Pápež František I.: Falošný kresťan na čele Vatikánu

· Čas čítania: 3 min.
Obrázok: Archív Zem&Vek

Jorge Mario Bergoglio je 266. rímsky biskup, ktorý sedí na najvyššom poste vo Vatikáne. Svoje pápežské meno si vybral podľa sv. Františka z Assisi. Je prvým jezuitským pápežom, prvým z amerického kontinentu, prvým z južnej pologule a prvým neeurópskym pápežom od smrti ctihodného Gregora III. zo Sýrie.

V máji 2014 dal Bergoglio šokujúci súhlas biblickému znaku šelmy, keď RFID čipy nazval požehnaním pre ľudstvo. Povedal: „Pozorne sme študovali Písmo sväté a môžem jednoznačne povedať, že nie je nič, čo by aspoň trochu naznačovalo, že RFID čipy sú z akéhokoľvek pohľadu satanistické. Naopak, tieto technológie sú požehnaním od samotného Boha, dané ľudstvu na vyriešenie mnohých svetových chorôb.“ Výs­kumy viacerých vedcov jednoznačne ukazujú, že RFID implantáty zodpovedajú vo všetkých parametroch znaku šelmy, popisovanému v Knihe zjavení (pozri štúdie dr. Carla Sandersa). Aj keby ho Písmo nespomínalo, tento systém pôsobí na ľudskú vôľu, podmaňuje si ju a činí z človeka kontrolovaného biorobota.

Lisabonská zmluva, ktorá je spoločnou ústavou ateizovanej Európy, uzákoňuje tzv. práva sexuálnych menšín. Štáty, ktoré nadiktované neprijímajú, sú sankcionované. Tieto kroky sú ovocím nového myslenia, ktoré z Vatikánu vychádza už dekády. Písmo zdôrazňuje, že práve tento hriech zapríčinil vojny a babylonské vyhnanstvo: „Božiu pravdu zamenili za lož, uctievali stvorenia a slúžili radšej im ako Stvoriteľovi… Preto ich Boh vydal nehanebným náruživostiam… muži s mužmi páchali nehanebnosť.“ (Rim 1) Júdov list takisto varuje, že „Sodoma a Gomora, ktoré smilnili a chodili za iným telom, stali sa výstrahou a znášajú trest večného ohňa.“ František tak dvojznačným vyjadrením „kto som ja, aby som súdil“ neprirodzené orientácie de facto odobril. V roku 2015 navyše utvrdil svoj postoj gestom, keď umýval nohy šiestim mužom a šiestim ženám, medzi ktorými bol transsexuál. Keď sú však deti nútené od materských škôl tvrdiť, že nevedia, či sú chlapcom alebo dievčaťom, lebo vraj majú právo zvoliť si svoje pohlavie, prípadne sa im predhadzujú hormonálne lieky a práva na operačnú zmenu, tu František mlčí.

V apríli 2016 navštívil migrantov na ostrove Lesbos. Späť do Vatikánu si vzal so sebou tri moslimské rodiny, no žiadnu kresťanskú. Následne povedal, že „fenomén migrácie nepredstavuje pre európsku kultúru hrozbu, ale je príležitosťou na rast spoločnosti“. Hlavným cieľom slobodomurárskych architektov NWO a utečeneckého pochodu na Európu je islamizovať kontinent a likvidovať kresťanstvo. Tragédiou je, že pápež svojimi postojmi inšpiruje klérus (teda i veriacich), aby namiesto varovania pred hrozbou zániku európskej civilizácie a cirkvi šíril milosrdný postoj k moslimským utečencom, a tak v konečnom dôsledku napomáhal šíreniu islamu.

Autor: Richard Strážan

Mesačník ZEM&VEK si môžete predplatiť na: http://www.webareal.sk/sofian/eshop/2-1-Casopisy/0/5/162-December-2017

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

2 Responses

Pridaj komentár