Peter Hajdin

· Čas čítania: 2 min.
Foto: Twitter.com

Spolupracuje so stránkou Zomri! Od roku 2000 je spolumajiteľom marketingovej spoločnosti Komplot Advertising. Tá sa v minulosti podieľala na prezidentskej kampani Andreja Kisku, Martina Bútoru a banskobystrického primátora Jána Luntera. Dvanásť rokov dbala o imidž SDKÚ, ktorej zmenila logo, bola súčasťou jej volebného štábu a robila aj kampaň s prestrihovaním červeného káblika. Pomáhala aj Ivete Radičovej či Bugárovej strane Most-Híd. Do portfólia klientov Komplotu patria aj spoločnosti NESS, Siemens IT, Piano Media či profesia.sk.

Kritika daňových podvodov Andreja Kisku je podľa Hajdina absurdná, vraj sa to deje každému podnikateľovi. Luntera aj Kisku považuje za čestných ľudí s veľmi vyvinutým citom pre etiku a pre to, čo je správne, a čo nie: „Preto sú schopní prestáť aj veci, ktoré by iného človeka položili. Obidve kampane mali aj veľmi čestné financovanie.“ Teraz podporuje ako prezidentského kandidáta Róberta Mistríka a smeje sa zo Štefana Harabina.

Osobne písal na britskú centrálu reťazca Tesco, aby sa posťažoval, že na Slovensku predáva konšpiračný Zem&Vek. Hovorí, že vďaka nemu dostal Kotleba výprask v župných voľbách: „Veľmi som dúfal, že Kotleba prehrá potupne, že ho volebným výsledkom ponížime. Technicky je jedno, o koľko vyhráte, ale tu bol pre mňa symbol veľmi dôležitý. Tŕpol som, ale videl som, že to pomaly ide hore.“

Autor: Ratko Sudecký

Mesačník ZEM&VEK si môžete predplatiť na: http://www.webareal.sk/sofian

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár