Nové mutácie sú reakciou na očkovanie

Podľa dát informačného systému VAERS, ktorý zaznamenáva prípady vedľajších účinkov očkovania proti Covid-19, v USA bol k 19. novembru 2021 celkový počet hospitalizácií od začiatku očkovacej kampane 97292. Okrem toho došlo k 101315 zásahov záchrannej služby. Trvalá invalidita 30967 prípadov. Ťažké, život ohrozujúce prípady 21582. Úmrtí 19249.

Veľa odborníkov poukazuje na to, že štatistiky zverejnené na stránke VAERS sú len špičkou ľadovca. Renomovaný americký lekár Vladimir Zelenko sa domnieva, že úmrtnosť na očkovanie proti Covid-19 zaznamenaná v systéme VAERS je približne jedno percento skutočného počtu úmrtí po injekciách vakcínami Pfizer, Johnson & Johnson a Moderna. Ukazuje sa, že dnes sa počet úmrtí na očkovanie v USA blíži 200-tisíc. Nie je to nejako veľa?

Podľa Steva Kirscha, šéfa americkej nadácie Early Treatment Foundation (CETF), takéto odhady nie sú prekvapivé. Je to ten istý Steve Kirsch, ktorý sa 17. septembra 2021 vyslovil proti preočkovaniu na zasadnutí Poradného výboru pre vakcíny FDA. Ten istý Steve Kirsch, ktorý v apríli 2020 založil Fond včasnej liečby Covid-19 s osobným darom vo výške jedného milióna dolárov na financovanie výskumu, ktorého cieľom je znovu použiť dostupné lieky na liečbu pacientov s Covid-19. Rovnaký Steve Kirsch, ktorý neustále zdôrazňuje, že S-proteíny používané vo vakcínach Covid-19 sú veľmi nebezpečné. Ten istý Steve Kirsch, ktorý svojim odporcom ponúkol 10000 dolárov za hodinu verejnej debaty o Covid-19 a očkovaní (nenašiel sa nikto, kto by bol ochotný sa debaty zúčastniť).

Najnovšia štúdia Steva Kirscha o očkovaní nazvaná Analýza nákladov a prínosov podľa veku priniesla záver: Vakcíny proti Covid-19 zabíjajú viac ľudí ako zachránia vo všetkých vekových skupinách. Tu sú čísla z amerických údajov: Počas prvých šiestich mesiacov očkovania proti Covid-19 dostalo VAERS viac hlásených nežiaducich účinkov vakcíny ako za celú 30-ročnú históriu systému. Letalita vakcín proti Covid-19 bola asi 500-krát vyššia ako u bežných vakcín proti chrípke. Na konci októbra zomrelo na očkovanie v USA asi 200-tisíc ľudí. Asi 300-tisíc ľudí je doživotne postihnutých. Celkový počet rôznych vedľajších účinkov na zdravie je asi 5 miliónov. V priemere v USA za 6 mesiacov aplikácie vakcíny proti Covid-19 viedli k smrti dvoch ľudí oproti jednému zachránenému. To je priemer pre všetky vekové skupiny. V žiadnej vekovej skupine neprevyšuje počet zachránených nad počtom zabitých.

Výpočty a odhady v Kirschovej štúdii sú veľmi podobné tým, ktoré sa vyskytujú v týždenných správach o očkovaní Agentúry pre zdravotnú bezpečnosť Spojeného kráľovstva (UKHSA).

Americké Centrum pre kontrolu chorôb sa pri určitých rozhodnutiach o očkovaní nespolieha na výpočty a hodnotenia možných prínosov a rizík očkovania. Amerikou nariadené povinné očkovanie akejkoľvek osoby, najmä detí školského veku, je dôkazom extrémnej korupcie spoločnosti, amerických oddelení v oblasti medicíny a farmakológie. Kirsch pripomína, že v roku 1977 bola hranica pre zastavenie očkovania (vtedy začala masová očkovacia kampaň proti prasacej chrípke) 35 úmrtí. Dnes bol tento prah na základe údajov VAERS prekročený takmer 550-krát!

Alternatívou k súčasnému očkovaniu by podľa Steva Kirscha mala byť liečba Covid-19 a na to existujú hotové lieky. Steve Kirsch vyzdvihuje lieky, ako je ivermektín a fluvoxamín, ktoré majú veľké množstvo klinických štúdií (ako prostriedkov liečby Covid-19). Americkí regulátori však robia všetko pre to, aby použitiu týchto prostriedkov zabránili.

Podľa Steva Kirscha sa hlavné následky očkovania môžu objaviť neskôr. To znamená, že očkovanie sa môže ukázať ako bomba s oneskoreným účinkom. Na túto vlastnosť vakcín upozorňujú aj niektorí z amerických lekárov. Napríklad Dr. Ryan Cole, certifikovaný patológ, ktorý prevádzkuje najväčšie nezávislé diagnostické laboratórium v ​​Idahu. Už skoro rok sleduje očkovaných a zaznamenáva vážne zhoršenie ich zdravotného stavu. Ich imunita klesá a zvyšuje sa ich náchylnosť na rôzne druhy imunitných a autoimunitných ochorení. Niektoré z nich pripomínajú infekciu HIV. Počet prípadov rakoviny u očkovaných sa len od januára do septembra podľa jeho údajov zvýšil 20-krát (ľudí s príznakmi rakoviny medzi očkovanými je 20-krát viac ako medzi neočkovanými). Ryan Cole nevie, či bude telo schopné samostatne zastaviť pokles imunity spôsobený vakcínami alebo nie.

Dr. Shankara Chetty, lekár z Južnej Afriky, vyliečil asi 7000 ľudí, a to takmer bez hospitalizácie a jediného úmrtia. Je zástancom používania existujúcich liekov, ktoré sa používali na liečbu iných chorôb pred príchodom Covid-19. Rozpracoval liečebné protokoly, ktoré sa používajú v Amerike a Európe. Dr. Shankara Chetty ide vo svojich zisteniach ešte ďalej ako Steve Kirsch.

Zbraňou hromadného ničenia je podľa neho S-proteín. Zručné zavedenie S-proteínu do ľudského tela bolo možné preto, lebo používané „vakcínové“ prípravky boli vyvinuté na základe najnovších výsledkov genetického inžinierstva. Wu-chanský vírus totiž nie je o nič smrteľnejší ako bežný vírus sezónnej chrípky. Akútnu reakciu vyvoláva ôsmy deň po infekcii, ale len u veľmi malého percenta nakazených. Ale injekcia vakcíny má dlhodobejšie a vážnejšie následky. Lekár vysvetľuje, že vzhľadom na to, že tieto S-proteíny telo rozpozná ako cudzorodých votrelcov, imunitný systém reaguje autoimunitným spôsobom – teda napáda sám seba. Tu začína proces pomalej smrti.

„U ľudí sa časom rozvinú autoimunitné ochorenia, z ktorých mnoho nikdy neodstráni žiadny farmaceutický zásah.“ Očakávaná dĺžka života, ktorú Dr. Shankara Chetty dáva pacientom s injekčnými aplikáciami, je veľmi podobná tomu, čo hovoria iné lekárske autority. Medzi nimi aj francúzsky virológ doktor Luc Antoine Montagnier, laureát Nobelovej ceny za medicínu.

Jeho vyjadrenie bolo ďalším nemilým prekvapením pre organizátorov plošného očkovania. Ťažko nájsť titulovanejšieho odporcu očkovania. Doktor vied, člen Francúzskej akadémie, nositeľ Nobelovej ceny za medicínu Luc Montagnier povedal, že vírus je umelého pôvodu.

„To je práca molekulárnych biológov,“ hovorí virológ. „Mojou úlohou je predkladať fakty, nikoho neobviňujem, neviem, kto a prečo to urobil.“ Skutočnou bombou bol rozhovor francúzskeho virológa poskytnutý americkej verejnej organizácii RAIR Foundation USA.

Na internete sa okamžite objavili škandalizujúce „argumenty“, že držiteľ Nobelovej ceny „nie je kamarát s vedou“, je skutočným „konšpiračným teoretikom“, Montagnierove výroky sú falošné. Tieto výpady však iba zvyšujú záujem o to, čo Montagnier hovorí. Montagnier označil očkovanie proti koronavírusu za chybu, ktorá vojde do učebníc. Potvrdil slová korešpondenta RAIR Foundation USA, že podľa WHO po začatí očkovania „krivka ukazujúca nové infekcie prudko vzrástla spolu s úmrtiami. Je jasné, že nové varianty vznikajú selekciou s pomocou protilátok v dôsledku očkovania“, povedal virológ. Nedávno poskytol profesor Montagnier ďalší rozhovor, v ktorom sa mimoriadne ostro vyjadril k myšlienke univerzálneho očkovania. „Univerzálne očkovanie je obrovský omyl. To je vedecký a lekársky omyl. To, čo sa deje, je úplne nemysliteľné a jedného dňa sa za to budete musieť zodpovedať. Je to očkovanie, ktoré urýchľuje tvorbu nových kmeňov vírusu. Tento vírus narazí na protilátky vytvorené vakcínou a má dve cesty: buď zomrieť, alebo hľadať spôsob, ako vakcínu obísť. Nové kmene sú jednoducho bezprostrednou reakciou na očkovanie. Po celej planéte môžeme vidieť, ako sa vlny očkovania a vlny úmrtia zhodujú. Sledujem prípady, keď sa ľudia dali očkovať a napriek tomu ochoreli. A dokážem, že tento vírus so svojou mutačnou schopnosťou odolá očkovaniu,“ vyhlásil Montagnier.

Doktor Luc Antoine Montagnier – žiadny „mastičkár“, ale svetovo uznávaný virológ, nositeľ Nobelovej ceny za medicínu – dáva očkovaným maximálne tri roky života. Vlny ochorenia však nebudú dávať do súvislostí s vakcináciou. Niekto zomrie s diagnózou rakoviny, niekto na následky cukrovky, niekto na hypertenziu, mŕtvicu, infarkt atď. Nebude prípustné spájať tieto úmrtia s injekciou. Demografi dnes používajú výraz „nadmerná úmrtnosť“. To znamená, že v období sledovania je úmrtnosť vyššia ako v predchádzajúcom. Očakáva sa, že do konca roku 2021 bude v mnohých krajinách zaznamenaná nadmerná úmrtnosť. Ale to bude ešte len začiatok. Doba vysokého tempa demografického rastu populácie na planéte sa stáva minulosťou. Pomocou metódy extrapolácie (premietanie minulých trendov do budúcnosti) demografi predpokladajú, že do roku 2024 sa rast svetovej populácie úplne zastaví. A o to predsa v operácii Covid-19 išlo.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Фонд стратегической культуры

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply