Prečo sme opäť čiernou dierou Európy

· Čas čítania: 13 min.

Po prvý raz namaľovala Slovensko ako „čiernu dieru“ uprostred Európy ministerka zahraničných vecí USA M. Albrightová. Písal sa rok 1997 a Slovákom sa nechcelo do NATO. Sotva odišli Rusi a už sa nám sem pchajú Američania. Rok predtým bohatý americký Slovák Danihels kúpil jediný provládny denník Slovenská republika s podmienkou, že prestane vychádzať a redaktori prejdú do Národnej obrody. Ostatné, západným kapitálom skúpené slovenské médiá svorne ubezpečovali Slovákov, že NATO sa nebude rozširovať, ostane tam kde bolo – za spadnutou „železnou oponou“ Východu.

Vtedy u nás spoza „železnej opony“ vystúpil na javisko Západ. Médiá dali nálepku „mečiarizmus“ na divokú privatizáciu, kvôli ktorej Západ v roku 1989 v bývalom Československu zrežíroval „nežnú revolúciu“ a novinári zlikvidovali nepohodlnú vládu. Predajom „svojich novín“ si vláda sama podpílila pod sebou konár. Vtedy stačilo neposlať „pozvánku“ do NATO štátu, v ktorom vládna koalícia tak spyšnela, že si myslela, že v „slobodnom, demokratickom svetemôže konať ako sama uzná za najlepšie pre Slovákov – a vzápätí „odmietnuť“ Slovensko uchádzajúce sa o vstup do EÚ z dôvodu „nedodržania demokratických kritérií“ – a Slováci skrotli. Minister vnútra  Krajči zmaril referendum o vstupe do NATO, lebo keby Slováci tú „obrannú“ alianciu Západu odmietli, bol by s nimi ámen. Vtedy ešte ani prvý predseda vlády novej slobodnej kapitalistickej SR Ján Čarnogurský, ktorý je dnes predsedom Rusko-slovenskej spoločnosti, nevidel za oponu a nevedel čo je to Západ – nenašla sa „politická vôľa“ urobiť Slovensko neutrálnym štátom.

Vtedy ešte existovala alternatíva k novému slovenskému tangu – krok dopredu a dva kroky späť. Existoval projekt na vytvorenie pásu neutrálnych štátov medzi víťazným Západom a v studenej vojne porazeným Východom – pás neutrálnych štátov od Fínska cez Švajčiarsko, Slovensko, Rakúsko, Taliansko až na Maltu.

Vtedy sa Hnutie za neutralitu Slovenska Slovákov pýtalo: „Načo ostalo v Európe NATO keď Rusi po prehratej studenej vojne zložili zbrane?“ Následne zo Západu režírované „farebné revolúcie“ uvoľnili cestu „demokracii líšok“ do otvoreného kurníka. Výrok o kurníku a líškach vyriekol Z. Brezinski, poradca viacerých amerických prezidentov. Isteže poradil aj Bushovi ako sa dohodnúť s Gorbačovom. Gentlemansky. Načo podpisovať nejaké papiere o dohode, že NATO ostane tam, kde bolo – chrániť západný kapitál pred mimozemšťanmi. Studená vojna predsa ani nebola žiadnou vojnou, neboli v nej žiadni mŕtvi, budeme kamaráti. V Prahe 1. júla 1991 šesť ministrov obrany a zahraničných vecí štátov Varšavskej zmluvy podpísalo dokument, ktorým zrušili organizáciu a štruktúru Varšavskej zmluvy – a bolo. Zrušili povinnú vojenskú službu, pozatvárali kasárne – a na Západe ostalo NATO. Odvtedy sa lišiacky Západ celému hlúpemu Východu smeje.

Lebo po II. svetovej vojne Rusi z východnej polovice Európy odišli. Vojnou dokaličený ruský medveď, vykrvácaný sa vrátil domov lízať si rany.

Po zuby ozbrojené USA, čo utŕžili len pár škrabancov, už 4. apríla 1949 založili NATO. Rusi sa zmohli na vojenský protipakt až v roku 1955 Varšavskou zmluvou so šiestimi štátmi východnej Európy. Teraz je tesne okolo hraníc Ruskej federácie vybudovaná nová železná opona základňami NATO a znova počúvame, že „Rusi nás ohrozujú“.

Američania po horúcej vojne z Európy neodišli. Svoju európsku vojnovú korisť zabezpečili tak, ako všetky dobyté územia po celom svete svojimi vojenskými základňami. Porazené Nemecko je odvtedy vazalom USA – ako líder európskej politiky slúži Washingtonu podľa protokolu, podpísaného 1. mája 1949 (Kanzler Akt) – ten dokument je stále platný a zahŕňa aj subordináciu „demokratických“ nemeckých médií. K nám sa Rusi vrátili až po dvadsiatich rokoch keď zistili, že Západ nainfikoval „slobodou a demokraciou líšok“ celý náš dvor, – na ktorom sme si po vojne postavili „socialistický kurník“. Nepotreboval západný kapitál, aby sa v ňom dobre žilo. Vtedajšie Československo žilo z toho, čo malo, od nikoho si nepožičiavalo, na konci studenej vojny nikomu nebolo zadĺžené jedinou korunou – a celkom si odvyklo od prítomnosti cudzích vojakov na svojom dvore.

Od nás si Rusi neodniesli vazalský papier, hoci Slovensko v II. svetovej vojne oficiálne bolo spojencom Nemecka. Boli vďační Slovákom, ktorí im v SNP pomohli poraziť Nemcov.

Keď sa k nám v auguste´68 vrátili na tankoch, tak nás to pobúrilo, že dodnes sme im to neodpustili a mnohí vôbec nepochopili, čo sa o ďalších dvadsať rokov v novembri ´89 stalo. Padol Východ a s ním padli do privatizácie nielen kedysi súkromné podniky – ale aj po vojne krvopotne vybudované socialistické továrne, elektrárne, oceliarne, železiarne, zbrojársky aj potravinársky priemysel, obchody domáce aj zahraničné – v celom svete chýrna Chirana n.p. čo priam kapitalisticky konkurovala nemeckej Medike, bola prvá rozobratá na kusy. Najväčšie zisky odvtedy odtekajú na Západ a tie menšie si podelili naše domáce líšky. Gazdujú tak, že na rozdiel od padlého socialistického štátu, ktorý hospodáril vyrovnaným rozpočtom, novému kapitalistickému Slovensku štátny dlh z roka na rok rastie a teraz už na hlavu každého obyvateľa pripadá takmer 8000 dlhu v západných bankách.

V socialistickej republike to bolo jednoduché. Stačilo finančne dotovať nespokojencov s vládou. Každá vláda má odporcov – u nás vtedy stačilo zorganizovať v Prahe „spomienkový pochod“ študentov na nemeckú okupáciu a položiť na dlažbu „mŕtveho chrobáka“. Dovtedy nik u nás nevidel biť obuškami mladých ľudí na ulici. Stačilo, aby vtedajší leniví esenbáci dostali nové mundúry a strašidelné masky z plexiskla – aby nevyzerali ako amatéri – a hrôza padla na celú republiku. Na dlažbe ležal človek a mladučké dievčence plačúc dvíhali holé ruky proti monštrám štátnej moci. Stačilo nachystať provokatéra a kameramana, čo vie ako nafilmovať, čo treba – a nám sa okamžite otvorili oči. Celý svet videl „brutalitu komunistického režimu“ len my sme to dovtedy nevideli.

Divadelné predstavenie „československej nežnej revolúcie“ vidia odvtedy v televízii noví mladí ľudia pri každej vhodnej i nevhodnej príležitosti a je zbytočné im vysvetľovať, ako to v skutočnosti bolo. Veria médiám. Neveria, že „zabitý študent“ v Prahe nepatril k študentom a sám si ľahol na dlažbu, lebo ho o to ktosi požiadal – a potom vstal z javiska svetových dejín, akoby sa nič nestalo. Ale to už sme nevideli a málokto sa o tom dozvedel.

Médiumako je známe – prenáša myšlienky jedného človeka k druhému. Noviny, rozhlas, televízia dávno nie sú oznamovateľmi noviniek a veľkých novín (udalostí) doma i vo svete. Pred sto rokmi v Amerike sa stali manipulátormi ľudského myslenia. Prví oligarchovia si kúpili šéfredaktora novín a potom celú politickú stranu – odvtedy pokrok Západu s pomocou médií v rukách kapitalistov nazývaných demokrati prešiel proti smeru času na nový Východ. Lebo existoval aj starý Východ v Číne, Indii a inde – ešte stále tam sú z neho zvyšky.

Teraz celý Západ vrie korupciou, vraždami a podvodmi. Celý Blízky východ horí vojnami, lebo tam Západ tiež „zaviedol demokraciu“ – falošným obvinením Iraku z výroby chemických zbraní. Západ všade vtrhol ako riava pokroku, slobody a demokracie a pod nálepkou „vlády ľudu“ priniesol vládu kapitálu. Slováci sa vrhli na privatizáciu národného majetku ako diví, vláda za vládou rozpredali čo bolo výhodné predať- čo nebolo, schátralo. Za jedinú slovenskú korunu si človek mohol kúpiť továreň, obchod, hocijaký kus majetku, ak mal niekde „hore“ kamaráta. Ak nemal, tak za slušnú províziu – prezident alebo premiér by bol tým najhlúpejším človekom na svete, keby len druhým rozdával, a sám nebral. Šikovní Slováci sa rýchle zorientovali v novom systéme, kapitalistické Slovensko ochorelo nevyliečiteľnou chorobou západnej demokracie. Západ u nás divokou privatizáciou počal veľkokorupciu a veľkopodvody, a teraz novinári zasa trhajú v zuboch vládu.

Rakovina kapitalizmu prežrala celú spoločnosť. Mafiánske praktiky zapĺňajú stránky novín, vraždy sú každodenným programom v televízii, väznice sú preplnené a súdy nestíhajú. Slovensko vrie nespokojnosťou, lebo takto, ako je teraz na Slovensku, ešte nikdy nebolo a krátkozrakí novinári nevidia súvislosti.

Západná liberálna demokracia potrebuje nové priestory, inak sa zadusí vo vlastnej slobode.

Ale už nestačí podhodiť mŕtveho chrobáka ako v ´89 roku. Nestačí Markíza „modrá a zlatá“ v obleku z rovnakej západnej dielne, ako príliš krátke nohavice prvého západodemokratického prezidenta, z ktorého české médiá urobili Čechom národného svätca – aby Slováci uverili, že Rusi ich ohrozujú, a chceli tu mať NATO.

Teraz už sú tu aj politické strany, čo chcú Slovensko vytrhnúť z NATO, a sú aj nezávislé slovenské noviny a časopisy, čo odvracajú pohľady Slovákov od zbožňovania Západu a ukazujú nové perspektívy: starý Východ sa spája s novým. Sitnianski rytieri vystrkujú hlavy spod Sitna: „Už je čas?“ Západ ovládol dve tretiny zemegule. Podľa hlavného prírodného zákona živej Inteligencie Zeme nemôže ovládnuť viac. V duchovnej nadstavbe homo sapiens-sapiensov prišiel nový čas tak zákonite, ako keď sa v kruhu 12.00 hodín prevracia pomer svetla a tmy 1:2 v zimnom slnovrate – pri letnom slnovrate dosiahne opak 2:1.

Falošná pokrytecká demokracia Západu úspešne postupovala sto rokov. Niesla „pokrok“ rozkladu a rozpadu civilizácie. Za ten čas ľudská inteligencia rozkvitla ako rastlina vyvoleného kmeňa hominidov a Západ už nestíha lišiacky si odstraňovať prekážky z cesty. Došli mu zásoby „vyššie inteligentných“ spôsobov manipulácie s ľuďmi. Agenti Západu na Slovensku vyrábajú z neposlušných Slovákov „rasistov“, „extrémistov“ a „nepriateľov demokracie“ – sami zo seba robia hlupákov, keď v „slobodnej“ demokratickej spoločnosti poštvú policajné protiteroristické komando umlčať hlas vlasteneckého slovenského média.

Už nie všetci Slováci pomáhajú západným líškam v kapitalistickom kurníku. Sú aj takí, čo brzdia príkazy Bruselu predávať pôdu cudzincom a NATO sa na Slovensko dostalo len zadným vchodom. Keď sa Slováci dozvedeli, že „už idú“ – protestovali a privítanie NATO u nás na rozdiel od veľkolepých ceremónií v pobaltských štátoch sa udialo za zavretými dvermi. Televízne spravodajstvo 24.1. 2017 ukázalo plot, za ktorým hrá vojenská dychovka, slávnosť usadenia veliteľstva NATO na Slovensku bola len pre úzky okruh vybraných hostí. Za NATO sa angažoval iba nový prezident, a nie stará sociálno-demokratická vláda – médiá vykričali jej hriechy, a tie zakryli, čo v skutočnosti urobila: vydriapala z pazúrov Západu Gabčíkovo, zachránila elektrárne, plynárne aj vodárne – zhrabúva zvyšky národného majetku, aby Slováci nemuseli ísť do sveta drôtovať hrnce.

Preto sme teraz znova čiernou dierou Európy a už nestačí mŕtvy chrobák. Treba obetovať barana.

Západ musí úplne ovládnuť Slovensko a dostať sa do Ruska za každú cenu. Treba konať rýchlo.

Médiá ako utrhnuté z reťaze vychrlili informácie o hroznej udalosti. Mafiáni zavraždili novinára. Aj jeho priateľku. Zastrelili ho dvomi ranami. Jednou. Vo štvrtok. V stredu. Čo informácia, to hoax. Jasné je len, že „polícia niečo skrýva – za to môže vláda!“ Médiá spolu s opozíciou denne prilievajú olej do ohňa.

Pod vedením – opäť študentov, „len podporovaných“ mimovládnymi organizáciami zo Západu – sa v Bratislave aj v iných mestách uskutočnili najväčšie demonštrácie v histórii Slovenska. „Za slušné Slovensko!“ Celý západný demokratický svet sa pridal k slušným Slovákom, okamžite ich vyzdobil odznakmi s podobizňami obetovanej dvojice a bojovým heslom so západným rukopisom „All for Jan“. Tak ako pred 30-rokmi VPN.

Moc opäť leží na ulici – treba ju len zdvihnúť. Ten mladý človek sa chystal ukázať prstom na korupciu, podvody, zneužívanie eurofondov a mafiánske biele kone v najbližššom okolí premiéra. Policajti našli článok v jeho počítači ešte nedokončený, a už je mŕtvy. A keby len on. Aj jeho snúbenica. Na výstrahu. Ich fotografie zdobia každý roh na každom námestí na Slovensku, šokujú ľudí starých-mladých z televíznych obrazoviek aj z titulných stránok novín – slovenských aj svetových. Hlavným heslom demonštrácií  je: „Dolu s vládou!“

Očividne bol dôležitý pre Západ. Médiá naplnili uši aj oči Slovákov podobnosťou jeho vraždy s vraždou novinárky na Malte. Dianie na Malte je „vzor pre „čiernu dieru II.“ Na Malte má mafiánstvo a korupcia staré korene, tej novinárke vlani na jeseň ktosi dal bombu do auta, lebo kritizovala vládu – vražda stále nie je vyšetrená, príbuzní žiadajú odvolať premiéra aj policajného prezidenta. Slováci, navigovaní médiami, kričia tak, ako rodina maltskej novinárky: „Dolu s vládou aj s policajným prezidentom!“ Ukazuje sa, že ani táto vražda nebude vyšetrená.

Malta je malinká ostrovná republika v Stredozemnom mori – ani nie pol milióna obyvateľov – ústavou neutrálny štát. Od stredoveku dôležitý obchodný uzol a od r. 2004 strategický bod politiky EÚ. V tom roku sa pôvodné spoločenstvo majiteľov európskeho „uhlia a ocele“ rozšírilo o 10 nových štátov, a medzi nimi aj o Maltu a Slovensko. „Srdce Európy“ je tiež strategický bod. Vražda slovenského novinára nesie nepochybné znaky mafie – výstrely do srdca a do hlavy – má len maličkú chybičku dokonalosti. Málokto na ňu príde: Talianski mafiáni dávno nevraždia novinárov. Vedia, že je múdrejšie odstaviť ich potichu a bez kriku, znemožniť ich spoločensky a existenčne – nebúriť verejnosť. Rozbúriť verejnosť a zmanipulovať davy médiami je bežná prax líšok Západu.

Do vyšetrovania na Malte sa zapojil europol aj americká FBI – výsledok žiadny. Maltská novinárka bola iste pre Západ taká dôležitá, ako americký prezident Kennedy – chcel zaviesť „strieborný dolár“ miesto farebných papierikov nekrytých zlatom a znárodniť súkromné banky, jeho vražda dodnes nie je vyšetrená. Na rozdiel od Slovenska, na Malte existuje neštátny subjekt medzinárodného práva – Rád maltézskych rytierov, čo v stredoveku sa zaslúžil o oslobodenie hrobu Pána v Jeruzaleme. Č tento Rád má alebo nemá spoločné so Slovenskom? Spoločnú politiku Západu a rímskej Cirkvi. Katolícki hodnostári na Slovensku celebrujú omše Maltézkym rytierom pri ich štátnom sviatku, a teraz práve koluje po internete video, kde pápež František bozkáva ruky Rotschildovcom a Rockeffelerovcom. Rád Maltézskych rytierov vydáva vlastné mince a poštové známky, má vlastnú značku áut, udržiava diplomatické styky s 93 štátmi sveta, v ďalších šiestich je zastúpený, má štatút pozorovateľa v OSN. Takže, čo je to Západ? Ten neidentifikovaný Západ podozrievaný zo zámerov vládnuť celému svetu?

Vláda „ľudu“ je veľká IDEA tam, kde vládne kapitál. Kruh sa uzaviera – aj Západ sa spojil.

Starý Západ, to nie sú len USA, Anglicko, EÚ a k nim pridružené krajiny. Nový Východ nie je len Rusko a neslušní Slováci, čo nešli demonštrovať nespokojnosť s vládou. Pokrytecká západná demokracia je príťažlivá pre obe strany novým bohom Kapitálom rastie sám od seba úrokmi – za ním sa ťahá vedúca inteligencia západnej civilizácie. Nie za vládou ľudu, deklarovanou na papieri otcami-zakladateľmi USA, ktorí sami vlastnili otrokov.

Východ a Západ sú odveké protiklady starého a nového v ľudskom duchu. Starý Východ tie protiklady znázornil v Číne dvojičkami jin-jang (jeden sa môže zväčšiť len na úkor druhého) – v najvyššej civilizácii starého Východu v Egypte sa Dobro striedalo so Zlom ako svetlo s tmou v kruhu času presýpajúcimi sa pyramídami, nakreslenými ako dva prekrížené trojuholníky v kruhu a Sumeri, ktorí vynašli písmo, nám nechali literárny obraz dobrého Ábela a zlého Kaina. Keď Japonci a Indovia , že sa to opakuje, nakreslili kríž so zalomenými hákmi ako symbol večnej vlády – ale keď to v novom veku zopakovali Nemci, prestalo to fungovať. Naplnil sa čas.

Vyvolený kmeň živej Inteligencie Zeme rástol v kruhu času ako duchovný strom najvyšších hominidov. Od začiatku západnej civilizácie vidno, že s každým letokruhom postúpila dopredu inteligencia druhého vyvoleného z dvojice Dobro-Zlo. Pred tritisíc rokmi narodený najmladší národ staroveku, Židia, na vrchole Egypta dostali do vienka inteligenciu druhého z dvojičiek (šikovne oklamal otca a okradol staršieho brata, aby získal pre seba celú dedičnú zem) – keď sa teraz o ňu bijú, už to nie je vyššie inteligentne, ale v Novom svete narodený druhý najmladší národ západnej civilizácie prišiel na svet s krížkom po funuse.

IDEA druhého vyvoleného Jakuba z egyptsko-sumerskej legendy vysvetlivky Dvojičiek, zasiata otcami-zakladateľmi USA do nového národa uhneteného z hliny, nemá šancu v novom kruhu času civilizácie, čo vyšla pred šesť tisíc rokmi z Mezopotámie. Jej kruh sa uzavrel. Starí Slováci vedeli že každý chvíľku ťahá pílku a svojich legendárnych rytierov poslali spať pod Sitno, aby sa zobudili keď príde nové ráno. Najmladší národ sveta, Američania, za dvesto rokov svojej existencie zabrali „majland (my land) cudzej zeme – podľa starého vzoru vyvraždili 90% pôvodných obyvateľov krajiny, ktorú obsadili, a za ostatných sto rokov aj milióny ľudí v starom svete – v génoch majú zakódované rozťahovať sa, ale Zákon Inteligencie Zeme nedovolí viac ako 2:1. Duch americkej demokracie sa šíri po Zemi ako infekcia, Západ svoj Poriadok naplánoval pre celý svet – ale už prešiel jeho čas. Umrie od hladu a smädu, ak v poslednej chvíli nezhltne nerastné bohatstvo Ruska a VODU Slovenska.

Slovensko má – na rozdiel od Malty – najväčšie zásoby pitnej vody v Európe. Aj vzácne minerálky. Liečivé pramene. Rozprávkové bohatstvo. Mení sa klíma a bude VODA NAD ZLATO. Západ potrebuje kúpiť slovenskú zem za misu šošovice, kým nevieme, aký poklad doma máme.

O vode sa už veľa hovorí, neslušní Slováci sa prebúdzajú, celé južné Slovensko je zlatá baňa čistej pitnej vody a kruh sa uzaviera – Západ potrebuje na Slovensku vládu, čo predá aj poslednú slovenskú košeľu a Slovákom spod nôh vlastnú zem. Prišiel čas, aby spod Sitna vyrazili rytieri brániť nám našu zem novou IDEOU.

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár