PANDÉMIA AKO NÁSTROJ GLOBÁLNEJ KONTROLY

· Čas čítania: 2 min.
David Icke. Foto: Youtube
V marcovom čísle ZEM&VEK a v článkoch z februára 2020 sme medzi prvými informovali o tom, že tomu, čo sa dnes deje, predchádzali udalosti na najvyššej globálnej, elitnej úrovni už v októbri 2019.
Publikovali sme to už pred mesiacom a zdôrazňujeme to opäť:  V New Yorku v rámci agendy ID2020 simulovali na prípravnom cvičení Event201 šírenie pandémie koronavírusu(!). Pripravovali súbor reakcií a koordinovaných nariadení všetkého, čo sa bude globálne odohrávať po vyhlásení pandémie. Vzápätí na to vypukol koronavírus vo Wu-chan a od 31.12.2019 sa začal šíriť do sveta. Nevysvetliteľne sa jeho epicentrum odrazu prenieslo z Číny do severného Talianska – údajne kvôli čínskym turistom.
Prečítajte si dôležité informácie GLOBAL PANDEMIC EXERCISE EVENT201: http://www.centerforhealthsecurity.org/event201/
K tejto problematike prináša svoj aktuálny pohľad aj David Icke, ktorý uvádza zrozumiteľné súvislosti. Vraví, že štyridsať rokov prostredníctvom svojich kníh a inými spôsobmi upozorňuje ľudí na to, že svet ovláda kult (elita).
Dodáva:
Tento kult nemá žiadne hranice a vládne v krajinách po celom svete. Toto malé množstvo bohatých a vplyvných ľudí diktuje pravidlá zvyšku sveta. Pre jednoduchú ilustráciu používam príklad pyramídy, pričom na vrchole je 1% enormne bohatých ľudí napojených na tento kult a na spodu je zvyšok spoločnosti závislý na tomto 1%. V strede pyramídy sú výkonné štátne zložky, polícia a armáda. Takýto systém nie je bežnou formou fašizmu alebo komunizmu ale ide o technokraciu, ktorá je kontrolovaná byrokraciou, expertmi, vedcami, inžiniermi prostredníctvom technológií. Kult na vrchole pyramídy by najradšej digitalizoval spoločnosť, aby nefungovala na princípe hotovosti. Na takéto riadenie spoločnosti sa používajú techniky ako informovanie prostredníctvom  médií tak, aby mohli uskutočňovať svoje spoločenské zmeny, pričom využívajú aj faktor strachu ako jeden z nástrojov. Ďalším zo spôsobov je prezentovať všetko tak, aby to pôsobilo ako náhoda. Klimatické zmeny – náhoda, koronavírus – náhoda. Všetko však posúvajú postupne, aby to bolo nenápadné a pôsobilo tak, že nič s ničím nemá súvis.
VIDEO:

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár