Pol roka pred voľbami

· Čas čítania: 1 min.
foto: archív

Horúce leto tohto roku je už celkom v znamení budúcoročných parlamentných volieb. Zároveň sa ukazuje, že politické karty sú rozdané trocha inak, ako to vyzeralo len pred pár mesiacmi.

Článok pokračuje pod reklamou.


Najvýznamnejší okamih pravdy prišiel po oficiálnom ohlásení Kiskovho projektu Za ľudí. Upotený Kiska nahnal pod svoju značku všelijakých politických vydedencov. Predovšetkým sa pokúsil privlastniť si étos oficiálne nadstraníckeho hnutia Za slušné Slovensko, keď sa jeho pravou rukou stal Juraj Šeliga. Až po tejto akvizícii prenikla na svetlo sveta zúfalá a dosiaľ neúspešná Šeligova snaha dostať sa za každú cenu do politiky. Spočiatku to skúšal cez KDH ako asistent poslanca Pavla Abrhana, potom sa pokúsil dostať do predsedníctva KDH, ani to mu však nevyšlo. Nakoniec bude možno úspešný až vďaka tomu, že zneužil značku hnutia, ktorého bol hovorcom. Od tejto chvíle je značka Za slušné Slovensko definitívne a trvalo kontaminovaná krajne skompromitovanou osobou Andreja Kisku.

Autor: Roman Michelko

[plsc_button url=“ http://bit.ly/kupit-online-zemavek-august-2019″ target=“_blank“ color=“green“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]KÚPIŤ ZEM&VEK AUGUST 2019[/plsc_button]
ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár