PO ROZHOVORE S ROSTASOM DANNY KOLLAROVI YOUTUBE ZMAZAL CELÝ KANÁL

Foto: Matúš Plecho

V sobotu 1. júna 2024 sledovalo viac ako 4000 divákov priamy prenos rozhovoru z bratislavského štúdia zvtv a londýnskeho štúdia DKX. Takmer trojhodinové video malo nesmierny ohlas a stovky nadšených komentárov, ktoré zhodne označovali rozhovor ako najlepší zo všetkých doterajších rozhovorov Danyho Kollara. Rostasa drvivá väčšina ľudí počas livestreamu ako aj po ňom posielala ako svojho favorita do Europarlamentu. 

Za necelých 24 hodín toto mimoriadne video s názvom „Vojna globalistov“ videlo 40 000 ľudí a nárast sledovanosti exponenciálne rástol. YouTube ho do 24 hodín zmazal.

Z.Čaputová bola vo februári 2024 v centrále Google aj s tímom okolo J.Godu, kde sa v San Franciscu stretla s viceprezidentkou YouTube Leslie Millerovou. Na tomto stretnutí dohodla prísnejší cenzorský dohľad nad Slovenskom a rozšírenie kompetencií vymazávať nepohodlné platformy.

Progresívci majú v rukách všetky sociálne siete ako YouTube, Facebook, Instagram ale takmer celý online priestor vrátene Wikipedie v rukách CIA, kde koordinovane neumožňujú slobodu slova a slobodný prístup k informáciám.

Bezprostredne po vymazaní YouTube kanála po rozhovore s T.E.Rostasom sa k situácii posmešne vyjadril Jaroslav Naď, ktorý je jedným z členov tejto koordinovanej skupiny:

„Ako je možné, že to urobili teraz, keď je pri moci FicoVláda?“

Foto: screen FB Jaro Naď

Naď celkom priehľadne odhaľuje korporátnu povahu dohľadu nad informáciami, ktorá je nad vládami jednotlivých národných štátov. Taktiež isto počas „FicoVlády“ vtrhlo aj ideokomando protiextrémistického oddelenia NAKA so samopalmi k Rostasovi domov a hodili to na vtedajšiu Ficovu vládu. Toto oddelenie v skutočnosti ovládajú štruktúry zahraničných spravodajských služieb, čo okrem množstva informácií zaznelo aj v takmer trojhodinovom rozhovore s T.E.Rostasom.

Ten k uvedeným skutočnostiam dodáva:

„Dlhé roky je všeobecne známe, že pre progresívne úderky je Rostas persona non grata No.1. Je však katastrofa, že súčasná vláda nie je schopná ani po takej tragédii, akou je atentát na premiéra, prijať s okamžitou platnosťou také opatrenia, aby v spoločnosti Google, pod ktorú YouTube patrí, vyjednala jasné podmienky, kde YouTube a korporácie nebudú mať oprávnenia zasahovať do slobodných volieb na Slovensku a odstraňovať pre nich nepohodlné stanoviská a postoje politikov kandidujúcich do Európskeho parlamentu.

 

Spolu s tým musia zabezpečiť slobodu slova všetkým občanom Slovenska. Upozorňujem na to predovšetkým Róberta Kaliňáka aj Erika Kaliňáka, ktorí majú a musia mať v rukách aj kybernetickú a informačnú bezpečnosť Slovenskej republiky. Konajte! V opačnom prípade vypnú aj vás a na Slovensku sa môže spustiť infochaos, ďalšie atentáty a občianska vojna!“ 

D.Kollár k situácii ohľadne zmazania jeho kanála po rozhovore s T.E.Rostasom dodáva:

„Môj kanál vypli 5 dní pred voľbami. Ak toto nie je pre vás signál, aby ste išli voliť proti cenzúre, tak už potom nič.“

Foto: Matúš Plecho

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:
(1) Danny Kollar DKX / telegram
(2) Facebook / Jaro Naď

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár