Od práv žien k nenávisti voči mužom

· Čas čítania: 2 min.
foto: archív

V dobe, keď ženy stáli v ústraní verejného života, bojovali za svoje. Dnes, keď sú s mužmi rovnocenné, feministické hnutie naberá zvrátenú formu a feminizmus je len jedným zo špagátikov liberálnej moci.

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Zrejme by ste čakali, že podobne ladený článok napíše muž. Feministky by pri čítaní tohto článku skonštatovali, že práve im môžem byť vďačná za svoju gramotnosť a možnosť písať ho. Kto však sú? Za čo ešte bojujú v dnešnom modernom liberálnom svete? Je ich činnosť ešte stále nutná, alebo ide už viac-menej len o formu extrémistickej ideológie?

Feministky modernej doby

V dnešnej modernej dobe sú ženy vo vyspelých štátoch pred zákonom rovnocenné s mužmi, no i tak nám tu pobehujú obnažené aktivistky, ničia verejné priestory, sú vulgárne, zväčša nakrátko vystrihané, s vlasmi farebnými ako papagáj a zvyknú sa pochváliť aj svojím ochlpením či nenávisťou voči mužom. Časť z nich je dokonca homosexuálne orientovaná a mužov, pre ne úplne nepotrebných, by najradšej zniesli z tohto sveta. Možno ešte tieto deviantné formy zoskupení považovať za feministické, teda za volajúce po zrušení diskriminácie?

Možnosť zmeny pohlavia, keď sa muži stávajú ženami, sa dostáva do konfliktu s bojom za práva žien. Tak kto je potom žena? Vládne anarchia, kde jeden muž je ženou, druhý žije s dvoma mužmi, ďalší sa cíti byť psom, žena sa vydá za koňa, v novinách už nepíšu o vynálezcoch, ale pedofiloch, deti si vyberajú svoje pohlavie. O nejaký čas budú po manželstve a deťoch túžiť zrejme len homosexuáli a pedofili. Ak sa v dnešnom svete majú feministky za niečo postaviť, mala by to byť práve láska, materstvo, výchova budúcich generácií, no ony si zvolili cestu boja za viac ženských postavičiek v stavebnici Lego.

[plsc_button url=“ http://bit.ly/kupit-online-zemavek-august-2019″ target=“_blank“ color=“green“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]KÚPIŤ ZEM&VEK AUGUST 2019[/plsc_button]
ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár