Paxlovid od Pfizeru je podvod – nastal čas stiahnuť ho z trhu

Foto: TASR
Foto: TASR

Paxlovid od spoločnosti Pfizer je široko spájaný s “rebound”, teda opakovanou infekciou a ľudia, ktorí podstupujú liečbu, môžu stále prenášať COVID-19 na iných.

Tento liek ktorému bolo v decembri 2021 udelené povolenie na núdzové použitie na liečbu mierneho až stredného ochorenia COVID-19, sa stal široko spájaný s opakovanou infekciou. Zatiaľ čo Centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) a Pfizer sa pokúsili naznačiť, že fenomén reinfekcie COVID-19 je spontánny a nemusí nevyhnutne súvisieť s Paxlovidom, nedávny výskum nenašiel žiadne prípady recidívy u pacientov s COVID-19, ktorí Paxlovid neužívali. Ľudia, ktorí užívajú Paxlovid, môžu tiež stále prenášať COVID-19 na iných, aj keď sú asymptomatickí.

Po použití Paxlovidu zažilo opakovanú infekciu množstvo známych ľudí, ktorí ochoreli na COVID-19, vrátane Dr. Anthonyho Fauciho, prezidenta Joea Bidena či prvej dámy Jill Biden. Väčšina z nich bola dvakrát bodnutá vakcínou, teda plne očkovaná a aby toho nebolo málo aj dvakrát boostrovaná. To znamená, že ani 4 dávky vakcíny nezabránili tomu, aby opakovane dostali chorobu, proti ktorej sa zaočkovali.

Nové dôkazy tiež naznačujú, že vírus SARS-CoV-2 si môže vyvinúť rezistenciu na Paxlovid. Dve samostatné štúdie kultivovali SARS-CoV-2 a vystavili ho nízkym hladinám nirmatrelviru – aktívnej antivírusovej zložke v Paxlovide – ktorá by zabila časť vírusu, nie však celý. V dôsledku toho sa vírus stal 20-krát a 80-krát menej citlivým na liek.

Doteraz boli všetky lieky vyvinuté proti COVID-19 tak či onak katastrofálne. Napríklad remdesivir , ktorý je dodnes primárnym liekom na COVID-19 schváleným na použitie v amerických nemocniciach, bežne spôsobuje vážne poškodenie orgánov a často aj smrť. Spomínaný Paxlovid, aj keď nevykazuje známky poškodenia orgánov ani smrť ako remdesivir, sa stal tak široko spájaný s opakovanou infekciou, že CDC dokonca o tom vydalo varovanie.

Podľa zdravotného poradenstva CDC„Nedávne kazuistiky dokumentujú, že niektorí pacienti s normálnou imunitnou odpoveďou, ktorí ukončili 5-dňovú kúru Paxlovidom na laboratórne potvrdenú infekciu a vyliečili sa, môžu po 2 až 8 dňoch pociťovať opakujúce sa ochorenie, vrátane pacientov, ktorí boli očkovaní a/alebo posilnení (boostrovaní).“

CDC a Pfizer navrhli, že niekedy sa COVID-19 prirodzene vráti po negatívnom teste osoby, čo znamená, že návrat COVID-19 je spontánny a nemusí nevyhnutne súvisieť s Paxlovidom. Výskum doktora Michaela Charnessa z Veterans Administration Medical Center v Bostone však túto predstavu vyvracia. Keď Charness a kolegovia analyzovali 1 000 prípadov COVID-19 diagnostikovaných medzi členmi Národnej basketbalovej asociácie – z ktorých ani jeden neužíval Paxlovid – nenašli sa žiadne prípady návratu ochorenia COVID-19. Zistili tiež, že ľudia, ktorí užívajú Paxlovid, môžu stále prenášať COVID-19 na iných, aj keď sú asymptomatickí.

Zatiaľ čo Paxlovidom vyvolaný návrat COVID-19 je jasne rozšírený, zdravotnícke úrady trvajú na tom, že účinok je „zriedkavý“. V klinickej štúdii spoločnosti Pfizer bola miera fenoménu návratu 1 % až 2 %. Koordinátor reakcie Bieleho domu na COVID-19, Dr. Ashish Jha, stanovil mieru návratu na 5 % v reálnom živote. V jednej štúdii došlo u 5,87 % z 13 600 pacientov k návratu symptómov do jedného mesiaca od liečby. Dr. Aditya Shah, špecialista na infekčné choroby z Mayo Clinic si myslí, že miera rebound fenoménu môže byť až 10 % .

Ale ak by boli tieto štatistiky návratu ochorenia skutočne pravdivé, ako sa dá vysvetliť skutočnosť, že toľko známych celebrít a vládnych úradníkov, ktorí tento liek užili, skončilo návratom Covidu? Štatisticky to vyzerá neuveriteľne.

Dr. Anthony Fauci dostal COVID-19 v júni – opäť napriek tomu, že bol plne očkovaný a dvojnásobne boostrovaný – a hrdo zdieľal, že si vzal Paxlovid. Hneď po päťdňovej liečbe mal negatívny test na SARS-CoV-2. Bohužiaľ, tri dni na to mal nielen pozitívny test, ale vrátili sa aj všetky príznaky infekcie a boli závažnejšie ako prvýkrát.

Fauci to opísal v rozhovore: „Približne na druhý deň som sa začal cítiť naozaj zle, oveľa horšie ako pri prvom ochorení. Vrátil som sa na Paxlovid a práve teraz som na štvrtom dni päťdňovej kúry mojej druhej kúry Paxlovid. Našťastie sa cítim pomerne dobre. Teda, nie som úplne bez príznakov, ale rozhodne sa necítim akútne chorý.“

Koncom júla bol rad na prezidentovi Joeovi Bidenovi, aby oznámil, že má COVID-19, a to aj napriek tomu, že mal v sebe 4 vakcíny. Aj on začal užívať Paxlovid a podobne ako Fauci skončil s opätovným pozitívnym testom. Na rozdiel od Fauciho však údajne nemal žiadne príznaky .

V polovici augusta dostala prvá dáma Jill Biden Covid, užila Paxlovid a ako hodinky bola opäť pozitívna len niekoľko dní po ukončení liečby.

Na konci apríla Bloomberg opísal post-Paxlovidový návrat Davida Ho, virológa z Aaron Diamond AIDS Research Center na Kolumbijskej univerzite: Ho povedal, že dostal COVID 6. apríla… Jeho lekár mu predpísal Paxlovid a do niekoľkých dní po jeho užití sa jeho symptómy rozplynuli a testy boli negatívne. Ale 10 dní po prvom ochorení sa príznaky vrátili a jeho testy boli pozitívne na ďalšie dva dni. Ho povedal, že sekvenoval svoj vlastný vírus a zistil, že obe infekcie pochádzajú z rovnakého kmeňa, čo potvrdilo, že vírus nezmutoval a nestal sa odolným voči Paxlovidu. Druhý člen rodiny, ktorý tiež ochorel v rovnakom čase, mal tiež príznaky a vírus po Paxlovide, hovorí Ho. “Prekvapilo ma to,” povedal. “Dovtedy som o takýchto prípadoch inde nepočul.” Zatiaľ čo dôvody pre návrat sú stále nejasné, Ho teoretizuje, že k nemu môže dôjsť, “keď malá časť buniek infikovaných vírusom môže zostať životaschopná a pokračovať v odčerpávaní vírusového potomstva po ukončení liečby.”

Pfizer bohatne na podvodných drogách

Očakáva sa, že príjmy spoločnosti Pfizer dosiahnu v roku 2022 – 101,3 miliardy dolárov , a to vďaka “COVID vakcínam” a Paxlovidu (10 miliárd dolárov len od spoločnosti Paxlovid) – oba sú podvodmi. V prípade injekcie COVID od spoločnosti Pfizer môžete chorobu dostať aj po injekcii aj po posilňovacom boostri a stále môžete chorobu prenášať aj na iných.

Potom, keď vakcíny nezabránia infekcii – a teraz sme videli, že infekcii nezabráni ani štyri či päť dávok – Pfizer zarobí ešte viac peňazí predajom Paxlovidu, ktorý v mnohých prípadoch spôsobí návrat! Môže existovať len jeden dôvod, prečo FDA nestiahla oba tieto takzvané lieky, a to ten, že v skutočnosti pracujú pre Pfizer.

Pretláčanie lieku, ktorý spôsobuje návrat COVID-19, nie je v najlepšom záujme verejného zdravia. Paxlovid je podvod a mal by byť stiahnutý z trhu. Skutočnosť, že FDA a CDC sa zamerali na Paxlovid, remdesivir a molnupiravir s vylúčením všetkých ostatných, vrátane starších liekov s vysokou mierou účinnosti a vynikajúcim bezpečnostným profilom, vysiela veľmi znepokojujúcu správu. Stali sa v podstate rozšírením farmaceutického priemyslu a opustili svoj pôvodný účel, ktorým je ochrana verejného zdravia – zaistením bezpečnosti a účinnosti liekov v prípade FDA a vykonávaním kritickej vedy a analýzy údajov v prípad CDC. Namiesto toho sa zdá, že robia všetko, čo môžu, aby ochránili zisky Big Pharma, aj keď vás to bude stáť život. Napríklad Remdesivir stojí medzi 2 340 a 3 120 USD v závislosti od vášho poistenia.

Ivermektín, ktorý bol veľmi účinný proti COVID-19 a preukázal, že prekonal najmenej 10 iných liekov vrátane Paxlovidu, stojí omnoho menej.

Paxlovid a Molnupiravir aj keď nie sú také drahé ako remdesivir, oba sú stále takmer 10-krát drahšie ako ivermektín, ktorý je účinnejší. Predstavte si tie miliardy dolárov, ktoré by sme mohli ušetriť, keby naše zdravotnícke agentúry neboli tak kompromitované priemyslom.

Keďže FDA a CDC nemožno dôverovať, je nevyhnutné prevziať zodpovednosť za svoje zdravie. Urobte si vlastný výskum a riaďte sa vlastným svedomím a presvedčením. Pamätajte, že pokiaľ ide o COVID-19, včasná liečba je rozhodujúca a účinné protokoly sú ľahko dostupné – len nie od FDA, CDC alebo dokonca väčšiny nemocníc.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Dr. Joseph Mercola: Pfizer’s Paxlovid Is a Fraud — It’s Time to Yank It From the Market, Childrenshealthdefense.org, 10. novembra 2022

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply