Nórska vláda je obvinená zo zločinov proti ľudskosti. Druhý norimberský tribunál

· Čas čítania: 2 min.
Vlna odporu proti koronavírusovým opatreniam rastie. Po celom svete sa vedú vyšetrovania v spolupráci s právnikmi a advokátmi. Medzi nimi aj 2. Norimberský tribunál, ktorý sa pripravuje už mesiace: TU.

Pod vedením nemeckého právnika Dr. Reinera Fuellmicha je momentálne podávaná hromadná žaloba. Je to skupinová žaloba, pri ktorej skupina ľudí podáva kolektívne žalobu na súd.

Dobré správy z Nórska:
 • Skupina vedcov z Nórska podala žalobu proti diktatúre počas pandémie koronavírusu.
 • Nórska vláda je žalovaná za zločiny proti ľudskosti.
 • Správa bola zaslaná na policajnú stanicu v Ålesunde.
 • Kópia správy sa v súčasnosti zasiela Medzinárodnému trestnému súdu a potom bude zverejnená na internete.
 • Oficiálny dokument (v nórčine) si môžete stiahnuť tu.

Správa odovzdaná polícii 19/03/2021 obsahuje:

  • Preukázané údaje (dokumenty a čísla)
  • Podiel na medzinárodne plánovanej falošnej pandémii
  • Porušenie medzinárodných a ľudských práv
  • Porušenie ľudských práv Európskou komisiou za vynucovanie pravidiel
  • Porušenie norimberských a haagskych dokumentov o základných ľudských právach
  • Porušenie nórskej ústavy vo viacerých bodoch

Porušovanie ľudských práv v týchto bodoch:

povinné očkovanie, povinné zdravotné zásahy, zneužívanie polície a vojenskej sily na zavedenie lockdownu, plány nátlakového zavedenia očkovacích pasov, pretože sloboda pohybu a zamestnania sú bez očkovania obmedzené. Ako možno hovoriť o dobrovoľnosti? Ide o aktívny pokus o diskrimináciu, obmedzenie slobody, na ktorú má každý človek nárok. Nútené očkovanie nebezpečnou vakcínou je zavedením lekárskej diktatúry.

Národné trestné činy. Trestný zákon Kapitola 17.

Vláda Nórska porušuje niekoľko zákonov z Trestného zákona o ochrana nezávislosti Nórska a iných základných národných záujmov tým, že vedome vytvára falošnú pandémiu s následkami na ľudí, ich duševné zdravie, zdravotnú starostlivosť, ľudské práva a odovzdanie suverenity krajiny cudzej moci ako konečný cieľ (zrada krajiny).

Autor: Kenneth Otterlei

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Government of Norway indicted for crimes against humanity, greatreject.org/norway-nuremberg-tribunal, 24.3.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár