POLÍCIA PÁTRA PO SVEDKOCH ÚTOKU NA PREDSEDU SLOVENSKÝCH BRANCOV

Trnavská polícia vyšetruje prečin ublíženia na zdraví a výtržníctvo, ku ktorému došlo 18. januára 2020 v centre mesta. Vyšetrovatelia v tejto súvislosti pátrajú po totožnosti osôb, ktorých zachytili mestské kamery.

PZ SR týmto potvrdzuje, že disponuje materiálmi ohľadne fyzického útoku na predsedu združenia Slovenskí branci, Petra Švrčeka. Z toho vyplýva otázka: Majú k dispozícii niečo podobné aj provokatéri zo strany PS/Spolu ako Pavel Sibyla či Irena Biháriová, tzv. „napadnutí“ na médiami prekrútenom mítingu v Trnave? Ak áno, nech predložia dôkazové materiály, budeme ich neodkladne publikovať. Ak nie, ide o ďalšie PODVÁDZANIE a hrubé manipulácie s verejnou mienkou pred parlamentnými voľbami.

Vyšetrovatelia v tejto súvislosti pátrajú po totožnosti svedkov, ktorých zachytili mestské kamery a mohli by prispieť k objasneniu udalosti. Ak ste niekoho na fotkách spoznali, oznámte to na linku 158 alebo napíšte trnavskej polícii do súkromnej správy na FB stránke.

V aktuálnom vyjadrení k prípadu Peter Švrček dodáva, že útočníkmi sú zakrúžkované osoby na fotografiách:

Zdroje: trnava-live, PZ SR, Peter Švrček

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár