Noční vlci vyhlásili zbierku. Smatana ich ruinuje

Tagged With: , , Add Comment

Drahí naši sympatizanti, priatelia a podporovatelia!

ĎakujemeVám za vaše úsilie a psychickú pomoc pri zdolávaní problémov, ktoré narobili “Slušní ľudia” našej vlasti projektu Múzea 2. svetovej vojny v objekte Patriot, pri obci Dolná Krupá.

Základnou myšlienkou je zachovať kus dejín, na ktoré nikdy nesmieme zabúdať. Je našou občianskou povinnosťou postarať sa o to, aby ďalšie generácie mladých ľudí vedeli o tom, že žiť v mieri nie je až takou samozrejmosťou. Namiesto toho sa tento projekt stal terčom útokov, ktoré su až za hranicou slušnosti a hlavne zákonov jasne napísaných v Ústave SR. Sily, ktoré túto kauzu spustiti, podkopávajú všetko čo je morálne, slobodné a hlavne vlastenecké. Snažia sa všemožne ničiť tvrdú prácu, tradičné hodnoty a dejiny. Ako dôkaz slúži to, že múzeum prišlo o vystavovanú techniku, ktorá bola zapožičaná legálnou cestou z VHU Piešťany. Ďalej bola vyrúbená pokuta 33 200 Euro predsedovi zduženia Múzeum historickych vozidiel v objekte Park Patriot a v neposlednom rade aj množstvo zavádzajúcich správ a poloprávd v médiach, ktoré majú tvrdý dopad na rodinu a priateľov.

Nám, členom Nočných Vlkov Európa to však ľahostajné nemôže zostať a chceme pomôcť udržať dobrú myšlienku a projekt, ktorý mal už túto jeseň plniť účel vzdelávania a oddychu pre všetkých dospelých a deti na Slovensku. Samozrejme, že hnacou silou pre nás je aj váš záujem pomôcť, či už duševne, alebo finanančou pomocou, ktorú nám ponúkate na záchranu tohto múzea. Po dôkladnom zvážení sme sa rozhodli zverejniť účet Múzea historických vozidiel v objekte Patriot, kde môžete realizovať vami ponúkanú finančnú pomoc. Prehľad o pohyboch na tomto účte bude pravidelne zverejňovaný, avšak bez identifikácie odosielateľa.
Ako sa hovori “ Zem nezabúda”, ani my nezabudneme.

Číslo účtu SK3511000000002946033240, SWIFT; TATRSKBX!!!

Ďakujeme Vám. Noční Vlci Európa.

Zem a Vek
Zopár slov o autorovi...

Pridaj komentár

  & Časopis