Neviditelno sa opäť zviditeľňuje

Add Comment

Potom, ako sa prvé vydanie knihy v predvianočnom čase okamžite vypredalo, jeho druhé, rozšírené a aktualizované vydanie sa opäť dostáva na prvé priečky predajov na slovenskom knižnom trhu.

Druhé vydanie je rozšírené o kapitolu MÉDIÁ A SLOBODA SLOVA, kde sa okrem iného dostávame aj k totalitným praktikám kriminálnej agentúry konajúcej na podnet ľudí z mimovládneho sektoru ako Sibyla opierajúc sa o znalecké posudky ako ten od Jany Reimanovej – Plichtovej. (Rostas nespomína holokaust, čo potvrdzuje, že ho popiera). Plichtovú sa momentálne snaží očistiť Denník N a v zajtrajšom vydaní (23.5.2018) sa jej pokúsi vylepšiť „kádrový profil.“ Posielať kukláčov so samopalmi k Rostasovi na základe informácie o legálne držaných zbraniach a troch psoch je samo o sebe absurdné, nezákonné a protiústavné.

Medzi 160 stranami, ktoré sú oproti prvému vydaniu naviac (súčasne má kniha 570 strán) nájdete aj informácie, do akej miery slobodomurárske lóže alebo lóže B’nai B’rith ovplyvnili a ovplyvňujú prevratový a poprevratový vývoj v Čechách a na Slovensku. Taktiež sa dozviete viac o falzifikácii dokumentácie z juhoslovanskej Srebrenice a Račaku od priameho zdroja, bývalého veľvyslanca OBSE v Juhoslávii. Druhé vydanie je knihou, ktorá neprináša len množstvo zarážajúcich faktov a odhalení, ale jej autori sa vyslovujú aj ku koncepciám zásadných riešení procesov odzbrojujúcich súčasnú svetovú neofašistickú moc tzv.neoliberálnej demokracie. Ku knihe sa veľmi pozitívne vyjadril aj generál Alojz Lorenc, ako jedna z najvplyvnejších, záhadných a mimoriadne inteligentných postáv zákulisia socialistickej ale aj ponovembrovej epochy.

Zem a Vek
Zopár slov o autorovi...

Pridaj komentár

  & Časopis