Polícia SR sa vyhráža občanom

· Čas čítania: 3 min.
Ilustračné foto: Shutterstock

Spôsob, akým sa vedie tzv. hybridná vojna veľmi dobre ilustruje facebookova stránka Slovenskej polície. Spravuje ju David Púchovský, ktorý predtým pôsobil v bulvárnom denníku Plus 1 deň. Teraz sa jeho neukojena ideologicka posadnutosť neotatalitou plne prejavila spolu s infantilným hecovaním publika na facebooku.

O jeho bulvárnom poňatí práce písal v minulosti denník N: https://dennikn.sk/773864/facebook-policie-spravuje-byvaly-novinar-noveho-casu-nejde-nam-o-pocet-lajkov/

Davida Púchovského si vybral riaditeľ tlačového odboru na ministerstve vnútra Ivan Netík, podľa ktorého je pôsobenie polície na Facebooku súčasťou postupnej zmeny komunikačnej stratégie: „V minulosti, keď sa niečo stalo, tak informácie museli ísť najprv k hovorcovi, ten to musel prebrať s  nadriadenými, a kým sme informáciu zverejnili, už bola dávno vonku, pretože sa k téme vyjadrovali záchranári alebo hasiči. My sme chceli túto komunikačnú stratégiu zmeniť a povedali sme si, že dobrý spôsob, ako to celé urobiť, je Facebook,“ vysvetľuje Netík pre denník N. 

Púchovský už v minulosti prejavil svoju bulvárnosť, čím sa stal „hviezdou“ v médiách:

https://strategie.hnonline.sk/media/1340562-policia-sr-stiahla-z-facebooku-kontroverzny-status

https://www.interez.sk/policia-slovenskej-republiky-bavi-cele-slovensko/

https://www1.pluska.sk/Regiony/Bratislava/FOTO-Admin-policajnej-stranky-si-servitku-pred-usta-nedava-Tymto-komentom-vas-dostane-do-kolien

Včera však Púchovský prekročil hranice, keď zakuklená zložka polície NAKA zasahovala proti údajným extrémistom: https://slobodnyvyber.sk/aktualne-naka-zasahuje-proti-extremistom-6-obvinenych-ide-o-zasah-proti-kritikom-presidlovania-migrantov-na-slovensko/

Odhliadnuc od prezumpcie neviny, ktorá platí pre všetkých, nazýva Púchovský nepreukázaných previnilcov „fašistickou lúzou“.

Myslí tým kotlebovcov, ale aj internetový obchod s príveskami, slovanskou, keltskou a severskou symbolikou ARKONA. Hon na čarodejnice sa začal mierením samopalmi NAKA inkvizítorov na Tibora Eliota Rostasa a jeho manželku a maloleté deti. Zámienkou bolo protižidovské písanie štúrovcov pred 170 rokmi. A presne ako vtedy boli Slováci potláčaní absolutistickými vládami Rakúska a Uhorska, tak aj dnešná „prozápadná“, „európska“, „demokratická“ vláda členskej krajiny EÚ a NATO vyslala svoje ozbrojené zložky do boja proti staroslovanským kolovratom, Perúnovým kvetom, čiernemu slnku či Thórovej sekere.:

K statusu Polície pribudli nelichotivé komentáre občanov:

A Púchovský pokračoval svojským ideologickým a diletantským štýlom – priam exemplárnym zastrašovaním občanov a vyhrážaním sa zneužívaním právomocí verejného činiteľa.

Bratia, je asi načase vytasiť ihlice voodoo a štíty Zulu. Nezabudnite vysloviť aj magickú mantru: holokaust. Lebo „oni“ už na základe vašej IP adresy a FB profilu poznajú aj vašich rodinných príslušníkov. Povedala hviezda Davida Púchovského. Polícia už týmto spôsobom totálne stráca kredit a začína byť brutálnu silou slúžiacou k presadzovaniu opovrhnutiahodnej ideológie.

https://slobodnyvyber.sk/aktualne-naka-zasahuje-proti-extremistom-6-obvinenych-ide-o-zasah-proti-kritikom-presidlovania-migrantov-na-slovensko/

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár