Nevinný karneval alebo výsmech kresťanstva?

· Čas čítania: 4 min.
Foto: Youtube

Dostala som video s odporúčaním, že je „pre tých čumilov, ktorí majú veľa času“. Ťukla som naň, aby som zistila, na čo ľudia márnia svoj čas akurát pred vianočnými sviatkami. Zmárnila som viac ako hodinu svojho drahocenného času čudovaním sa nad tým, čo som videla na obrazovke pod titulom „Karneval v Riu“.

Bol to karneval – ale nie v Riu. Na prvý pohľad bolo jasné, že to video má rovnaký rukopis ako otvárací ceremoniál v Gotthardskom tuneli, ktorý vzrušil celý veriaci žido-kresťanský svet satanistickými rituálmi a symbolickým obetovaním bieleho baránka v júni 2016, pred letným slnovratom. Ten bod v slnečnom kruhu času je v náboženstve spojený s menom svätého Jána, autora poslednej biblickej knihy Zjavenie apokalypsy a patróna slobodomurárov, v starom Ríme to bol boh s dvomi tvárami farizejov.

Sekulárny svet sa pozastavil iba nad tým, že vládnuce európske elity márnotratne vyhodili za slávnostný program „v tuneli vedúcom do pekla“ 8 miliónov eur. O poldruha roka na to, pred zimným slnovratom – s ktorým je spojené narodenie Pána, ktorý má znova prísť na svet po dvoch tisícročiach – letí po svete veľkolepý „karneval“ ešte menej oblečených tanečníc ako v tuneli pod Alpami. Iste ich radi poobdivujú páni, ktorí majú na to čas a vôbec ich nevzruší, kto – preboha! – a prečo vyhadzuje milióny eur na takéto zábavy. Je tam všetko. Celá mystika žido-kresťanskej západnej civilizácie. Symbol mesta Ria Kristus s rozpätými rukami sa mihne len na horizonte – na obrazovke ho evokuje obrovský biely vták s krídlami roztiahnutými nad celým svetom. Je to nehorázne bezočivý výsmech židovského kresťanského  náboženstva, inovovaného pred dvetisíc rokmi. Je tam všetko, čo stvorilo túto civilizáciu. Drak, ktorý chcel zožrať božie dieťa, aj traja králi ako draci, Jezuliatko, aj krstenie dospelého človeka v koryte pod sprchou, židovský dirigent, rímski vojaci aj Arabi v turbanoch a rozprávky z tisíc a jednej noci – a hlavne svätý duch.  Kedysi „novým božím slovom“ zaštebotal hlasom bielej holubice: „Toto je ten môj vyvolený syn“ – a teraz má pod krídlami celý bláznivý svet. Vznáša sa nad ním ako obrovský dravec so zlatými pazúrmi.

Sekularistom ani náhodou neťukne, aká je to propaganda. Čo sleduje ktosi tým, že investuje obrovské sumy do výsmechu všetkého, čo stvorilo terajšiu západnú civilizáciu – židovské kresťanské idey. Predstavy o tomto svete z hmoty, času a Svätého Ducha. Ten teraz už očividne vládne nielen nad obyčajnými ľuďmi, ale aj Svätému Otcovi povedal, že už netreba nosiť na hrudi kríž s obrazom  Ukrižovaného s rozpaženými rukami – terajší pápež nosí na svojom kríži podobu egyptského boha Usira, prapôvodného zbožšteného človeka, ktorý Egypťanom daroval čísla a stal sa u nich otcom ich prvého boha Svetla. Egyptským menom Har.

Náboženstvá tejto civilizácie prežívajú renesanciu. Ak sa na bezuzdný výsmech ideí, ktoré stvorili kresťanskú kultúru budú dívať „čumilovia“ len kvôli nahým tanečniciam a nebudú premýšľať, čo by v tejto situácii bolo múdre urobiť, naisto nastane nielen vraždenie neviniatok nejakým novým Herodesom, ale aj upaľovanie Giordanov Brunov a honba na čarodejnice ako v stredoveku. Tentoraz moslimskými fanatikmi, lebo oni prežívajú svoj stredovek.

Tu si môžete pozrieť spomínané video:

[plsc_youtube url=“https://www.youtube.com/embed/yW313inIlFk“ width=“700″ height=“400″ autoplay=“no“ responsive=“yes“]

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

  • Svet sa mení podľa elít. Posledný príklad u nás:
    Na SME sú v šoku z Katalánska. A neomarxisti spochybňujú spravodlivosť volieb: „…Ziskali dokopy len cca 47% hlasov ale vdaka volebnemu systemu, v ktorom hlasy vidiecanom sa rataju viac nez hlasy ludi z velkych miest, maju 70 poslancov“ Odpoveď demokrata neomarxistovi: „…prečo vyťahuješ najdemokratickejší systém voľby a dehonestuješ ho? Podobne volia v USA prezidenta. To Ti nevadí? Ty považuješ za demokratické, keď budú voliť len bratislavčania a zbytok Slovenska, celý „vidiek“ bude pod rozhodnutím centra OKS v Bratislave? Žasnem ako si „liberáli“ predstavujú demokraciu. Menšina neomarxistov bude rozhodovať o osude väčšiny. Veď to je čistý kotlebizmus s tzv. „fašizmom“. Stavovská spoločnosť. Uvedomuješ si to? Stav „inteligentov“ Bratislavy má vládnuť, stav vojakov im má istiť vládu a stav otrokov na vidieku má slúžiť „inteligentom“. Z vidieka zo stavu otrokov budú chodiť pracovať opatrovateľky, slúžky a šoféri do Bratislavy. Katastrofa. Toto je predstava neomarxistov zo SME a Denníka N. Nie je potom jednoduchšie zvoliť Kotlebovu stranu ĽSNS? Veď je to vlastne v záujme SME a Denníka N a bratislavčanov, iba s rozdielom, že centrum bude v Banskej Bystrici.
    https://svet.sme.sk/c/20724682/katalanske-volby-sa-skoncili-strany-podporujuce-nezavislost-by-mohli-mat-vacsinu.html
    http://zoznamstb.blogspot.sk/

Pridaj komentár