Nová štúdia potvrdzuje, že vakcíny proti Covid-19 zabíjajú mozgové a srdcové bunky, čo vedie k smrti

Steve Kirsch: CDC vám nic z toho neřekne. Dnes je úkolem „šiřitelů dezinformací“, jako jsem já, aby vás informovali o tom, co je v nejuznávanějších recenzovaných vědeckých časopisech.

V odborné lékařské literatuře právě vyšla nová práce, která ukazuje, že covid vakcíny, a nikoli covid, způsobují zánět myokardu a encefalitidu vedoucí k úmrtí.

Studie má název: Vakcinace proti COVID-19: Multifokální nekrotizující encefalitida a myokarditida po vakcinaci mRNA BNT162b2.

Byla zveřejněna včera, 1. října, a nyní má již více než 100 000 zobrazení abstraktu a více než 6 000 zobrazení plného textu.


Zde je abstrakt:

Tato zpráva představuje případ 76letého muže s Parkinsonovou chorobou (PD), který zemřel tři týdny po třetím očkování vakcínou COVID-19. Pacient byl poprvé očkován v květnu 2021 vakcínou s vektorem ChAdOx1 nCov-19, následovaly dvě dávky vakcíny s mRNA BNT162b2 v červenci a prosinci 2021. Rodina zemřelého požádala o pitvu kvůli nejednoznačným klinickým příznakům před smrtí. PD byla potvrzena pitevním vyšetřením. Dále byly patrné známky aspirační pneumonie a systémové arteriosklerózy. Histopatologické analýzy mozku však odhalily dříve netušené nálezy, včetně akutní vaskulitidy (převážně lymfocytární) a také multifokální nekrotizující encefalitidy neznámé etiologie s výrazným zánětem včetně gliové a lymfocytární reakce. V srdci byly přítomny známky chronické kardiomyopatie a mírné akutní lymfohistiocytární myokarditidy a vaskulitidy. Přestože u tohoto pacienta nebyl v anamnéze COVID-19, byla provedena imunohistochemie na antigeny SARS-CoV-2 (spike proteinu a nukleokapsidů). Překvapivě byl v ložiscích zánětu v mozku i v srdci, zejména v endoteliálních buňkách malých cév, detekován pouze spike protein, ale žádný nukleokapsidový protein. Protože nebylo možné detekovat žádný nukleokapsidový protein, je třeba přítomnost spike proteinu přičíst spíše vakcinaci než virové infekci. Tato zjištění potvrzují předchozí zprávy o encefalitidě a myokarditidě způsobené vakcínami COVID-19 na bázi genu.

Pro ty, kteří neznají lékařský žargon, nekrotizující znamená odumírání tkáně a multifokální znamená „po celém mozku“.

A „potvrzují předchozí zprávy“ znamená, že se to děje stále dokola.

Zjednodušeně řečeno, vakcíny mohou zabíjet buňky v mozku a srdci a způsobit vám smrt.

Vakcíny by to nikdy neměly dělat.

CDC o tom mlčí a nikoho na to neupozorní. To je práce dezinformačních superšířitelů, jako jsem já.

Prosím, pomozte mi to rozšířit.

Díky!

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply