Normálni ľudia sa musia zomknúť, aby v sobotu porazili neslušné zlo

· Čas čítania: 2 min.
Foto: TASR

Predstavitelia liberálneho zla sa plazivým spôsobom snažia ovládnuť celé Slovensko. Tentokrát si na mušku zobrali prezidentský palác. Tomuto cieľu okrem mohutnej pol miliónovej kampane pomáhajú aj mainstreamové médiá, ktoré tiež presadzujú tieto liberálne, spoločnosť rozkladajúce ideológie. Ak sa však ľudia na Slovensku zomknú, spoločne dokážu poraziť liberálne zlo.

Hlavné heslo v kampani „top favoritky“ na prezidentku (podľa prieskumov verejnej mienky) Zuzany Čaputovej znie ”Postavne sa zlu. Spolu to dokážeme.” Čo predstavuje zlo v jej ponímaní ale bližšie nešpecifikovala.

Paradoxom však je, že najväčšie zlo týchto volieb predstavuje práve Zuzana Čaputová. Konktrétne liberálne zlo, ktoré sa snaží ovládnuť post hlavy štátu Slovenskej republiky. Podporuje:

– registrované partnerstvá pre homosexuálov

– adopcie detí pre homosexuálov

– dekriminalizáciu niektorých drog

– istanbulský dohovor

– Globálny pakt OSN o migrácii

Ako pracovníčka mimovládky Via Iuris dostávala peniaze aj od Nadácie otvorenej spoločnosti Georga Sorosa.

Získala 170 000 dolárov od americkej Goldmanovej nadácie, ktorá podporuje liberalizmus po celom svete.

Trnavský arcibiskup Orosch na jej prevlek upozornil a vyzval veriacich, aby ju nevolili.

Slováci by preto mali poriadne zvážiť komu dajú v sobotu svoj hlas. Slovensko si už konečne zaslúži pronárodného prezidenta, ktorý bude hájiť záujmy Slovenskej republiky a nie záujmy USA, či Bruselu, ako to bolo posledných 5 rokov. Postavme sa liberálnemu zlu, spolu to dokážeme.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár