PODCAST: Spravodajský súhrn týždňa 11. 11. – 17. 11. 2019 redakciou ZEM&VEK

· Čas čítania: 1 min.
foto: archív

Vitajte pri spravodajskom súhrne týždňa, ktorý pre vás pripravila redakcia mesačníka Zem&Vek.

Dnes je 17. november a mainstreamové média sú plné osláv slobody. Avšak demokracia, v ktorej žijeme posledných 30 rokov až takou slobodnou nie je. Kriticky zmýšľajúca časť z vás, má na túto slobodu isto svoj vlastný názor.

Harabin a Kotleba pôjdu do volieb samostatne. K PS, Spolu a KDH sa k dohode pridal aj Andrej Kiska. Čaputová vetovala novelu zákona o náhradnom výživnom a sprísnenie podmienok pre neplatičov vyživovacej povinnosti nepodporila. Demonštrácii proti islamofóbii v Paríži. Nevyváženosť pohlaví druhov vypchatých zvierat v múzeách. Poliaci oslavovali 101. rokov od získania nezávislosti. Moslimský primátor v Nemecku. Maduro obvinil USA, že „financovali a riadili puč“ v Bolívii. Nová Európska komisia, na čele ktorej bude Šimečka (PS).

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

 

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár