Petr Hampl: Kto pripravil drancovanie amerických miest?

· Čas čítania: 4 min.

Ak chceme prísť záhade na kĺb, musíme v prvom rade odmietnuť výmysly že drancovanie organizuje Putin, vesmírne jaštery alebo že ide o výraz oprávneného hnevu diskriminovaného obyvateľstva. Keby sme venovali aspoň trochu pozornosti faktom, bolo by jasné, že sa nestalo nič iné, než že narkoman a zločinec, ktorý bol hanbou svojej komunity, zomrel, keď kládol odpor pri zatýkaní. Príčin smrti bolo viac, kľúčovú úlohu hralo predávkovania drogami. Je to rozhodne tragédia, ktorá zrejme začína už niekde v detstve budúceho zločinca, ale v žiadnom prípade dôvod k protestom. Zvlášť, keď vo štvorici zatýkajících policajtov bol iba jeden beloch.

Ak budeme venovať pozornosť faktom, rýchlo nájdeme štatistiky, ktoré jednoznačne vyvracajú mýty o údajnom násilí bielych proti čiernym. V USA dochádza omnoho častejšie k tomu, že čierny zabije bieleho než naopak, a policajti každý rok zabijú viac podozrivých belochov ako podozrivých černochov.

Avšak späť k otázke. Kto to všetko riadi? Je to vlastne otázka veľmi optimistická, pretože predpokladá, že existuje niekto, kto má situáciu v rukách, kto je schopný konať racionálne, sledovať určité ciele a je s ním teda možné jednať, ponúkať, hľadať kompromis.

Avšak nevieme o nikom, kto by v takomto postavení bol. Na druhú stranu, je preukázateľné, že niektoré skupiny súčasnú situáciu systematicky pripravovali, a že do nej investovali miliardy dolárov.

Tieto snahy by sme mohli vystopovať už od konca 60. rokov, kedy americkí ľavicoví radikáli presadili sociálne programy, ktoré povzbudzovali čierne matky, aby svoje deti vychovávali bez otcov. Pre čierne obyvateľstvo to bolo desivo deštruktívne. Počas niekoľkých rokov sa obrátil predchádzajúci trend k postupnému zlepšovaniu situácie. Viac ako dve tretiny čiernych detí sa dnes rodí slobodným matkám. Prevažná väčšina z nich vyrastá bez otcov. Vo svojom okolí väčšinou nemajú žiadny mužský vzor, ​​ktorý by pravidelne chodil do práce a netrávil väčšinu času vo väzení. Amerických daňových poplatníkov to stálo miliardy, dostali za to geta, gangy a pomery zodpovedajúce Somálsku.

Ďalšie obrovské prostriedky boli investované do toho, aby sa menšiny radikalizovali. Keď sa pripomína, že americká vláda vydala skoro päť miliárd dolárov na to, aby proti sebe poštvala rôzne skupiny na Ukrajine a podvrátila tam demokraciu, je dobré pripomenúť, že podobné programy boli realizované aj priamo v USA. Koniec koncov, aj predchádzajúce prezident Barack Hussain Obama bol „komunitným organizátorom.“ To je profesia, ktorá spočíva v tom, že chodíte medzi chudobných černochov a učíte ich nenávidieť belochov. Tiež ich učíte, že páchanie zločinov je správne, „pretože diskriminácia“. Armády takých príživníkov platí americká vláda, banky, korporácie aj jednotliví miliardári.

Prečo mladí nedokážu žiť skromnejšie?

Okrem toho je územie USA pokryté sieťou pobočiek Antifa, BLM a podobných polovojenských fašistických skupín. K financovaniu mohutne prispel Georg Soros, ale zapojila sa aj štátna správa, veľké univerzity a v podstate všetky korporácie. V Chicagu a ďalších mestách fungovali „antifašistické telocvične“, kde prebiehal výcvik účastníkov nepokojov. Biť sa, ničiť, zastrašovať, zabíjať – takéto veci sa učili.

Nikdy ale nevznikla jednotná organizácia s centrálnym riadením, ale stovky drobných buniek, ktoré sú spojenecké a konkurenčné naraz. Keď niečo také raz vznikne, stačí drobný podnet a krajina horí. A akonáhle zdivočených psov vypustíte, je extrémne ťažké ich zase dostať na vodítko. Je pomerne pravdepodobné, že Amerika vstúpila do obdobia, kedy drancovanie bude súčasťou každodenného života. Američania si na to zvyknú rovnako, ako si Švédi zvykli na každodenné bombové atentáty.

zdroj : prvnizpravy.cz

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár