Nenávisť a zloba liberálov

· Čas čítania: 5 min.

Tvária sa ako baránky vo vlčej koži. Spravidla vravia A, nedopovedia B. Alebo dávajú vyhýbavé odpovede. Svoje politické programy naplno rozvinú až po prípadnom zvolení ich politických strán do Národnej rady Slovenskej republiky.

Doslovná kópia Prostredníkovho protestu, zverejnené „fejzbúkom“ na priamu a zaplatenú objednávku Progresívneho Slovenska (Štefunko, Čaputová):
ŠTÁT MUSÍ ZOSTAŤ NÁBOŽENSKY NEUTRÁLNY
„Dnes sa na pôde Konferencie biskupov Slovenska stretli predstavitelia cirkví a náboženských spoločností na Slovensku s kandidátom na prezidenta Marošom Šefčovičom.
Obsahom ich strenutia boli témy ako ochrana dôstojnosti života, ochrana rodiny a manželstva.
Vyjadrujem ostrý nesúhlas s tým, aby takýmto spôsobom predstavitelia cirkví zasahovali do prezidentskej kampane. Rovnako odmietam spôsob, akým predstavitelia cirkví stále pokračujú v upieraní práv LGBTI ľuďom a pre tento svoj cieľ hľadajú politickú podporu tak, že ho prekrývajú všeobecne akcpetovaným cieľom ochrany rodiny a manželstva.
Ako europoslanec sa v prípade zvolenia budem zasadzovať za náboženskú neutralitu európskych štátov a prísne oddelenie štátu od cirkví a náboženských spoločností. Práve nezávislosť cirkví a náboženských spoločností na štáte je predpokladom na slobodné vykonávanie ich poslania a pomáha predchádzať politicko-náboženským dohodám a z nich vznikajúcim vzájomným dlhom. Náboženstvo má iste svoje nezastupiteľné miesto v spoločnosti. Náboženská sloboda sa však nemôže uplatňovať na úkor slobody a práv iných ľudí. Chrániť túto rovnováhu je úlohou politikov.“ (zverejnené v podvečer, 7. 3. 2019)
#Prostrednik2019
Foto: TKKBS
Objednávateľ: Progresívne Slovensko, Tallerova 10, 811 02 Bratislava, IČO:51224836
Dodávateľ: Facebook Ireland Ltd., 4 Grand Canal Square, Írsko, IČO: 462932

Potvrdzuje sa (objednávateľ) že politická strana Progresívni veriaci je filiálkou Progresívneho Slovenska, ktoré hradí aj Prostredníkove (hack)ktivity ako predsedu tejto pseudo kresťanskej politickej strany a nominovala ho ako svojho kandidáta na euro poslanca.

Ondrej Prostredník so zákazom KBSE vyučovať na Evanjelickej teologickej fakulte UK pre jeho „teológiu rodu“ je kandidátom PS a PV + SPOLU (Beblavý) za europoslanca.

Prostredníkovo tvrdenie, že predstavitelia cirkví upierajú LGBTI ľuďom ich práva, je LOŽ! Prostredníkovo tvrdenie by bolo pravdivé len vtedy, ak by LGBTI ľudia také práva mali. A také práva môže poznať len zákon! A taký zákon môže prijať len parlament na základe politickej vôle volených zástupcov ľudu a občanov, so súhlasom občanov, voličov, ktorí volia svojich zástupcov aj podľa ich volebných programov.

Kresťanský heretik a pseudo kresťanský politik Ondrej Prostredník nie je zákon! Prostredník je stelesnená chodiaca lož a zloba, falošný prorok a kresťanský heretik!

Prostredníkovo vyhlásenie bolo zverejnené na fejzbúkovej stránke Stop nadprávam katolíckej cirkvi:
https://www.facebook.com/pg/STOP-nadpr%C3%A1vam-katol%C3%ADckej-cirkvi-633334840038549/posts/?ref=notif

Pseudo teológ a pseudo vedec Ondrej Prostredník svojou „teológiou rodu“ a politickým aktivizmom predsedu pseudo kresťanskej politickej strany Progresívni veriaci podkopáva autoritu Ústavy SR v Čl. 1 (1) Slovenská republika je zvrchovaný štát. Neviaže sa na nijakú ideológiu ani náboženstvo.“ Ondrej Prostredník ako vodca Progresívnych veriacich, novej kresťanskej progresívnej ľavice pseudo kresťanských neomarxistov a novo ľavicových liberálov, svojim konaním porušuje citovaný odsek v časti ideológia (rodová ideológia, teológia rodu plus multikulturalizmus).

Odkaz liberálom: Toľko ste do KBS a ECAV špárali, toľko kresťanofóbne a nenávistne hejtovali, až sa trpezlivosť kresťanských cirkví zmenila na reakciu SLOVOM. A právom voliť!

Upierate im základné ľudské, občianske, politické a náboženské práva, konáte proti duchu a hmotnému jadru slovenskej ústavy (preambula a Hlava I., Čl. 1 v časti ideológia), dokonca skutkovo konáte zjavne protiprávne.

Občianskej obci a voličstvu garantujem, že ak by sa hypoteticky Progresívne Slovensko a Progresívni veriaci so Spolu dostali do parlamentu s potenciálom vládnej koalície, jedným z prvých krokov takejto vládnej koalície bude pokus o otvorenie ústavy a jej revízia v časti preambula a hmotné jadro ústavy, vrátane ústavnej definície manželstva ako zväzku muža a ženy.

Konanie Progresívneho Slovenska a Progresívnych veriacich má za daného ústavného a právneho stavu potenciál útoku na relatívne slobodné (so spornou viazanosťou Slovenska medzinárodnými zmluvami, dohodami a dohovormi) slovenské demokratické zriadenie a premenu charakteru Slovenska na liberálnu fašistickú  diktatúru.

Listina ani Charta práv EÚ nepozná údajné práva LGBTI dúhy ako základné ľudské práva, ale len ako práva v možnosti, ak také práva pozná národný zákon. Práva dúhy ako základné ľudské právo nepozná ani katalóg základných ľudských práv!
https://www.facebook.com/hashtag/prostrednik2019
https://www.facebook.com/prostrednik2019/

Ondrej Prostredník na dúhovom prajde a jeho osobný profil:
https://www.google.com/search?q=Obr%C3%A1zky+Ondrej+Prostredn%C3%ADk+na+d%C3%BAhovom+pride&oq=Obr%C3%A1zky+Ondrej+Prostredn%C3%ADk+na+d%C3%BAhovom+pride&aqs=chrome..69i57.17435j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Na facebookovej stránke pod Prostredníkovým statusom (vyššie) je zverejnené aj vyhlásenie prezidentského kandidáta Maroša Šefčoviča (nominant Smeru) po rokovaní s predstaviteľmi KBS, ktorého kresťanofóbni protagonisti tejto voči kresťanom nenávistnej stránky označili za prezidentského kandidáta KDH…

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Zdroj: http://www.blogovisko.sk/nenavist-a-zloba-liberalov.html

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár