Pri ostreľovaní Horlivky bolo zabitých množstvo civilistov

Pri dnešnom ostreľovaní civilných štvrtí východoukrajinského mesta Horlivka bolo zabitých minimálne 13 civilistov, medzi ktorými boli aj dve deti.

 

Paradoxne v sobotu ukrajinský prezident Petro Porošenko vyznamenával členov Národnej gardy za statočnosť a taktiež hovoril o prijatí nových taktík, ktoré umožnia armáde vyvarovať sa rozsiahlym stratám na životoch civilistov. 

Ruská monitorovacia skupina IGCP na základe zhromaždených údajov OBSE a ATO tvrdí, že od zvrhnutia Viktora Janukovyča vo februári zomrelo v konflikte už viac ako 1100 Ukrajincov. 

Nasledujúce zábery nie sú vhodné pre slabšie povahy.

18+ Горловка. Центр. Результат хаотичного обстрела терроров. pic.twitter.com/ai9Y4vhYAV

 

Zdroj: ITAR-TASS, ČTK, RT

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár