Pellegrini v Ománe, Ficova hra a nechápavý Kiska

· Čas čítania: 5 min.
Foto: Shutterstock

Tento článok nadväzuje na nedávny príspevok: https://zemavek.sk/preco-andrej-danko-otocil/.

Paradox a pre našich liberál-fašistov tragikomická situácia spočíva v tom, že na Slovensku, ktoré sa dostáva do stredobodu záujmu globálnej politiky, prakticky niet, až na pár výnimiek, ľudí vo vysokej politike, ktorí by poznali zákonitosti globálneho riadenia v kontexte EÚ a vedeli adekvátne spravovať krajinu v prechodnej dobe, kedy globálna elita potrebuje stabilizovať situáciu na Západe. Ba čo viac, väčšina našej tzv. „elity“ je priam do sebazaprenia proatlantická (Mikloš a Dzurinda) a v prípade SAS otvorene spochybňuje proeurópske smerovanie vlády, vrátane iniciatívy „jadra“, t.j. projektu globalistov. Svojím provokovaním Majdanu ohrozujú globálne plány. Nehovoriac už o radikáloch z ĽSNS. V istom zmysle si „atlantisti“ o výprask posledných dní koledovali, lebo v mnohých oblastiach definitívne prekročili červenú čiaru.

V kontexte odpisovania liberál-fašistov, atlantistov a na nich napojených (alebo vinou vlastnej zadubenosti pôsobiacich ako ich „užitoční idioti“) lži-patriotov sa teda jedná o globálno-politické manévre, čo aj potvrdila nedávna návšteva P. Pellegriniho v Ománe. Dá sa povedať, že zatiaľ čo „kontinentáli“ si predvolali na koberec Danka v Petrohrade, „atlantisti“ si predvolali Pellegriniho. Pričom prakticky súčasne – 16. októbra. Prečo práve v Ománe? Na symbolickej úrovni je to vysvetliteľné nasledovne: Zatiaľ čo „červená“, kontinentálna romano-germánska frakcia globálnej elity kolektívneho Západu sa na okultno-historickej úrovni viaže na tzv. „dolnoegyptskú“ frakciu žrecov Ptaha zo starovekého Memphisu, „biela“, resp. atlantická frakcia globalistov odvodzuje svoj pôvod od staroegyptských žrecov Amona zo starovekých „hornoegyptských“ Théb.

Amon = Oman, t.j. Omán v anglickej transkripcii. Na symbolickej úrovni teda dostávame, že pán Pellegrini, t.j. pilgrim, pútnik sa vydal na púť k Amonovi, t.j. bohovi „Bieleho“ Egypta. Navyše, podľa tvrdenia renomovaného ruského ekonóma M. Chazina, spadá územie Maghrebu a sunnitské monarchie Blízkeho východu pod sféru vplyvu práve „atlantistov“, konkrétne britskej odnoži Rothschildovcov, ktorí sa udomácnili na britskom tróne (Fursov, Chazin – pozn.) a chcú v týchto blízkovýchodných súradniciach vytvoriť novú podobizeň britskej ríše – a to po hypotetickom rozpade sveta na samostatné a sebestačné ekonomicko-monetárne zóny. Posledné je zrejme očakávaný scenár v rámci odpisu „Pax Americana“ a medzinárodného dolárového systému.

O celej tejto výprave Pellegriniho a jeho tímu, ktorá trvala celé štyri dni, sme sa dozvedeli len niekoľko kusých správ, z ktorých väčšina čitateľov mohla nadobudnúť dojem: „Kieho frasa tam vôbec robil za štátne peniaze?“ Bratislavský summit o dvojakej kvalite potravín trval dva dni a bol predmetom mnohých správ, a tuto ide Pellegrini (bývalý primátor Piešťan s tamojšou arabskou komunitou) do nejakej neznámej arabskej krajiny, štyri dni tam čviriká len tak o podpore turistického ruchu, investícií a kúpeľníctva na Slovensku a celá záležitosť sa spomína akože mimochodom?

Pointa je v tom, že v tlačových správach o stretnutí Danka s monackým a arménským predsedom parlamentu sa taktiež spomína záujem Monaka o investície do slovenského cestovného ruchu a kúpeľníctva, pričom identickosť vyjadrení zaráža. Znamená to akurát len to, že na rautoch Danka i Pellegriniho sa riešila jedna a tá istá vec: Rozdelenie sfér vplyvu na Slovensku medzi „atlantistov“ a „kontinentálov“.

Zrejme bol pán Rusko poslednou kvapkou. Sledujúc tieto Dankove slovné zvraty a rad za radom nasledujúce zatknutia pravičiarov, pán PR-ezident badateľne znervóznel, keďže má sám v mnohom namočený nos, a zvolal poradu s Ficom a Dankom na Bratislavský hrad, kde sa ich nechápavo pýtal, ako mohol Danko niečo také v Petrohrade vyhlásiť a čo to dočerta Fico stvára, keď zatýkajú jeho kolegov z pravice? Veď pán PR-ezident bol úprimne presvedčený, že tieto protiatlantické / proruské Dankove vyjadrenia a zatýkanie sú vecou „tajného Ficovho plánu“… Chudák prezident nechápe globálnu politiku, ani to, že vo svete sú aj vplyvnejšie sily, ako jeho „atlantickí“ protektori a šepkári. Výsledkom tohto hurhaja je najnezáživnejšia vnútropolitická správa týždňa, totiž „Prehlásenie ústavných činiteľov o prioritách zahraničnej politiky SR“.

Kiska bol preplašený rovnako, ako úradníci na MO SR. Veď sa im rúca svet – tak dobre to už mali našliapnuté s NATO! Fico vojakov z Iraku stiahol, SNS tam znovu poslala 25 ľudí. Rovnako aj do Poľska a Lotyšska. Ako vždy – psychotrockisti a pohotoví „prezliekači kabátov“ v podobe politického riaditeľa rezortu O. Havasiho sa v panike vrhli s mierovou ratolesťou už 18. októbra na ruskú ambasádu, kde vysvetľovali „protiruské vyjadrenia niektorých úradníkov MO SR“ (Ondrejcsák a iní „experti“, netrpezlivo čakajúci, až im odkvapne z nimi lobovaných zbrojných kontraktov – pozn.). Preto vyzval Kiska Danka a Fica, nech sa vyjadria. Pripomíname, že ide o tvrdý politický súboj a Kiska bude do konca svojich dní plniť úlohy atlantistov – destabilizáciu, polarizáciu, chaotizáciu, fašizáciu, vojnu. On a jeho mediálna kamarila len čakajú, kým Fico spraví nejakú chybu. Kiska chcel, aby Fico otvorene povedal – som proti NATO, aby ho mohli postaviť mimo zákon. Fico by bol sprostý, keby atlantistom sadol na lep, pretože hoci sú odpisovaní vyššou silou (napr. súdnictvo), stále majú veľký potenciál a vrhnú každý dostupný kaliber do diskreditácie nejakého Ficovho „prešľapu“.

Fico nemôže tlačiť situáciu na hranu a otvorene spochybniť naše členstvo, pretože to v sebe nesie priame ohrozenie. Odbúravanie štruktúr NATO je však v európskom záujme, a bude pokračovať súbežne s preformátovaním EÚ, v priamej úmere k suverenizácii Nemecka a Francúzska. Už teraz je ohlasované vytvorenie spoločných obranných kapacít Únie, na najvyššej možnej úrovni. Treba len čakať a vydržať, nie hrať sa na hrdinov a koledovať si. Všetko prebehne najlepším možným spôsobom úmerne úrovni morálky všetkých účastníkov toho-ktorého procesu.

Preto Fico hrá toto divadlo. Tá dohoda je len zdrapom papiera a nezaväzuje ho k ničomu podstatnému. Nič nové oproti tomu, čo v súčasnosti tvorí reálie okolitého sveta, v tej dohode nie je. Práve preto je to najnezáživnejšia udalosť minulého týždňa.

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár