Pokles prípadov po zmene metodiky WHO k RT-PCR testovaniu

· Čas čítania: 2 min.

V januári sme oznámili prelomovú správu o zmene metodiky k „testom“ RT-PCR, ktoré vlastne ani nie sú testami na zistenie infekčnosti pri diagnóze COVID-19.

Myslíme si, že nastal čas, aby sme zverejnili dáta, ktoré sú pre USA voľne dostupné a pomerne jasne ukazujú, čo sa po 20. januári 2021 vlastne udialo a či naša predikcia o rapídnom poklese prípadov len na základe iného nastavenia parametrov RT-qPCR „testov“ bola správna.

Ešte 1.12.2020 americká CDC odporúčala nastavenie hodnoty Ct na 40.

Po kritike americkej odbornej verejnosti, WHO zmenila svoj názor na nastavenie výšky Ct. Napr. Dr. Juliet Morrison tvrdila, že čokoľvek nad 35 je príliš senzitívne, Dr. Michael Mina, harvardský epidemiológ, tvrdil, že až 90 percent pozitívnych testov pri Ct 40 bolo pri Ct 30 negatívnych. A nakoniec aj najznámejšia osoba americkej kovidovej scény Dr. Anthony Fauci tvrdil, že čokoľvek nad Ct 36 je falošne pozitívny výsledok a ide len o „mŕtve nukleotidy“.

Štúdia zverejnená v British Medical Journal minulý rok v decembri zistila, že 58% pozitívnych testov na University of Birmingham bolo falošne pozitívnych. Vo Veľkej Británii sa používali prahové hodnoty cyklu až 45 (podobne ako v SR, písomný dôkaz sa nachádza v kancelárii Weis & Partners). Spojené štáty vykazovali v priemere viac ako 200 000 nových denných prípadov COVID-19 od polovice novembra do 20. januára. Posledný deň bol dňom inaugurácie Joe Bidena a zároveň dňom, kedy WHO zmenila svoje pokyny pre PCR.

V USA mali najvyšší pozitívny súčet COVID-19 prípadov za jeden deň 8. januára – 315.179. Toto číslo odrazu prudko kleslo na 185.963 práve 20. januára. Pozitívne prípady COVID-19 od zverejnenia nových pokynov WHO dramaticky poklesli.

CDC hlásila 27. februára 69.876 prípadov COVID-19, čo je pokles o 62% od 20. januára.

Počty prípadov vraj klesajú kvôli vakcinácii. Toto stanovisko je však evidentnou dezinformáciou. Generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer Albert Bourla, hlavný lekár spoločnosti Moderna Tal Zaks a Dr. Fauci v publikovaných rozhovoroch tvrdia, že mRNA vakcíny nemajú vplyv na šírenie COVID-19. V recenzovanom manuskripte z októbra 2020 je uvedené, že metódy štatistického výpočtu CDC výrazne zvýšili pozitívne čísla COVID-19, o čom sa písalo aj na blogu Weis & Partners. Pozitívne prípady COVID-19 budú aj naďalej klesať, pretože sa 20. januára zmenili testovacie pokyny. Nemá to nič spoločné s mRNA vakcínami, rúškami, lockdown opatreniami a / alebo sociálnym odstupom (zazdrojované vo viacerých článkoch na blogu Weis & Partners).

Ak niekto poznáte ústavného sudcu, dajte mu to, prosím, prečítať. Medicínska rovina je podkladom pre právne riešenia.

AUTOR. JUDr. Peter WEIS

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár