokov. Ako muž? Ako žena? Momentálne o tom nemusíte rozhodovať.“

Propaganda prezlečená za informačný materiál tiež hovorí: „Vezmite si blokátory puberty: ste ešte veľmi mladí? A ty ešte nie si v puberte? Môžete sa teda opýtať svojho lekára, či vám môžu pomôcť blokátory puberty.”

Pubertálne blokátory sú špeciálne lieky. Slovo blokátor znamená: zastaviť niečo. Tieto lieky vám zabránia prejsť pubertou. To znamená, že vaše telo sa spočiatku ďalej nevyvíja. Takže máte viac času premýšľať: „Ktoré telo mi viac vyhovuje?”

Kvôli veľkej vlne kritiky bola štátna reklama na blokátory puberty na webovej stránke spolkového ministerstva nateraz vymazaná.

Ministerstvo pre rodinu, ktoré bolo vytvorené narýchlo, sa dokonca nevyhýba ani návrhu, aby deti od desiatich rokov užívali nebezpečné lieky na blokovanie ich fyzického vývoja, kým sa nebudú chcieť rozhodnúť pre pohlavie. Sprievodca bol síce umiestnený na stránke ministerstva pre rodinu už za predchádzajúcej vlády Angely Merkelovej, keď to mala na starosti ešte odsúdená akademická plagiátorka a súčasná primátorka Berlína Franziska Giffey (SPD).

Medzi odporúčané lieky patril aj leuprorlín, ktorý sa podľa odborníkov používa na liečbu rakoviny prostaty, prsníka a endometriózy.

Psychomanipulačná ponuka
Vláda ignoruje skutočnosť, že je len malá časť detí a mladých ľudí zasiahnutá takým zmätkom súvisiacim s pohlavím a identitou, čiže skutočná „potreba aplikácie“ pre túto ideológiou presýtenú psychomanipulatívnou ponuku zahŕňa len zopár detí.

Takéto vážne hormonálne zásahy do rastúceho organizmu sú často fatálne. Deti a mladí ľudia skutočne majú fázy dezorientácie plné osobnostných pochybností, ale tým treba čeliť chápavými a láskavými radami a nie nabádaním k zmene pohlavia.

Deti nemenia svoje pohlavie z rozmaru. Namiesto toho vláda pôsobí veľmi oficiálnym dojmom, že pre deti je najprirodzenejšou vecou na svete zmeniť pohlavie podľa toho, ako sa mení ich nálada, a že je preto nevyhnutné zvýšiť povedomie detí o „možnostiach liečby“ .

Po verejnom pobúrení, ktoré sa objavilo po zverejnení bol status čo najrýchlejšie vymazaný a ako ministerstvo oznámilo, pridala sa poznámka: „O tom, či je potrebné užívať blokátory puberty, rozhodujú iba lekári“.

Fond pre ideologické šialené projekty
To nič nemení na skutočnosti, že deti v Nemecku sú zjavne vnímané len ako prínos pre projekty ideologického šialenstva. Katastrofálny vzdelávací systém im odopiera dostatočnú prípravu na život, školy, ktoré sú na mnohých miestach úplne choré a personálne poddimenzované, s triedami, v ktorých sú nemecky hovoriace deti často šikanovanou menšinou, boli počas korona režimu na mesiace zatvorené, alebo deti, ktoré boli sotva postihnuté Coronou boli hodiny mučené nosením masky .

Aby toho nebolo málo, sú čoraz častejšie vydávané do rúk fanatikom, ktorí sú posadnutí detskou sexualitou a ktorí ich presviedčajú, že biologický fakt dvojitého pohlavia neexistuje, že zmena pohlavia je len formalita a kto to popiera, je zlomyseľný, alebo ešte lepšie,, pravicový extrémista.

V súlade so „zákonom o sebaurčení“
Deti sú čoraz častejšie a v čoraz mladšom veku konfrontované s úplne absurdnými sexuálnymi témami, ktoré ich živia klamstvom, že majú na výber takmer nekonečnú škálu pohlaví.

„ Zákon o sebaurčení“ farebnej vlády umožňuje 14-ročným zmeniť pohlavie raz za rok bez súhlasu rodičov a bez povinnej konzultácie. Matričné ​​úrady a súdy sú poučené, aby vyhoveli takýmto žiadostiam bez ich spochybňovania. Ani škandál okolo vládou odporúčaných blokátorov puberty nezabráni tomu, aby tieto sociálne a medicínske experimenty na deťoch pokračovali.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply