Patent udelený Billovi Gatesovi mu dáva práva na „počítačovú automatizáciu“ ľudí

Foto: The Daily Beast/Photos Getty


Patent udelený Billovi Gatesovi udelil samozvanému svetovému zdravotníckemu cárovi „výlučné práva“ na počítačovú automatizáciu ľudských tiel a ich používanie ako lokálne bezdrôtové siete.

Ľudské telo je vibrujúca, pulzujúca brána trubíc a tunelov, naplnená elektrolytmi, schopná prenášať informácie. Je to životodarná miazga internetu 21. storočia.

Teraz sa ukázalo, že Gatesov Microsoft získal „výlučné práva“  na túto schopnosť tela fungovať ako počítačová sieť. Ak to znie príliš ako sci-fi, potom si to môžete pozrieť sami. Microsoft získal americký patent 6 754 472 s názvom: Metóda a sústava prístrojov na prenos energie a údajov pomocou ľudského tela.

Konzultoval s vami niekto, či ste ochotný odovzdať Billovi Gatesovi výhradné práva na svoje telo?

Skupiny pre občianske slobody vyjadrili rozhorčenie nad Gatesovým krokom patentovať ľudské telo. „Časti tela, v tomto prípade koža, by nemali byť žiadnym spôsobom patentovateľné,“  povedal Jim Thomas zo skupiny ETC, ktorá sleduje vývoj v oblasti technológií. “Existujú veľké otázky o tom, či jednotlivci budú môcť odmietnuť túto technológiu, ak sa používa napríklad v sledovacích zariadeniach.”

Pravá ruka Klausa Schwaba, Yuval Noah Harari, hovorí, že niet pochýb o tom, že jednotlivci nebudú mať čo povedať o odmietnutí tejto technológie. Podľa Harariho: “Návrhárom života už viac nebude Boh, WEF budú návrhármi v budúcnosti života.”

Harari tiež vysvetľuje, prečo je Gatesov patent na ľudské telo taký dôležitý. Gates bol podľa Harariho v popredí revolúcie počítačovej vedy a je tiež v popredí „revolúcie v biologických vedách“. A hádaj čo? Podľa Harariho sa dve revolúcie Billa Gatesa chystajú spojiť. Zatiaľ čo Harari uvádza nejaké náznaky, Gates zostáva ostýchavý, pokiaľ ide o to, čo plánujú urobiť s ľudským telom, a ešte viac vo veci, ktoré ľudské telá plánujú počítačovo spracovať. Veľkou otázkou je, či Gates plánuje dať svojim ľudským subjektom možnosť voľby.

Podľa Roberta F. Kennedyho Jr. má Gates  „božskú ochotu experimentovať so životmi “nižších” ľudí“.

Kennedy Jr. ďalej varuje, že Bill Gates použil svoje peniaze na systematické nakupovanie „mocností, ktoré v niektorých ohľadoch prekračujú právomoci prezidentov“ a využíva tieto právomoci na experimenty na ľuďoch, ako s „pokusnými prasiatkami“.

„Gatesova stratégia kupovania si WHO [Svetovej zdravotníckej organizácie] a nákupná kontrola amerických zdravotníckych úradníkov, ako sú Tony Fauci a Deborah Birx znamená, že spoluzakladateľ Microsoftu môže teraz diktovať globálne zdravotné politiky ovplyvňujúce 7 miliárd ľudí a kontrolovať tie najintímnejšie detaily nášho života,“ uviedol Kennedy Jr. na svojej stránke na Instagrame.

„Pod jeho vedením WHO uskutočňuje globálne sociálne a lekárske experimenty aplikujúc Gatesovu náboženskú vieru, že dokáže využiť technológie (vakcíny a GMO poľnohospodárstvo) a jeho hlboké znalosti počítačov, aby sa stal záchrancom celého ľudstva. Sme jeho pokusné králiky.“

Ale ak si myslíte, že plány Billa Gatesa s ľudstvom sú znepokojujúce, počkajte, kým sa nestretnete s ľuďmi, s ktorými spolupracuje. Kontroverzný návrh profesora z New York University na boj proti „zmene klímy“ prostredníctvom biohackingu pritiahol pozornosť Svetového ekonomického fóra a Gatesovej nadácie. Pripútajte sa. Veci začnú byť divné.

Foto: Matthew Liao / NYU Bioethics

Matthew Liao, bioetik z NYU, prvýkrát predstavil návrh v článku, ktorý napísal v roku 2012. Pod názvom „Human Engineering and Climate Change“, argumentuje za použitie radikálnych biomedicínskych zásahov na ľuďoch s cieľom vytvoriť ľudí, ktorí sú doslova fyziologicky šetrní k životnému prostrediu. Tieto biomedicínske zásahy zahŕňajú tri prístupy: eugenický program proti vysokým ľuďom, ktorý vyvoláva intoleranciu na mäso vrátane hovädzieho, bravčového a kuracieho a radikálne znižuje pôrodnosť zmenou kognitívnych schopností žien. Liao tvrdí, že je potrebné mať eugenický program, ktorý vyženie vysokých ľudí z populácie, pretože nárast ľudskej výšky za posledných niekoľko storočí mal negatívny vplyv na životné prostredie, pretože vysokí ľudia spotrebúvajú viac kalórií.

Na uskutočnenie eugenického programu má Liao dva návrhy. Genetický skríning embryí pred implantáciou IVF, aby rodičia mali možnosť vybrať si deti, ktoré budú pravdepodobne nízke a malé. Liaov druhý návrh je ešte radikálnejší a zahŕňa injekčné podávanie hormónov deťom na vážne spomalenie rastu, aby v dospelosti spotrebovali menej kalórií.

Čo sa týka vyvolávania intolerancie na mäso, Liao používa obľúbenú výhovorku globalistických elít; „zmena klímy“, aby tvrdil, že musíme vyvolať u ľudí alergiu na mäso stimuláciou imunitného systému proti bežným hovädzím bielkovinám. Toto posúva autoritárstvo na úplne novú úroveň, ďaleko presahujúcu všetko ostatné, čo tu doteraz bolo.

Namiesto toho, aby sme jedli mäso, ako to ľudia robia od nepamäti, WEF chce, aby sme jedli mäso Billa Gatesa vypestované v laboratóriu. Elita má tiež zmysel pre kanibalizmus. Tu je transhumanistický politik Ben Zion zaradený do WEF, ktorý konzumuje ľudské mäso vypestované v laboratóriu, čo sa podľa neho stalo prvýkrát v histórii. 40-ročný Zion, ktorý sa stal “biohackerom” na facebooku tvrdí, že ľudské mäso vypestované v laboratóriu pochádza z bunkových kultúr, ktoré si vzal z vlastnej kože. Prečo chcú, aby sme jedli cvrčky, chrobáky a ľudské mäso vypestované v laboratóriu? Odpoveď spočíva v tom, ako veľmi nás chce elita ponížiť a degradovať.

Vráťme sa však k Liaovým nevídaným návrhom: Keď sa dostaneme k obľúbenej téme elít – k vyľudňovaniu, Liao naznačuje ďalšie zníženie pôrodnosti. A to tak, že by mal WEF napumpovať ženy plne inteligentnými liekmi na zlepšenie ich kognitívnych schopností. K tomuto záveru dospieva tvrdením, že čím sú ženy vzdelanejšie, tým majú menej detí.

U žien s nízkou kognitívnou schopnosťou je väčšia pravdepodobnosť, že budú mať deti pred osemnástym rokom,“ hovorí Liao, „Ďalším možným ľudským inžinierskym riešením je preto použitie kognitívnych vylepšení, ako sú Ritalin a Modafinil, na dosiahnutie nižšej pôrodnosti.“

Klaus Schwab / Foto: Moric Hager World Economic Forum Flickr

Keď Liao pred takmer desiatimi rokmi publikoval svoj článok, vyvolalo to kontroverziu a z väčšej časti bol odmietnutý ako ekologický extrémizmus, dokonca aj aktivistami za „klimatické zmeny“. Ale keď sa presunieme do súčasnosti, o extrémnych bioinžinierskych návrhoch tohto dokumentu sa vážne diskutuje na Svetovom ekonomickom fóre.

Minulý rok v decembri, v rámci prípravy na tohtoročný samit v Davose, Svetové ekonomické fórum odhalilo svoj rámec bioinžinierstva v prezentácii s názvom „3 scenáre, ako by bioinžinierstvo mohlo zmeniť náš svet za 10 rokov“. Jedlé vakcíny pestované v rastlinách a úprava génov CRISPR boli jednými z vrcholov rámca. Prezentácia bola založená na akademickom článku s názvom Bioengineering Horizon Scan 2020 sponzorovanom Svetovým ekonomickým fórom.

Na tohtoročnom samite v Davose bol Liaov dokument o ľudskom bioinžinierstve pridaný k dokumentu „Bioengineering Horizon Scan 2020“ pre rámec bioinžinierstva Svetového ekonomického fóra a rámec pre zmenu klímy. Akokoľvek radikálne sa môžu zdať jeho návrhy v oblasti ľudského bioinžinierstva, ich zváženie na Svetovom ekonomickom fóre nie je vôbec prekvapením.

Bill Gates je fanúšikom experimentov na ľudskom tele bez ohľadu na to, či na to jeho ľudia dali súhlas alebo nie, a Klaus Schwab považuje bioinžinierstvo za kľúčovú zložku svojej štvrtej priemyselnej revolúcie.

Nepodceňujte týchto ľudí. Sú šialení, opití mocou a nemajú na srdci naše najlepšie záujmy.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Wayside: Bill Gates Patent Gives Him ‘Exclusive Rights’ to ‘Computerize’ Humans, Global Research, 18 December 2022

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply