Podvod okolo klimatických zmien vychádza najavo

Ilustračný obrázok: Shutterstock

V poslednom čase bolo publikovaných niekoľko štúdií, ktoré dokazujú, že aktivity celého ľudstva nedokážu dokopy ovplyvniť zvýšenie globálnej teploty o viac ako 0,01 stupňa Celzia. To znamená, že všetky činnosti, odsudzované radikálnymi ekologickými aktivistami – spaľovacie motory, lety lietadiel, dieselové traktory – nemajú prakticky žiaden merateľný vplyv na teplotu planéty.

Vedci z fínskej Univerzity v Turku zverejnili dokument s názvom „Žiadne experimentálne dôkazy o významnej zmene antropogénnych klimatických zmien“. Celý si ho v angličtine môžete pozrieť alebo stiahnuť tu: https://arxiv.org/pdf/1907.00165.pdf.

Výskumníci vysvetľujú, že zmeny v magnetosfére našej planéty spôsobujú zvýšené prenikanie kozmického žiarenia do nižších vrstiev atmosféry. To má za následok nižšiu oblačnosť, menej oblakov znamená menej tieňa, a teda aj zvyšovanie globálnej teploty. S ľudskou činnosťou to nemá nič spoločné. Veľmi podobnú štúdiu o tom, ako zmeny v magentickom poli Zeme vedú k nižšej oblačnosti a vyšším teplotám, publikovali aj odborníci z japonskej Univerzity v Kóbe. Dostupná (opäť v angličtine) je tu: https://www.nature.com/articles/s41598-019-45466-8.

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Inými slovami, oxid uhličitý (CO2) ani náhodou nespôsobuje otepľovanie planéty. “Je to všetko masívny, koordinovaný podvod a médiá hlavného prúdu zámerne klamú verejnosti o klimatických zmenách, aby presadzovali schémy proti slobodnému trhu, ktoré by zničili americké hospodárstvo a zároveň by doslova preliali bilióny dolárov do vreciek bohatých globalizátorov v rámci “dane z uhlíka“. Uhlík však vôbec nie je problémom. A „vojna s uhlíkom“ je hlúpa, nezmyselná politika, ktorú vytvorili idioti, vzhľadom na to, že ľudia sú životnými formami na báze uhlíka, čo znamená, že akákoľvek „vojna s uhlíkom“ je vojnou proti ľudstvu,” tvrdí zakladateľ portálu Natural News Mike Adams v svojom komentári k spomínaným výskumom.

To neznamená, že ľudstvo by nemalo hľadať ekologickejšie a efektívnejšie spôsoby získavania energie. Nemali by sme však dopustiť, aby v mene ekológie ešte viac bohatli tí najväčší paraziti – globálne finančné elity.

Zdroj: Natural News

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply