PREJAV DAVIDA ICKEA V LONDÝNE

Foto: Youtube

V Londýne sa zhromaždili tisícky demonštrujúcich, presvedčených, že koronavírus je klamstvo rozšírené globalistami na čele s Billom Gatesom. Na londýnskom Trafalgarskom námestí sa zhromaždil obrovský dav na protest proti vládnym obmedzeniam v súvislosti s ochorením Covid-19. Na pódiu vystúpil aj David Icke s nasledovným prejavom:

“Aké potešenie, vidieť ostrov zdravého rozumu v tomto bláznivom svete! Zišli sme sa dnes kvôli nebezpečnej a smrteľnej chorobe, ktorá sa rozšírila v našej krajine, aj po celom svete. Tá choroba nie je Covid-19. Je to fašizmus. Fašizmus, ktorý hľadá ospravedlnenie vo vymyslenej pandémii Covid-19. Vírus, ktorý musím pochváliť za to, ako je skvele pripravený na akúkoľvek situáciu: nesmiete sa priblížiť k druhému človeku na menej ako meter a pol, aby ste sa chránili. Takže vírus má meter a meria vzdialenosti. Nesmiete sa stretnúť s nikým mimo vašej domácnosti na dlhšie ako 15 minút, takže vírus má hodinky a dokáže merať čas. Rúška sú povinné, ale až od konca budúceho týždňa, takže vírus má dokonca i kalendár, ktorým sa riadi. Ten vírus je tak geniálny, že nakazí len účastníkov protestov, ale iba tých, ktoré vláda nepodporuje!

Prečo také nezmysly? Prečo každý, kto má aspoň štipku zdravého rozumu vidí, že to je nezmysel? Pretože je to všetko vymyslené! Prečo? Prečo to robia? Môžem vám odpovedať sériou nasledujúcich otázok. Ako som mohol súčasné udalosti predpovedať už pred desiatkami rokov? Ako ich mohol v 30. rokoch predpovedať Aldous Huxley? Ako to isté mohol v 40. rokoch predpovedať George Orwell? Je to jednoduché.

Súčasná situácia nie je žiadna náhoda a nič sa nedeje len tak. Sme svedkami uskutočnenia dlhodobého plánu a ak teraz nič neurobíme, je viac ako isté, že všetko skončí globálnym zotročením ľudskej rasy a to nielen za pomoci technológií. Nachádzame sa vo výnimočnom historickom okamihu, ocitli sme sa na rázcestí. Ak dovolíme hŕstke manipulátorov kontrolovať naše životy, tento príbeh nebude mať šťastný koniec. Ale ak sa rozpamätáme, ak si spomenieme, kto tu má skutočnú moc, tak toto bláznivé obdobie môže veľmi rýchlo skončiť. To MY máme skutočnú moc! Nechcú, aby sme odhalili najväčší podvod, ktorý na nás hrajú: že nejaké autority majú moc.

Autority nemajú ŽIADNU skutočnú moc! Jedinou mocou, ktorú na celom svete majú, je tá, ktorú im sami odovzdávame. Tento svet je ovládaný hŕstkou ľudí a to len vďaka opakovaniu scenára donútenia a podvolenia sa v rámci pyramidálnej štruktúry. Donútenia a podvolenia sa v každej úrovni pyramídy, smerom dole, až k nám, ľuďom. A ak sa podvolím predposlednej úrovni nad nami, ktorou sú naše vlády alebo polícia, potom my spojíme kruh medzi tou hŕstkou manipulátorov kdesi hore a celou populáciou. Toto spojenie vytvorí začarovaný kruh, kedy malá hŕstka manipulátorov tam hore ovládne miliardy ľudí. Ako sa dostaneme z toho začarovaného kruhu? Prestaňme sa podvoľovať! Ľudstvo povstaň! Lev už nespí!

Zostaneme zatvorení doma? NIE! Budeme nosiť rúška? NIE! Necháme sa psychicky deptať? NIE! Nastal čas, aby sme si vzali ponaučenie z histórie. A celá história ľudskej rasy je založená na tom, že hŕstka kontroluje väčšinu, a že väčšina sa podvoľuje. Už stačilo! SLOBODU! SLOBODU! SLOBODU!

Nedovolíme nič menej ako slobodu! A policajtom, ktorí nás tu strážia, chcem povedať jediné: aj VY máte deti! Aj VY máte vnúčatá! Tie budú musieť žiť vo fašizme, ktorý tu podporujete. Preboha! Pridajte sa k nám! Prestaňte slúžiť psychopatom! Sú nás miliardy a tá hŕstka manipulátorov by sa vošla do jedinej miestnosti. Takže si viem predstaviť ako sa z tejto situácie dostaneme. Ľudia celého sveta! NEDAJME SA!”

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:

1. David Icke’s Speech at the Unite for Freedom Rally, Trafalgar Sq, London, davidicke.com, 29.8.2020

2. More than 10,000 COVID conspiracy theorists gather in London: Huge crowd of anti-vaxxers led by David Icke gather to argue that virus is a lie spread in secret global plot organised by Bill Gates, Daily Mail, 29.8.2020

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply