PALESTÍNSKA VEĽVYSLANKYŇA V GALÉRII OSOBNOSTÍ Z&V

Foto: Matúš Plecho

Pani veľvyslankyni Štátu Palestína som za všetkých dobrých a statočných ľudí zo Slovenska vyjadril hlboký súcit s utrpením civilistov, detí a žien v Gaze, ktoré pácha židovský štát Izrael. 

Ak sa jeho predstavitelia odvolávajú na holokaust, potom je treba jasne uviesť, že sa jeho obdoby pred očami sveta práve dopúšťajú v Gaze.

Safa Khaldi je palestínska diplomatka, pochádzajúca z Jeruzalema, ktorá pracuje v oblasti zahraničnej politiky a diplomacie viac ako 27 rokov. Posledných 15 rokov zastupovala Palestínsky štát v agentúrach OSN so sídlom vo Viedni. Je členkou mnohých odborných národných výborov ako špecialistka v otázkach spravodlivosti a v spoločenských otázkach. Od augusta 2023 pôsobí ako mimoriadna a splnomocnená veľvyslankyňa Palestíny na Slovensku.

Celú galériu osobností si môžte pozrieť tu:

https://zemavek.sk/zemavek-pozitivne-osobnosti/

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply