Pacientov na covid liečia s 85-percentnou úspešnosťou

V košickej nemocnici som sa niekoľko hodín rozprával s doc. MUDr. Pavlom Törökom a profesorom MUDr. Viliamom Doničom, prednostom Ústavu lekárskej fyziológie, s ktorými nás spájajú vzájomné sympatie k odvedenej práci. Táto náklonnosť ma teší o to viac, že títo ľudia prejavujú ľudskú statočnosť a výnimočnú mieru schopností, umu a citu pre technologickú tvorivosť, ktorá je pre Slovákov príznačná a ktorú oceňujú aj ich kolegovia na John Hopkins University.

Spravili sme mimoriadne užitočný a podnetný rozhovor pre Zem&Vek a natočili video pre zvtv, ktoré budeme zajtra, 14.3. o 18h publikovať a kde sa vysvetľujú elementárne princípy, na základe ktorých funguje vynález viac-hladinového pľúcneho ventilátora docenta Töröka zachraňujúc tak ľudské životy. V tejto nemocnici liečia pacientov komplexne s využitím nielen tohto typu ventilátora ale aj vďaka lieku Ivermectin spolu s infúziami v pomere 1gramu vitamínu C na 1kg hmotnosti a majú mimoriadnu mieru úspešnosti vyliečených pacientov na COVID – viac ako 85%. Konkrétne a presné informácie o tom, ako sa úspešne liečiť ale aj preventívne chrániť vám následne sprostredkujeme na našich stránkach.

Na pracovnej ceste nás zastavila hliadka a keď nás policajti spoznali, ani minútu nezdržiavali a poďakovali nám za prácu. Vždy som tvrdil a tvrdím, že veľká časť ľudí z prostredia silových zložiek SR sú ľudia, pre ktorých ešte stále slovo česť nie je len prázdny pojem.

Youtube aj iné sociálne siete moje a naše príspevky o tom, ako sa ľudia môžu úspešne zotaviť ale aj predísť ochoreniu COVID zámerne odstraňujú a ničia. Prosím, sledujte naše denné aktuálne informácie na www.zemavek.sk a www.zvtv.sk, publikujú tam aj vedci, lekári a mnohí ďalší špecialisti, ktorým naša budúcnosť nie je ľahostajná.

Nič nie je stratené, priatelia, zotrvajme.

Tibor Eliot Rostas

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

Pridaj komentár