Pavučina: Alexej Fulmek

· Čas čítania: 2 min.
Foto: SITA

Záchranca tradičných periodík, bojovník proti Mečiarovi a konšpirátorom, alebo Sorosova predĺžená pravá ruka pre Slovensko? Alexej Fulmek sám priznáva, že k Sorosovi má blízko. A spolu s ním, prirodzene, aj jeho denník SME, ktorého dôležitá persóna – bývalý šéfredaktor Martin Šimečka – sa netajil, že miliardára maďarského pôvodu považuje za priateľa, pričom so Sorosom sa stretol aj Fulmek. Získal aj vyznamenanie od Andreja Kisku, ktorý bol takisto na návšteve u amerického miliardára.

Článok pokračuje pod reklamou.


V súčasnosti je Fulmek predsedom predstavenstva a generálnym riaditeľom vydavateľstva Petit Press. V súvislosti s Fulmekovým SME sú najdôležitejšie prepojenia na Georgea Sorosa, ktorý prostredníctvom Nadácie otvorenej spoločnosti ovplyvňuje politiku v rôznych krajinách sveta a svojím Media Development Investment Fund (MDIF) podporuje a financuje médiá. Bývalý premiér Robert Fico si v marci 2018 nedal servítku pred ústa a spomínal Sorosa v súvislosti s majdanizáciou, ktorú bolo cítiť aj zo sústavného koordinovaného tlaku médií, vrátane SME. Mainstreamové médiá povedali, že predseda Smeru len škaredo konšpiruje.

 

Autor: Michal Albert

[plsc_button url=“ http://bit.ly/kupit-online-zemavek-august-2019″ target=“_blank“ color=“green“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]KÚPIŤ ZEM&VEK AUGUST 2019[/plsc_button]
ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár