Nové svedectvo o novovekej ideologickej totalite. Knihu Prepisovači dejín krstil Štefan Harabin

Tagged With: , , , , , 1 Comment

V stredu sa v bratislavskom Hoteli Tatra konal krst knihy štyroch renomovaných slovenských autorov o tom, ako nadnárodná mediálna a ideologická sekta pretvára dejiny, ale aj súčasnosť na svoj obraz, aby vytvorila z obyvateľstva nesvojprávny ohlúpnutý dav

Vlastenecká pospolitosť sa v stredu stretla pri príjemnej príležitosti: Štefan Harabin bol krstným otcom knihy, ktorá zrejme veľmi rýchlo zmizne z pultov kníhkupectiev. Má názov Prepisovači dejín a podnadpis hovorí: Západ falšuje históriu a vzostup fašizmu ho netrápi. Ľudovít Števko, Marek Mahút, Maroš Púchovský a Roman Michelko v tomto neveľkom, ale o to hutnejšom diele píšu o tom, ako mediálna a ideologická mašinéria prekrúca fakty v prospech pomalého pretvorenia verejného povedomia smerom požadovaným majiteľmi nového svetového poriadku.

Históriu píšu víťazi – týmto známym výrokom uviedol predstavenie knihy jeden z jej autorov Ľudovít Števko, ktorý potom porozprával o niektorých z pokusov prepisovať históriu, o ktorých kniha píše.

„Väčšina Američanov je presvedčená, že nacistické Nemecko porazili Spojené štáty a mnohí z nich si dokonca myslia, že Sovietsky zväz bojoval na strane Hitlera. V Európe búrajú pamätníky osloboditeľov z čias 2. svetovej vojny, z verejných priestranstiev mocní odstraňujú ideologicky „nevhodné” sochy, mainstream presviedča, že „humanitárne” bomby NATO v Juhoslávii pred 20 rokmi chránili ľudské práva. Na ukrajinských uliciach pochodujú fašisti s horiacimi fakľami a v kanceláriách štátnych funkcionárov visia portréty Banderu, jedného z najväčších zločincov v histórii. V pobaltských republikách poberajú bývalí členovia nacistických jednotiek výsluhové dôchodky. Ambasáda USA presviedčia Slovákov, že v SNP bojovali Američania po boku partizánov…“ hovorí oficiálny text, ktorý uvádza knihu do predaja.

Mimochodom, na krst knihy bolo pozvaných 27 mainstreamových médií. Neprišiel z nich nikto, jedna agentúra sa ospravedlnila, že nemá dosť ľudí. Čo treba ešte viac dodávať?

Ivan Lehotský

https://www.hlavnespravy.sk/nove-svedectvo-o-novovekej-ideologickej-totalite-knihu-prepisovaci-dejin-krstil-stefan-harabin/1736687

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
Hlavné Správy
One Response to "Nové svedectvo o novovekej ideologickej totalite. Knihu Prepisovači dejín krstil Štefan Harabin"

Pridaj komentár

  & Časopis