Od roku 2010 odišli z Ukrajiny takmer štyri milióny ľudí

Ilustračné foto: Shutterstock

Takmer štyri milióny Ukrajincov odišli od roku 2010 zo svojej vlasti a zostali v zahraničí. Uviedol to minister kabinetu ministrov Ukrajiny Dmytro Dubilet. „Emigrácia má jasne cyklický charakter. Má nepretržite vzostupný trend. Výnimkou je rok 2014. Zrejme je to z dôvodu začiatku vojny a nedostatku záznamov o migrácii na vojnových územiach,“ napísal Dubilet podľa agentúry Ukrinform na sociálnej sieti Telegram. Minister zdôraznil, že vláda vynaloží všetko úsilie, aby hospodárstvo rástlo rýchlejšie a Ukrajinci tak mali menej dôvodov opúšťať svoju vlasť.

Zdroj: TASR

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár